FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez n..... 17 kwi 2015, 18:30
ja tez tak miałam po ok 1,5 miesiąca od zaczęcia dawki 40 mg ale od tygodnia cos pękło i jest więcej lęku i głupich myśli. ale czytałam, ze ona właśnie nie raz może zadziałać po 8 tygodniach i są huśtawki nastroju za nim na dobre rozwinie swoje włosciwosci. a ją trzeba brac niestety długo. ja nie zmniejszyłam dawki bo wieczorem czułam się okropnie i dziś rano wiec wzielam te 40 i czekam dalej.

przez tomasz_xyz 18 kwi 2015, 09:40
źle dziś się czuję, od rana niepokój. mam uderzenia gorąca i pocę się. wczoraj też tak było w przychodni kiedy robiłem badania aż musiałem wychodzić aby się schłodzić. bez sensu...
tomasz_xyz

przez aga85 18 kwi 2015, 10:23
tomasz_xyz kiedy masz wizytę u lekarza? Może trzeba coś dorzucić do Twojego zestawu? Jakiś Propranolol na przykład?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomasz_xyz 18 kwi 2015, 10:42
Aga w poniedziałek jadę. nie wiem czy się do kliniki nie położę, bo jak będę funkcjonował latem jak teraz przy 5 st się pocę :-( na większych dawkach mam drżenia dłoni i źle mi się pisze na komputerze a pracuję jako pomoc biurowa. myśli samobójcze i niepokój też dokucza, już nie wiem co robić. Biorę też Alventę 3 x 75 mg, na 4x 75 dobrze się czułem nie wiem czy nie wrócę, pomimo tych drżeń. Nie mierzyłem ciśnienia na Alvencie, ale na Seronilu mam około 150 i puls wysoki. Ekg niby wyszło dobrze, ale mam często dodatkowe uderzenia serca i lekarz rodzinny mi lek przepisał.
tomasz_xyz

przez n..... 18 kwi 2015, 10:56
dziś to i ja się zle czuje tez mi się dłonie pocą nie zmniejszałam dawki na razie we wtorek mam wizytę i zobaczymy co wyjdzie ja biorę propranolol teraz wcześniej bibloc. czytałam na innych forach ze niektórzy nawet po 3 miesiącach brania seronilu czują poprawę wiec 8 tygodni to niby mało i wahania są możliwe. ale to seronil tak działa na Ciebie na mnie tez taK DZIAŁAŁ PULS WYSOKI CIŚNIENIE SIE WAHAŁO pocenie dłoni i stóp ustąpiło ta trochę i teraz znów to mam więc chyba jakoś jeszcze działa. a poza tym to mam podwyższony cukier we krwi ale to wszystko chyba od seronilu może znow próbuje zaskoczyć bo tydzień beztroski to za mało jak na seronil 40mg

przez tomasz_xyz 18 kwi 2015, 11:40
Mam jeszcze w szafce Mirtazapinę i Elicea. Na drugiej jednak pocenie i drżenia dokuczają. Ogólnie jednak nastrój poprawiła. Pierwszy lek krótko brałem, ale pamiętam, że mnie wyciszała. A teraz niepokój spory dokucza
tomasz_xyz

przez n..... 18 kwi 2015, 11:43
kurde czy seronil pomógł komuś tutaj? i po jakim czasie bo każdy bierze długo i jest poprawa na chwilę a później znów czekanie. jak to z tym lekiem jest?

przez tomasz_xyz 18 kwi 2015, 11:46
Mojej pierwszej miłości z sanatorium w Mosznej pomógł. Zmieniła się nie do poznania
tomasz_xyz

przez aga85 18 kwi 2015, 11:56
Kurczę tak się zastanawiam,czy moja pani doktor mnie czasem nie zaniedbuje.Wy wszyscy macie po kilka leków po przepisywanych,a ja tylko Seronil i głupią Hydroxyzynę na którą powoli się uodparniam :(
F41.0
Baby blues...

przez n..... 18 kwi 2015, 12:16
ja mam seronil i alprox no i ta połówkę propranololu dzwoniłam do lekarza w czwartek kazał zmniejszyć seronil i zmniejszyłam na jeden dzień i znow powróciłam do 40 mg bo zmniejszyć od razu do 20mg to bym nie wytrzymala znow. Aga ja tez mam mało leków i nadal złe myśli i lęki

-- 18 kwi 2015, 11:19 --

tomasz_xyz napisał(a):Mojej pierwszej miłości z sanatorium w Mosznej pomógł. Zmieniła się nie do poznania

a po jakim czasie jej pomódł bo ja trace cierpliwość i nadzieje a to już jakby nie patrzyl to 8 tydzień mija na 40mg. czy tez miała wahania nastroju złe i lepsze dni czy od razu pomógł i nic nie powróciło?

-- 18 kwi 2015, 11:23 --

Tomasz_xyz a ta Pani to po jakim czasie się poczuła dobrze i na jakiej dawce bo ja trace cierpliwość njuz 40mg mija 8 tydzień i nie jest bombowo trochę lęki większe i głupie myśli. Czy miała tez zle i dobre dni wahania czy zadziałało i już nic nie wracało chociaż na tydzień

przez tomasz_xyz 18 kwi 2015, 12:49
Jak jest dosyć głęboka depresja, czy inne zaburzenie to tylko wyższe dawki działają lub dwa leki na raz brane. Moja koleżanka poczuła się lepiej po jakichś 3 miesiącach chyba
tomasz_xyz

przez n..... 18 kwi 2015, 12:56
dzięki t mnie pocieszyłeś bo myslalam ze nie zadziała to jeszcze mam miesiąc chociaż to pocieszające a ja myslalam ze tak już długo go biorę. Domyślalam się że do 3 miesięcy kamień z serca, że i po takim czasie może zadziałać

przez aga85 19 kwi 2015, 11:54
Po kilku dniach względnego spokoju,od wczoraj znowu mnie trzęsie.Szczególnie przed południem :( I twarz mi drętwieje,zawroty się nasilają,oczy nawalają :(

-- 19 kwi 2015, 11:26 --

I już po wszystkim :smile: Przeszło.

przez n..... 19 kwi 2015, 13:23
bo to tez wpływ ma pogoda zawroty głowy to i ja mam dziś

Sortuj wg