FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Patryk29 17 sty 2015, 18:30
gallop, Niech moc bedzie z toba na tej silowni :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez lunatic 17 sty 2015, 18:33
gallop,
i w tej depresji uprawiasz sport i chodzisz na siłownie?

przez gallop 17 sty 2015, 18:37
no musze cos ze soba robic musze z tego gowna wyjsc, a napewno siedzeniem w domu tego nie ulatwie ... :( ;)
codziennie 2-4 h na silce + spotkania ze znajomymi - na sile , ale jakies sa... :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 17 sty 2015, 18:41
gallop, takie ilosci silki moga wywolac skutek odwrotny do zamierzonego. Przemeczone miesnie bardzo czesto okazuja sie gorszym nastrojem i wstretem do silki, nie mowiac o tym, ze po pewnym czasie wytwarza sie coraz wiecej kortyzolu[bardzo czesto nazywanego hormonem stresu]. Lepiej godzinke, a intensywnie :)
Agomelatyna 25mg
some shit

przez gallop 17 sty 2015, 18:43
hahaha no wezcie nie popadajcie w skrajnosci ;D mi to sprawia przyjemnosc, pierw silka, potem zumba + joga a na koniec sauny :)
mniej wiecej tak to wyglada ;D

przez Ricah 17 sty 2015, 18:45
Zatem to nie 4 godziny silki, a godzina + 3 godziny /cenzura/. Rozrozniaj, bo to ma znaczenie.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez lunatic 17 sty 2015, 18:47
no coz, takich mamy lekarzy, chociaz by ktos był zdrowy i tak wyjdzie z gabinetu z receptą na antydepresant

przez gallop 17 sty 2015, 18:51
3 godziny czego slucham ? ;P haha
myslisz ze sie opier dalam czy jak :D?

3 h cwiczen + sauny :) tak jak napisalam wyzej

ja jestem jeszcze mloda i jestem przekonana , ze z tego wyjde, chociaz pewnie jak kazdemu z nas przychodza takie mysli, ze to zostanie na zawsze, ale mam wokol siebie dobrych ludzi, ktorzy mnie wspieraja, wiedza o moim stanie i sa zawsze kiedy ich potrzebuje :)

przez lunatic 17 sty 2015, 18:56
gallop,
a tak z ciekawości na jakiej podstawie zdiagnozował Ci lekarz depresje?
pozytywne myślenie-nie występuje w depresji
odczuwanie przyjemności z wykonywania różnych rzeczy - nie występuje w depresji
motywacja zeby gdziekolwiek wychodzić i cokolwiek robić ze sobą-nie ma jej w depresji

przez Ricah 17 sty 2015, 18:57
gallop, ja Cie nie chce zniechecic, ale pomoc. Taniec i tym bardziej joge, nie mozna uznac za cos intensywnego, stad nie mecza one miesni az tak bardzo, jak cwiczenia silowe pod rzad, w dodatku dajesz inny bodziec i oddzialujesz na inny typ miesnia. Nie wnikam w efekt pod wzgledem celow jaki to przyniesie, ale na pewno podniesie poziom endorfin, co bedzie korzystne.

I ocenzurowalo mi slowo pier dół... Taki hultaj juz ze mnie.

#lunatic
Troche wrzucasz do jednego wora. Wszystko zalezy od objawow jak i samego czlowieka.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez gallop 17 sty 2015, 19:00
z mojego wywiadu...
bo kiedys bylam troche inna, wszedzie mnie bylo pelno, full pasji, skonczylam jeszcze szkole muzyczna, gralam w orkiestrze w zespole + trening jezdziecki obozy , chlopak no i troche sie z tego wycofalam + zauwazylam ze nie mam ochoty za bardzo gadac z ludzmi, taka izolacje a z drugiej strony potrzebuje kontaktu kumasz o co mi chodzi co nie? :)

a mialam takie zajebiste zycie , ze za wszelka cene chce do tego wrocic wiec musze cos ze soba robic bo CHCE jak bylo kiedys :)
stad ta motywacja, bo wiem ze siedzeniem w domu tylko to poglebie , a ja chce to wyleczyc ;)

-- 17 sty 2015, 18:02 --

o matko Ricah - zdziwilbys sie ! :D
zumba jest meczaaaaaca ;D ale ogolnie przyjemna !
a po jodze zakwasy bo to bardzo strechingowe + relaaaaaks <3 :P

przez lunatic 17 sty 2015, 19:07
Ricah napisał(a):[b]
#lunatic
Troche wrzucasz do jednego wora. Wszystko zalezy od objawow jak i samego czlowieka.

nie ja, do jednego wora nazwanego depresją wrzucają lekarze wszystkie byle odchylenia on jakiejś przyjętej normy i osobie która tego nie potrzebuje pakują leki, te same leki które druga osoba dostanie na to ze nie potrafi wstać z łózka i nie ma siły zjeść ani się umyć, tylko ze konsekwencje takiego lezcenia potem ponosi pacjent a nie lekarz, dlatego tak mnie to irytuje, bo to takiego wora mnie kiedys wepchnieto uzależniając od tych leków, i dopiero wtedy sie przekonałem co to jest depresja ktora oodbiera siłe zeby rano wstać, a nie depresja w ktorej, z zreszta niewazne, niech kazdy robi co chce, przeciez biznes lekowy sie musi kręcić

przez gallop 17 sty 2015, 19:11
lunatic, ale ja mam badzo malutka dawke + chodze na psychoterapie, ktora tez mi pomaga , mam rozne zajebiste cwiczenia ktore stosuje i jest dobrze.
ja chce te tabsy brac max pol roku bo tyle sie powinno, wiecej nie bede brac , bo wtedy to juz nic nie daje

przez Ricah 17 sty 2015, 19:17
lunatic, masz racje z tym, ze psychiatrzy raczej naleza do grupy lekarzy konowalow, ale te 3 rzeczy o ktorych pisales jak najbardziej moga wystepowac przy depresji. Nie wolno tez zapominac, ze sa rozne nasilenia depresji i to, ze ktos ma lagodna, to nie znaczy, ze nie ma prawa do poprawy jakosci swojego zycia. Lepiej reagowac poki latwo jest z tego wyjsc.

Zeby nie dawac sie zrobic w bambuko, to warto miec choc podstawowe pojecie o neurochemii i farmakologii i nie zgadzac sie na cos, co moze pogorszyc Twoj stan, uzalezniac, czy dawac dlugotrwale skutki uboczne[kiedy mozna temu zaradzic].

#gallop
Zazdroszcze Ci troche, ze czerpiesz tyle przyjemnosci z tak prostych rzeczy :)

I przy okazji, ja tez mialem najnizsza dawke fluo[20mg], chodzilem na psychoterapie, a doswiadczylem pogorszenia anhedonii[juz wczesniej mialem splycone emocje i wlasnie na to sie skarzylem]. Do tego doszlo PSSD. Raz dalem sie zrobic w konia lekarzowi, wiecej nie dam.
Agomelatyna 25mg
some shit

Sortuj wg