FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Patryk29 18 sty 2015, 01:04
exodus!, kiedys bylem wierzacy, ale teraz juz nie wierze w nic, tylko w siebie i wiem ze tylko na siebie moge liczyc, smutne, ale prawdziwe.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez gallop 18 sty 2015, 01:06
ej kurde ludzie to mi powiedzcie / doradzcie co ja mam zrobic na ten swoj zjebany stan hm ? ;>
macie moze jakas rade czy cos...

myslicie SSRI to za duzo na takie dolegliwosci?
moze jednak pomoga?
help me :p :zonk:

przez benzowiec84 18 sty 2015, 01:06
Patryk29 napisał(a):Ja generalnie powiem wam, ze nie wyobrazam sobie reszty zycia w stanie depresyjnym, nie dam rady po prostu, wiem ze predzej czy pózniej cos odpierdole, chcem zyc, chcem znalezc dobra kobiete, wybudowac dom, posadzic drzewo, splodzic syna itd.
ale w depresji tego nie ogarne, moze bym nawet to ogarnal bedac w depresji, ale nie bede sie z tego cieszyl, a bez uczuc czlowiek nie jest czlowiekiem, na prawde przejebane to jest.

To jest takie przejebane że dobrze że mózg ma takie coś jak "system obronny" ja już wypieram pewne rzeczy z mojej świadomości by się nie zabić . bo jak bym tak wstał i pomyslał trzeźwo w jakim stanie się znajduję i co mnie czeka,że zmarnowałem młodość,że jestem w dupie. itd . wogólę o swoim życiu . to by było źle
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez exodus! 18 sty 2015, 01:07
gallop napisał(a):ej kurde ludzie to mi powiedzcie / doradzcie co ja mam zrobic na ten swoj zjebany stan hm ? ;>
macie moze jakas rade czy cos...

myslicie SSRI to za duzo na takie dolegliwosci?
moze jednak pomoga?
help me :p :zonk:
w tej chwili to co można powiedzieć, nic, czekać na efekty działania leku, i nie popadać w rutynę...
taki stan jest przejebany bo wiele wymaga od nas, trzeba się czasami przemóc, zrobić coś wbrew sobie...
exodus!

przez gallop 18 sty 2015, 01:11
dobra ! dam Wam znac czy mi pomogly !!!! :)
3majcie mocno za mnie kciuki tak ja ja trzymam za Was !!!

ej sluchajcie a cos sie stalo w Waszym zyciu traumatycznego ze to gowno dostaliscie czy tak po prostu powiedzcie mi swoja krotka historie

przez lunatic 18 sty 2015, 01:11
benzowiec84 napisał(a):To jest takie przejebane że dobrze że mózg ma takie coś jak "system obronny" ja już wypieram pewne rzeczy z mojej świadomości by się nie zabić . bo jak bym tak wstał i pomyslał trzeźwo w jakim stanie się znajduję i co mnie czeka,że zmarnowałem młodość,że jestem w dupie. itd . wogólę o swoim życiu . to by było źle

a masz problemy z derealizacją? bo to własnie ona jest tym systemem obronnym, mózg wypiera obraz rzeczywistości z którą sobie nie radzi i potem to się różnie moze objawiać

przez benzowiec84 18 sty 2015, 01:12
No mam derealizacje jak nic .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez gallop 18 sty 2015, 01:13
ej czy Wy tez uwazacie ze takie zaburzenia psychiczne sa gorsze od tych chorob fizycznych ?
mi sie wydaje ze to jest wieksza mekka...

-- 18 sty 2015, 00:15 --

benzowiec a nie myslales o szpitalu albo elektrowstrzasach, ponoc po nich jest najlepszy efekt... ;)

przez exodus! 18 sty 2015, 01:15
gallop napisał(a):dobra ! dam Wam znac czy mi pomogly !!!! :)
3majcie mocno za mnie kciuki tak ja ja trzymam za Was !!!
głowa do góry będzie dobrze!
exodus!

przez gallop 18 sty 2015, 01:18
ej a macie takie przeswity ze juz jest wszystko dobrze ?
ja teraz tak mialam od 25.12 - tak zajebisty humor ze szok! nawet nie chodzi o humor ale czulam sie w 1000000% zdrowa i wolna od tego cholerstwa, a potem beng i znowu to przychodzi tak znienacka, nic nie musi sie wydarzyc a Ty po prostu czujesz, ze to znowu jest...

przez exodus! 18 sty 2015, 01:21
prześwity(remisja) najbardziej pożądana, a co się stało po tym dobrym humorze?, sytuacja, ludzie, praca?
exodus!

przez Marlowe85 18 sty 2015, 01:22
gallop napisał(a):ej a macie takie przeswity ze juz jest wszystko dobrze ?
ja teraz tak mialam od 25.12 - tak zajebisty humor ze szok! nawet nie chodzi o humor ale czulam sie w 1000000% zdrowa i wolna od tego cholerstwa, a potem beng i znowu to przychodzi tak znienacka, nic nie musi sie wydarzyc a Ty po prostu czujesz, ze to znowu jest...

Tak właśnie jest z tym cholerstwem. Że można się czuć dobrze przez jakiś czas, a potem nie musi się zdarzyć nic szczególnie złego i mózg znów zalewa czerń odbierając chęci do wszystkiego.
Człowiek więcej boi się tworów własnego umysłu niż konkretnej rzeczywistości

przez gallop 18 sty 2015, 01:25
Marlowe bez kitu tak jest!
Ja mysle sobie 'nie nooooooo zajebiscie, nie mam tego gowna i jakie piekne jest zycie!! jak ja sobie wczesniej moglam tak mowic?! przeciez na bank sobie to wszystko ubzduralam i nie mialam zadnej depresji ' i pach! znowu to samo...

przez Marlowe85 18 sty 2015, 01:30
A z każdym kolejnym nawrotem człowiek traci nadzieję, że kiedykolwiek się tego na dobre z głowy pozbędzie. Wtedy wszystkie slogany typu "myśl pozytywnie", "będzie dobrze", "nie poddawaj się" tylko wkurzają. Choć w lepszych momentach widzi się sens w tych słowach ;)
Człowiek więcej boi się tworów własnego umysłu niż konkretnej rzeczywistości

Sortuj wg