FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez benzowiec84 18 sty 2015, 18:35
JużTuByłem napisał(a):benzowiec84 własnie benzo ktore brałem to afobam ;) A na mnie znów przestał działać tramal i też domyślam się ,że któryś z SSRI (estitalopram lub neuroleptyk kwetapina blokują mi ten enzym)Chociaż od długiego czasu nie brąłme escitalopramu kwetapiny a fluoksetyne z perazyną i sulpirydem i naet wtedy nie klepały mnie retardy.WTF ? Też te leki blokuja enzym ? Znów koda działa na mnie w dawkach po 600 bez tolerki a i tak mam niedosyt i czuje ,że powinienem jeszcze więcej dowalić kody tak ,że zrobiłem dorzutke i w sumie wyszlo 1200 mg kody bez tolerki.Rzygać mi się chciało to się położyłem o 15 i wstalem na drugi dzien o 8.Koda działą krótko ,słabo szkoda kasy to nie drag dla mnie ewentualnie dobry miks jest tramal i koda chociaz nie probowałem(podobno przeyblizone dzialanie do majki)
Traml mi dawał pobudzenie,chec do pracy ,super pewnosc siebie,kreatywność itd. na kazdej plaszczyznie byłem lepszy jak młody Bog się czułem i to mi wystarczało ,a nie jak po kodzie nidosyt i wrazenie ,ze trzeba dorzucic ,a wiadomo ta dorzutka chujja zmieni.TRam sie bierze i działą cały dzien same plusy.chociaz jak głownie brałem aby stymulowac mozg ,a jak wieczorem przychodzily noody no to nie protestowałem

benzowiec jestes wjebany po benzo ? mozna wywnioskować po nicku

Jestem wjebany ale ja się tym nie rpzejmuję bo zawsze umiem to rzucić , brałem klony ponad rok 2 i 4 i 6mg zszedłem , biorę czasem w ciągach benzo tak jak teraz , jak mam lepszy dzien to nie biorę i potem przetrzymuje z 4 dni i wszystko wraca do normy. znikają trzęsące się ręcę i lęki . delirium tremens po alkoholu to jest masakra , gorączka,padaczka,serce wyskoczy ci z płuc, Zapięty w Pasy plus duże dawki Kliometazolu , przeżyłem i to , rok dochodziłem do siebie,czułem się jak bym miał parkinsona i bałem się własnego cienia,zasłonięte okna hehe teraz się z tego śmieje. benzo to cukierki przy rzucaniu nałogowego picia
Ja jestem wjebany w SSRI :) i te leki uważam za bardziej szkodliwe od benzo:)
Wsyzstkie SSRI blokuja ten enyzm , i inne niektore pszchotropy też
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kat_ 18 sty 2015, 18:36
Wziąłem dzisiaj 20mg fluo i 75mg wellbutrinu. Znowu chce mi się spać, muszę się położyć. Ciekawe czy taki mix zaskoczy. Na samym wellbutrinie czułem się różnie ale nigdy nie byłem zamulony ani tak senny.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez benzowiec84 18 sty 2015, 18:40
byłem już wjebany w lorazepam,afobam i klony i co jakieś szkody na mózgu wyrządziły , gowno :) Benzo jest bezpieczniejsze ,jeśli chodzi o zmiany w mózgu bo działa jak alko na GabaA i krótko, schodzi benzo i mózg nie jest atakowany , SSRi działają inaczej , bierzesz latami , mózg sztucznie stymulowany serotoniną cały czas jest , nie jak w przypadku benzo. Odstawisz SSRI po np:4-6 latach dostaniesz większych ataków lękowych, niż po odstawieniu po roku benzo

W ogóle ne zbadane jest jak działają SSRI na mózg po braniu latami , ja jak będe chciał zejść z SSRI , to idę się zamknąć w psychiatryku , i w kaftan się dać , sądzę że może tak serotonina drastycznie spaść , że nawet łyżki do zupy będe musiał mieć plastikowe by sobie nie wydłubać oczu . Tak od SSRI możesz stać się psycholem. Dlatego jestem kurewsko przeciwny brania SSRI na chandrę zimową :D

-- 18 sty 2015, 17:45 --

Benzo to krótkotrwały działający narkotyk , SSRI długotrwały i zmiany w mózgu do końca życia w większości przypadkach (chodzi o dopaminę)

-- 18 sty 2015, 17:49 --

Także ludzie nie słuchać tych pseudolekarzy bo to nie są lekarze tylko dilerzy jebani :) Wychwalają te swoje SSRI i mówią że nie uzależniają , a benzo krytykują , a to dlatego że na benzo nie ma takiego Lobby. Są jebnięci i dobrze wiedzą że kłamią mówiąc że SSRI są bezpieczne,zbadanie i nieszkodliwe i można sobie zawsze odstawić . W normalnym Kraju powsadzał bym ich do więzień za zniszczenie miliony zdrowych mózgów (mówie o zdrowych bo takim ludziom są też przepisywane SSRI , bo jest zima i jest smutno i szybko ciemno)

-- 18 sty 2015, 17:55 --

7 dzień na fluo 20 mg czuję mocne pobudzenie . nie mogę sie opanować czasami i ręce mi się trześa , do tego prądy w głowie :)

-- 18 sty 2015, 17:56 --

chyba jakiejs akatyzy dostaje
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez exodus! 18 sty 2015, 19:28
benzowiec84 napisał(a):7 dzień na fluo 20 mg czuję mocne pobudzenie . nie mogę sie opanować czasami i ręce mi się trześa , do tego prądy w głowie :)
ja łykam już 11 dni fluo i nie mam żadnych objawów, czy to z działania samego fluo, czy odstawienia paro, co mnie niezmiernie cieszy :) odstawienie paro przechodzi bez większych komplikacji :D, a jedynym uciążliwym objawem jest potliwość nic więcej no i przez 3-dni ból głowy, oby tak dalej... moja sugestia wyrównaj sobie rytmy dobowe, kładź się o stałych porach, tak samo wstawaj, wszystko powinno się unormować.
exodus!

przez Xandra 18 sty 2015, 20:28
Stanie mi się coś strasznego, jak od czasu do czasu zjem na noc 50mg tryptofanu? Bo w Valerinie na sen go mam. Biorę 20mg fluo rano.
fata viam invenient

przez benzowiec84 18 sty 2015, 21:51
Xandra napisał(a):Stanie mi się coś strasznego, jak od czasu do czasu zjem na noc 50mg tryptofanu? Bo w Valerinie na sen go mam. Biorę 20mg fluo rano.
śmiało łykaj valerine na sen nie obawiaj się ja w białku wpc też mam tryptofan i inne aminokwasy ;) zespołu serotoninowego nie dostaniesz :)

-- 18 sty 2015, 20:52 --

z tym tryptofanem to jakaś sciema , to bananów też by nie można jeść i białka serwatki :)

-- 18 sty 2015, 20:56 --

50 mg? ja w białku wpc na 100 g, mam 1,89 gramów tryptofanu , a pochłaniam dziennie 100 gramow białeczka , a ty masz w leku 50 mg:D

Obrazek

-- 18 sty 2015, 21:26 --

czyli możesz zjeść nawet 40 tabletek na raz jeśli chodzi o tryptofan i nic ci nie będzie :D
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Xandra 18 sty 2015, 22:36
Dzięki, super :D Bo się naczytałam, że nie wolno łączyć broń Boże. Ale jak widać ziołowe tableteczki są łagodne ;)
fata viam invenient

przez Kat_ 19 sty 2015, 01:57
Wstałem dzisiaj po normalnym śnie, jakieś 7-8 godzin, kawka, prozac, 1/2 wellbutrinu 150mg i zgadnijcie co dalej... Poszedłem spać na 3 godziny. Przespałem większość minionego tygodnia w tym niemal cały weekend. Na fluo od 2 tygodni. Minie ta senność?
Wellbutrin 300mg

przez benzowiec84 19 sty 2015, 02:10
Kat_ napisał(a):Wstałem dzisiaj po normalnym śnie, jakieś 7-8 godzin, kawka, prozac, 1/2 wellbutrinu 150mg i zgadnijcie co dalej... Poszedłem spać na 3 godziny. Przespałem większość minionego tygodnia w tym niemal cały weekend. Na fluo od 2 tygodni. Minie ta senność?

A przy innych ssri też tak miałeś?? brałeś wcześniej jakieś inne SSRI?? Bo fluo powinno właśnie najmniej mulić.
ja myślę że ta sennosć minie , ja też jestem śpiący ale to już nie wiem czy od lekow czy od tej depresji.
Ja też przesypiam życie i to nie od tygodnia , ale wógóle marnuje swoje życie jebane!

-- 19 sty 2015, 03:03 --

/cenzura/ nic mi nie wychodzi w zyciu , mam 30 lat a zmarnowałem całe swoje życie , ja /cenzura/ , a teraz po 30sctce co mi zostało , chyba czas ze sobą skończyć . Depresja jest w tedy gdy śmierc jest dla ciebie ukojeniem.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Seronil a 'sesja'

przez encyklopedia1 19 sty 2015, 13:04
Można.
Paroxinor- 20 mg
Hydroxizinum 10/25 mg doraźnie
Alprox 0,5/1 mg doraźnie
Czerwona herbata
Modlitwy do Jana Pawła II

przez tomek92 19 sty 2015, 14:27
Biorę fluoksetynę 20 mg już dwa tygodnie i od kilku dni bardzo mnie bolą mięśnie, głównie ramiona i nogi. Miałem nadzieję, że fluo pobudzi mnie do działania, a wydaje mi się, że jest wręcz odwrotnie. Czuję się jeszcze bardziej zmęczony, no i te bóle. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna? Brać dalej czy może zmienić na coś innego?
fluoksetyna 20 mg

przez Marlowe85 19 sty 2015, 16:13
benzowiec84 napisał(a): /cenzura/ nic mi nie wychodzi w zyciu , mam 30 lat a zmarnowałem całe swoje życie , ja /cenzura/ , a teraz po 30sctce co mi zostało , chyba czas ze sobą skończyć . Depresja jest w tedy gdy śmierc jest dla ciebie ukojeniem.

Też miewam myśli ostateczne, ale mimo tego jestem za dużym tchórzem - w sensie bania się bólu, nieudanej próby - żeby spróbować. Błędne koło. Nakręca się człowiek, że jest beznadziejny i że w każdej chwili może ze sobą skończyć, a z drugiej strony nie potrafi, co pewnie też jest w pewnym stopniu mechanizmem samoobronnym.

benzowiec84 Jeszcze żadnych pozytywnych efektów przejścia z sertry na fluo, że takie myśli Cię męczą?
Człowiek więcej boi się tworów własnego umysłu niż konkretnej rzeczywistości

przez Kat_ 19 sty 2015, 22:58
16 godzin spania. Nie tknąłem żadnych zawodowych spraw odkąd jestem na fluo tj. 6.01. Daję fluo jeszcze tydzien czasu. Tak nie idzie żyć dalej.
Wellbutrin 300mg

przez benzowiec84 19 sty 2015, 23:02
Kat_ napisał(a):16 godzin spania. Nie tknąłem żadnych zawodowych spraw odkąd jestem na fluo tj. 6.01. Daję fluo jeszcze tydzien czasu. Tak nie idzie żyć dalej.

ja tak mialem na sertalinie , teraz wsumie tez tak mam , a juz nie wiem od czego to , ja daje fluoksetynie 6 tyg.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg