FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Patryk29 09 lut 2015, 23:25
Ja mam nadzieje ze ta fluoksetyna mnie troche pobudzi do zycia, bo jak tak sie nie stanie to nie wiem co to bedzie, pozostanie mi tylko anafranil, ewentualnie buprupion, moze selegilna, w najgorszym wypadku ketamina, albo ten nowy lek co ma wyjsc co dziala podobnie do ketaminy, a jak nic nie wypali to chyba cmentarz, ewentualnie picie wódy na umór, moze przepije depresje :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez benzowiec84 09 lut 2015, 23:30
Patryk29 napisał(a):Ja mam nadzieje ze ta fluoksetyna mnie troche pobudzi do zycia, bo jak tak sie nie stanie to nie wiem co to bedzie, pozostanie mi tylko anafranil, ewentualnie buprupion, moze selegilna, w najgorszym wypadku ketamina, albo ten nowy lek co ma wyjsc co dziala podobnie do ketaminy, a jak nic nie wypali to chyba cmentarz, ewentualnie picie wódy na umór, moze przepije depresje :mrgreen:

ja też właśnie potrzebuję pobudzenia, na fluoksetynie czuję czasem taki mocny wkurw , czasami nie mogę się uspokoić. ale nie pobudza . Ja mam plan taki że jak nie podziała , to schodze całkiem z SSRI i daje sam bupropion , bo u mnie też anhedonia się załączyła że nic mnie nie cieszy . będe musiał chyba zejść calkiem z SSRI i łykać leki noradrenalinowo dopaminowe.

-- 09 lut 2015, 22:34 --

opcji mam kilka bo i recept kilka :)
1) zejść z SSRI dać sam Ednorax
2) zejść z SSRI dać sam Bupropion
3) 20 mg fluoksetyny + Ednorax
i ekstremalne połączenie co może wypierdolić z kapci Ednorax + Bupropion :)

ale to dopiero zobaczę jak będe tolerował te leki , ale plan jest taki żeby całkiem zejść z SSRI i dać właśnie tego typu lek.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 09 lut 2015, 23:38
Endronax+wellbutrin to by byl hardcore :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 09 lut 2015, 23:39
ps : Selegilina to hard drug .:)

-- 09 lut 2015, 22:40 --

Patryk29 napisał(a):Endronax+wellbutrin to by byl hardcore :twisted:

chyba by noradrenalina i dopamina rozsadziła czaszkę :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 09 lut 2015, 23:43
benzowiec84, brales selegline??

przez benzowiec84 09 lut 2015, 23:46
Patryk29, nie. tylko czytałem .

-- 09 lut 2015, 22:47 --

Lek na parkinsona , zwiększa dopaminę , więc musi być dobry . Ale to bym brał na końcu , jak wszystko zawiedzie .

-- 09 lut 2015, 22:53 --

https://hyperreal.info/talk/selegilina- ... 21125.html tu możesz poczytać ciekawie ludzie piszą. Ogólnie coraz bardziej przekonuję się że mi właśnie potrzebna jest dopamina. jestem pewny na 100% i mam tam cholerne braki . niedlugo włączam bupropion i schodze z fluo.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kat_ 10 lut 2015, 02:03
Od jakiegoś tygodnia na fluo 20mg + wellbutrin 300mg. Jest dobrze, chociaż dzisiaj mało spałem. Fluo mnie uspokaja a wellbutrin nakręca. Wellbutrin wyjątkowo mi leży jako lek antydepresyjny, stawia na nogi w kilka dni z pozycji wegetatywnej :) Lubię to wellbutrinowe samopoczucie, ostre myślenie, aktywność fizyczna itp. Nie radzę łączyć kofeiny z wellbutrinem bo mocno wzmaga jego skutki uboczne (wkurwy, gniew, irytacja). Wellbutrin sam doskonale nakręca więc nie potrzeba żadnych innych używek. Niestety, sam nie pociągnie depresji, to dopamina i noradrenalina ale połączony z jakąś minimalną dawką ssri daje dobry efekt. W Europie mało popularny, w USA dużo tego żrą.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez benzowiec84 10 lut 2015, 03:11
Kat_, ja będe sam wellbutrin jadł :) bez ssri . mam zapisane ten lek u mojego psychiatry gdzie się lecze więc jest dobrze . na razie łykam samą fluo , ale niedługo schodzę i będe jadł sam bupropion :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez n..... 10 lut 2015, 08:54
Paroxinor bralam tylko 1 tydzien bo wyladowalam na izbie przyjec ze wzgledu na silne skutki uboczne. Pozniej spamilan 3 tyg i nic. Fevarin 2 miesiace 150mg i poranne lęki ze w koncu balam sie syna zaprowadzic do przedszkola no i alprox na poczatku terapii ale sam nic nie zdzialal. Teraz 6 dzien seronilu alproxu no i fevarin 50 mg jeszcze 3 dni. A kiedy odstawie fevarin to zwiekszam seronil. Kiedys po smierci dziadka ktorego kochalam jak ojca seronil mi pomogl. I wlasnie 5 miesiecy temu tez mialam ciezka sytuacje zyciowa bo moja mama zastosowala na zatoki metypred czyli kortyzol i miala psychoze sterydowa wyladowala na oddziale psychiatrycznym. Mam ciagle tych ludzi tam lezacych przed oczyma i boje sie ze mnie tez to czeka ze przestane panowac nad soba okropne to jest :(

przez Patryk29 10 lut 2015, 10:18
Kat_, Miałeś jakieś uboki po wellbutrinie na początku stosowania??

przez benzowiec84 10 lut 2015, 20:34
Jestem taki zmulony że nie mogę , nie wiem czy to łączyć z tym że wczoraj zjadłem ze smakiem 100mg baclofenu :) , ale tak czy siak Wellbutrin zamówiony , za tydzień sprowadzą , i będę już jadł do fluoksetyny puki co :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez encyklopedia1 10 lut 2015, 20:58
n..... napisał(a):Paroxinor bralam tylko 1 tydzien bo wyladowalam na izbie przyjec ze wzgledu na silne skutki uboczne. Pozniej spamilan 3 tyg i nic. Fevarin 2 miesiace 150mg i poranne lęki ze w koncu balam sie syna zaprowadzic do przedszkola no i alprox na poczatku terapii ale sam nic nie zdzialal. Teraz 6 dzien seronilu alproxu no i fevarin 50 mg jeszcze 3 dni. A kiedy odstawie fevarin to zwiekszam seronil. Kiedys po smierci dziadka ktorego kochalam jak ojca seronil mi pomogl. I wlasnie 5 miesiecy temu tez mialam ciezka sytuacje zyciowa bo moja mama zastosowala na zatoki metypred czyli kortyzol i miala psychoze sterydowa wyladowala na oddziale psychiatrycznym. Mam ciagle tych ludzi tam lezacych przed oczyma i boje sie ze mnie tez to czeka ze przestane panowac nad soba okropne to jest :(

Jakie miałaś skutki uboczne, że aż wylądowałaś w szpitalu? Tak paroksetyna to dosyć ogromny, ciężki lek.
Paroxinor- 20 mg
Hydroxizinum 10/25 mg doraźnie
Alprox 0,5/1 mg doraźnie
Czerwona herbata
Modlitwy do Jana Pawła II

przez benzowiec84 11 lut 2015, 05:48
Powiem wam jedni , te wszystkie SSRI o kant dupy rozbić , nie leczą depresji , ani nawet nie zaleczają już (kiedyś zaleczały) Teraz już nawet nie działają na chwile , cały czas jestem w dupie , 9 tyg sertaliny , było tylko gorzej , 30 dni na fluo i nic się nie dzieje. Z perspektywy czasu rozwaliły mi mózg totalnie . Jak patrzę na siebie , na swoje dawne fotki , gdy jeszcze nie brałem SSRI albo krotko brałem , na ten wyraz twarzy i uśmiech szczery , prawdziwe emocję biły ze mnie, byłem twardy też ,męski , pewny siebie , uśmiechnięty ,lubiłem się wygłupiać,każdy mi mówił że jestem świr w pozytywnym słowa znaczeniu,energiczny i takie tam . Teraz jestem starym mułem z cały czas identycznym wyrazem twarzy skamielonym w smutek , nie uśmiecham się ani nie żartuję , jak się smieje to jest to sztuczne,cały czas szuję się źle , nie potrafie wyrażać emocji , nie jestem pewny siebie , nie jestem męski , totalne przeciwieństwo .
Smutno mi się robi jak patrzę na te wszystkie zdjecia, jak by mi ktoś wtedy powiedział "Słuchaj ,zmienisz się z takiego fajnego chłopaka w gbura" to bym pomyślał co ty /cenzura/.
Gdzie ten dawny testosteron,siła,energiczność,radość,emocje,gniew,pewność siebie?
Zamiast tego stałem się zniewieściały,boję sie wszystkiego,nie pewny siebie,muł bez emocji , rozmyślam ,smucę się ,rozkminiam,przewijam w tył w przód życie .
Kiedyś bym powiedział , "stary o czym ty myślisz , nie jesteś przecież ciotą,nie rozkminiaj o pierdołach" .
Tak i to nie jest od depresji ten stan , ale dziś poważnie się zastanowiłem że jest to od SSRI , a fluo nie zadziała , czy mi jest potrzebna serotonina? nie sądze . Żaluję że mam szpital za 3 tygodnie , bo przez to teraz nie mogę zejść z SSRI by nie narobić cyrku w bani , ale po szpitalu , schodze z tego gówna i wam też radzę , bo te leki robią dziewczynkę zmulającą, z prawdziwych uśmiechniętych mężczyzn :)

I daje sam bupropion. będzie moc.

W ogóle to ja nie miałem chyba nawet depresji jak zacząłem je brać , teraz dopiero mam .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez klaudi 11 lut 2015, 07:18
Ja mam wprost przeciwnie , przed braniem SSRI byłem niepewną siebie ciotą z depresją , a po 12 latach brania jest bardzo dużo na plus , więc ni ma co pisać ogólnie żle na SSRI
Escitalopram 10+0+0
Pregabalina 150+0+150
Chlorprothixen 0+0+50

Sortuj wg