FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez benzowiec84 17 sty 2015, 04:37
gallop napisał(a):hej benzowiec :)
a spoko spoko, dzien jak codzien :P
nic sie nie dzieje, a jak tam u Ciebie? :) cos do przodu? :)

Nie , lipa , a ty wstałaś cz dopiero idziesz spać bo ja to drugie
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez gallop 17 sty 2015, 04:40
ja tez to drugie , ale tak sie przestawilam ze szok :p
tryb wampira bez kitu ;)

cos poczytam i spadam ;D

a co do tych lekow to o co chodzi? :)

przez benzowiec84 17 sty 2015, 04:41
gallop napisał(a):ja tez to drugie , ale tak sie przestawilam ze szok :p
tryb wampira bez kitu ;)

cos poczytam i spadam ;D

a co do tych lekow to o co chodzi? :)

Ale z czym ?? fluo słaba na lęki ale dobra na depreche :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gallop 17 sty 2015, 04:48
no w sensie co to sa leki ;p?
co sie czuje jak sie je ma i wgl kiedy sie pojawiaja :)

przez benzowiec84 17 sty 2015, 04:52
Hehe , jak nie wiesz co to są lęki to się nie martw , nie masz ich :)
Po prostu, ktoś z nerwicą niech ci wytłumaczy mi się już chcę spać :)
Boisz się wszystkiego,ludzi,przestraszony jesteś,serce szybciej bije,pocą się ręce , boisz sie wychodzić z domu itp (ja miałem takie coś jak rzucałem alkohol , na odwyku , tyle że mnie w pasy zapieli bo miałem delirium ,padaczka i te sprawy , ale około pół roku musiałem się uczyć życia na nowo i właśnie takie lęki miałem . Teraz mam tylko depresje , ale przez to też lęki , taką fobie społeczna bardziej, przez to że nie rozmawiam z ludźmi. A lęki to tak jak pisze . Nerwicowiec ci to dokładniej opiszę . Ja to mam bardziej depreche. I ide spać dobranoc:)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez gallop 17 sty 2015, 04:54
ja tez zauwazylam u siebie lekka fobie, nie chce mi sie gadac z ludzmi i tak jakos ich unikam ;)

dobranoc ! :)

przez Marlowe85 17 sty 2015, 09:47
gallop napisał(a):no w sensie co to sa leki ;p?
co sie czuje jak sie je ma i wgl kiedy sie pojawiaja :)

Tak jak napisał benzowiec - lęki często idą w parze z depresją. Mogą dopaść nagle, albo trzymać cały dzień. Tak jak w moim motto u dołu często są wytworem naszego umysłu nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością, ale to nie czyni ich łatwiejszymi do pokonania. Są to lęki różnego rodzaju: przed wyjściem z domu, załatwieniem czegoś, kontaktem z drugim człowiekiem lub po prostu paraliżujący "lęk przed życiem", jak absurdalnie by to nie brzmiało dla kogoś zdrowego. Nie do końca da się to opisać, tę ostatnią postać lęku. Też uważam, że depresja potęguje pewne formy lęku - nie możemy ogarnąć pewnych kwestii, więc później może pojawić się lęk z nimi związany. Takie trochę błędne koło. U mnie w skrajnych postaciach lęków pojawiały się chęci rozstania z tym światem, bo czułem, że jestem kompletnie do niczego i skoro tak wiele rzeczy wywołuje u mnie lęk to nie chcę tak żyć. Po sertralinie lęki odrobinę mniejsze, ale to nie jest to. Myślałem, że fluo w tej kwestii pomaga, ale jak piszą ludzie na forum - nie za bardzo.

Dobrego początku dnia i miłego weekendu Wam życzę! :mrgreen:
Człowiek więcej boi się tworów własnego umysłu niż konkretnej rzeczywistości

przez Patryk29 17 sty 2015, 09:52
benzowiec84, jak brales fluo 1 raz to po jakim czasie zauwazyles poprawe??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez gallop 17 sty 2015, 17:49
przeszperalam caaaaaaaaaaaaaaaaly internet i na kazdym portalu jest napisane , ze fluo a np. Seronil dziala na depresje, leki i rozne postaci fobii :)

tylko na forum zawsze pisze ze nie, bo ludzie sie niecierpliwia i jak nie widza efektow to od razu mowia, ze nic nie dziala, poczekajcie, a efekty tez przyjda :) to nie jest gripex , ze za dziala za godzine, trzeba dac sie temu leku rozkrecic w organizmie, stopniowo ;)

a co do lekow to co jest najlepsze? ;)
psycho + leki jest ok ?
czy jeszcze cos mozna zrobic ?

przez Patryk29 17 sty 2015, 17:55
gallop napisał(a):przeszperalam caaaaaaaaaaaaaaaaly internet i na kazdym portalu jest napisane , ze fluo a np. Seronil dziala na depresje, leki i rozne postaci fobii :)

tylko na forum zawsze pisze ze nie, bo ludzie sie niecierpliwia i jak nie widza efektow to od razu mowia, ze nic nie dziala, poczekajcie, a efekty tez przyjda :) to nie jest gripex , ze za dziala za godzine, trzeba dac sie temu leku rozkrecic w organizmie, stopniowo ;)

a co do lekow to co jest najlepsze? ;)
psycho + leki jest ok ?
czy jeszcze cos mozna zrobic ?

Czekac na cud :mrgreen:
a tak na powaznie, to sport jakis, bieganie, plywanie jest zajebiste, silownia, taniec-zumba np,
mozna tez zapisac sie do jakiegos wolontariatu, jak czlowiek zobaczy jak inni zyja i ze maja przejebane na maksa to od razu poczuje sie lepiej, procz tego dieta bardzo jest wazna, jak najmniej cukru, duzo omega 3, dieta - warzywa i owoce, banany maja tryptofan jesc ich jak najwiecej, orzechy - bomba witaminowa, magnez i witaminy z grupy b, mozna zakupic tez jakies suplementy pelno tego w necie, jakies drobne przyjemnosci - kazdy jakies tam mial/ma, czasem mozna wypic jakis alkohol, byle nie za czesto!!!

przez gallop 17 sty 2015, 18:03
Czekac na cud :mrgreen:
a tak na powaznie, to sport jakis, bieganie, plywanie jest zajebiste, silownia, taniec-zumba np,
mozna tez zapisac sie do jakiegos wolontariatu, jak czlowiek zobaczy jak inni zyja i ze maja przejebane na maksa to od razu poczuje sie lepiej, procz tego dieta bardzo jest wazna, jak najmniej cukru, duzo omega 3, dieta - warzywa i owoce, banany maja tryptofan jesc ich jak najwiecej, orzechy - bomba witaminowa, magnez i witaminy z grupy b, mozna zakupic tez jakies suplementy pelno tego w necie, jakies drobne przyjemnosci - kazdy jakies tam mial/ma, czasem mozna wypic jakis alkohol, byle nie za czesto!!![/quote]

no wlasnie uprawiam bardzo duzo sportu, w lutym biegne bieg na 10 km i do tego silka i jeszcze jezdze konno :)
ale co jest dobre np. na taka jakas lekka fobie spoleczna?
co trzeba zrobic zeby z tego wyjsc?
i czemu czlowiek na takie cos wgl zapada jesli tego nie mial nic a nic w przeszlosci ;) ?

przez Patryk29 17 sty 2015, 18:21
gallop, Moze to nie fobia spoleczna, tylko wycofanie, pewien rodzaj izolacji, w depresji to wystepuje, w depresji nie chce ci sie nic i nie masz na nic ochoty, zeby pokonac depresje albo fobie spoleczna, trzeba robic wszystko na przekór chorobie, planowac dzien tak aby bylo w nim jak najmniej chwil kiedy mozesz sie dolowac, ty uprawiasz duzo sportu to dobrze, ale trzeba jak najwiecej wychodzic o ile jest to mozliwe, bo sa stany w których wyjscie z lózka stanowi problem!, jezeli jakas tam energia dysponujemy, trzeba pchac sie miedzy ludzi, w miejsca które boisz sie isc, albo boisz sie z kims rozmawiac, trzeba sie do tego zmusic na sile, wiem ze jest to trudne, ale im wiecej damy od siebie tym wiecej do nas wróci z nawiazka, stany lekowe trzeba okielznac, oswoic sie z tym ze tak jest, ale sie z tym nie zgadzac w glebi duszy, ty masz optymizm i duzo nadzieje, wiec bedzie ci latwiej, poza tym leki maskuja jedynie objawy, leczenie fobii spolecznej to glównie terapia.

przez lunatic 17 sty 2015, 18:22
gallop napisał(a):no wlasnie uprawiam bardzo duzo sportu, w lutym biegne bieg na 10 km i do tego silka i jeszcze jezdze konno :)

to na co Ty bierzesz tą fluo?

przez gallop 17 sty 2015, 18:23
dzieki wielkie Patryk! :)

damy rade ;D
wlasnie lece na silke z kumpela wiec to chyba dobry krok! :)

-- 17 sty 2015, 17:28 --

lunatic napisał(a):
gallop napisał(a):no wlasnie uprawiam bardzo duzo sportu, w lutym biegne bieg na 10 km i do tego silka i jeszcze jezdze konno :)

to na co Ty bierzesz tą fluo?

na depreche i na gad - zaburzenie leku uogolnionego cos takiego ;p

Sortuj wg