FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez gallop 14 sty 2015, 12:58
A PO ILE WIDAC EFEKTY PRZY BRANIU SERONILU ?

Biore 6 dzien, i jest tak ospala, ze szok, nic mi sie nie chce, glowa napiernicza, ale to pewnie normalne...
Czy ten stan minie po jakims czasie?

PZDR ;)

przez benzowiec84 14 sty 2015, 16:51
arnibarni napisał(a):
Do tego hemoroid mi wyszedł od tego :)

No mi po tych biegunkach tez hemoroid wyszedł,w dodatku jeszcze ćwicze,dźwigam i to nasila objawy.Wydaje mi sie że fluo może mieć również pośredni wpływ na hemoroidy,bo jednak przez układ pokarmowy muszą kapsułki przejść i mogą podrażniać jelita w tym również dupe :mrgreen: Dlatego w którymś momencie myślałem ze jak zmienie na sertraline to moze bedzie lepiej,ale zostaje przy fluo,nie ma juz co kombinować.

Hehe :) . No zostań na fluo. Na sercie ja zasypiałem na stojąco. u mnie 3 dzien na fluo . jeszcze z miesiąc .

-- 14 sty 2015, 15:54 --

gallop napisał(a):A PO ILE WIDAC EFEKTY PRZY BRANIU SERONILU ?

Biore 6 dzien, i jest tak ospala, ze szok, nic mi sie nie chce, glowa napiernicza, ale to pewnie normalne...
Czy ten stan minie po jakims czasie?

PZDR ;)

Minie ci nie peniaj , z psychotropami tak jest , wszystko co ingeruję sztucznie w chemie mózgu , nie może nie mieć objawów ubocznych , SSRI to gówno ale brać trzeba :) (ja muszę ) Od miesiąca spodziewał się działania do 8 tyg.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez gallop 15 sty 2015, 00:15
Ja pierdzieleeee dopiero po miesiacu ;o ?
to jakis zart...

to chyba najgorsza choroba swiata - choroba duszy...
masakra...

ja chce swoje dawne zajebiste zycie... :( ech...
sama sie w to wszystko wkrecilam...
to jest chore

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 15 sty 2015, 01:31
gallop napisał(a):Ja pierdzieleeee dopiero po miesiacu ;o ?
to jakis zart...

to chyba najgorsza choroba swiata - choroba duszy...
masakra...

ja chce swoje dawne zajebiste zycie... :( ech...
sama sie w to wszystko wkrecilam...
to jest chore

Minimum po miesiącu , fluo się najdłużej wkręca. może być i po 8 tygodniach, a może i nie być w ogolę poprawy albo być gorzej :) Psychotropy to loteria.
Chcesz coś od razu to polecam amfetaminę , dobra na depresje :)
głowa do góry będzie dobrze , ja zmarnowałem 9 tygodni na sertaline i teraz od 3 dni na fluo i co muszę czekać.
To twój pierwszy SSRI ?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez devnull 15 sty 2015, 02:34
Mi po tym leku nawet w niskiej dawce wyraźnie podskoczyło ciśnienie tętnicze, co dodatkowo nasiliło lęk, musiałem je zbijać Bisocardem
co samo w sobie dawało efekt depresyjny, także przestałem ten lek brać bo bałem się narażać serce i cały organizm,
mimo że samo działanie antydepresyjne było całkiem dobre.

Ktoś miał podobne objawy ?
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez benzowiec84 15 sty 2015, 03:22
devnull, Jest to możliwe przy fluo .
Ja np na sercie. to puls stacjonarny zszedł mi do 50 uderzeń na minute i ciśnienie do 110/70. raz zemdlałem przez hipotonie ortostatyczna (zmiana ciśnienia przy zmianie pozycji ciała)

a przy fluo nie wiem , ale jest możliwe że podnosi. w końcu to nietypowy SSRI .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez gallop 15 sty 2015, 04:10
mialam nexpram, ale zrezygnowalam bo nie widzialam efektow, a teraz biore Seronil z polecenia ;)

ej mam pytanko, nie uwazacie czasem , ze sami sie nakrecamy, a tak naprawde nic nam nie jest , tylko poczytalismy w necie za duzo
i przypisujemy sobie rozne objawy?
u mnie tak sie zaczelo, na poczatku mialam tylko taka lekka chandre, zaczelam czytac i czytac i wszystko sobie przypisywalam, az wkoncu dostalam wszystkiego hehe ;p

nie wiem, czasem mam takie wrazenie, chociaz pewnie tak nie jest. To jest choroba, a nie wymysl, choc samemu tez mozna sobie wkrecic niektore objawy- to fakt.

Antydepresanty to nie psychotropy, tak mowila moja Pani doktor :)
Psychotropy sa na psychozy, schizofrenie i inne zaburzenia, maja inny sklad od antydepresantow.
Wiec spokojnie, psychotropow nie bierzemy :)

Jesli ma ktos ochote popisac i wymienic swoje spostrzezenia, historie i wgl to zapraszam na priv :)

Karola ;)

przez Zbychu 1977 15 sty 2015, 12:34
Wszystkie substancje oddziałujące na chemie mózgu są psychotropami.
Zbychu 1977

przez arnibarni 15 sty 2015, 15:17
Psychotrop to tylko groźnie brzmiąca nazwa.Psychotrop to każda substancja oddziałowująca na mózg i mająca wpływ na układ nerwowy.Różnią się między sobą siłą oddziaływania i różnym wpływem na układ nerwowy wyróżnia sie stymulanty(pobudzające) układ nerwowy np.amfetamina,kofeina,nikotyna bądź depresanty(uspokajające) hamujące układ nerwowy np.alkohol etylowy,wódka,wino,piwo i inne.Tak więc osoba która pije kawe również zażywa psychotropu jakim jest kofeina ;)
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez exodus! 15 sty 2015, 15:39
Obrazek
Całe dobrodziejstwo ;)
exodus!

przez benzowiec84 15 sty 2015, 15:46
gallop, " Antydepresanty to nie psychotropy, tak mowila moja Pani doktor :)
Psychotropy sa na psychozy, schizofrenie i inne zaburzenia, maja inny sklad od antydepresantow."

Powiec twojej pani doktor by jebneła się w łeb. Jeszcze pewni ci mówi że SSRI nie uzależniaja i są bezpieczne i można brać latami .
SSRI to psychotropy i to mega silne . Pobierze się kilka lat i po odstawce dopamina nie powraca do równowagi . bo cały czas jest zaniżana kosztem serotoniny . potem flak w spodniach w wieku 30 lat i strzykawka do penisa. Nie chce mi się na tem temat dyskutować. Pooglądaj filmy , poczytaj książki , popytaj ludzi co biorą kilka , kilkanascie lat , a nie co biorą 1,2 lata . Bo tak działają te leki , patrząc krótkofalowo pomagaja , patrząc długofalowo robią większa depreche niż przez braniem. A tych pseudolekarzy to bym powystrzelał , biedni ludzie że wierzą tym czubom . /cenzura/ jak dobrze że lecze się sam . Bo mnie zniszczyła jedna szmata . Jebać psychiatrów lobbystów pierdolonych. Niszczą ludzi. i testują na ludziach leki.Nie dam mojego mózgu w ręce jakiejś kurwy :)

-- 15 sty 2015, 14:48 --

exodus!, Depresanty mnie interesują :) bardzo lubie . i moim zdaniem są bezpieczniejsze niż SSRI . Wiem bo jestem trzeżwym alkoholikiem i alkohol nie zrobił mi takiej sieki z mózgu w ciągu 10 lat jak psychotropy w ciągu 8:)

-- 15 sty 2015, 14:52 --

gallop, A i jak się zastanawiasz czy sobie wkręcasz itp , to w ogóle nie powinnaś łykać SSRI . Daj sobie spokój masz handre zimową albo co . Tak było z Prozaciem w usa (ale lubie fluo :)) Szli do lekarza bo mieli handre zimową czy menopauze , czy chlopak ich rzucił , albo po prostu było im smutno , i teraz nie mogą tego gówna rzucić . Te leki to ostateczność. Bo jebią po mózgu konkretnie.

-- 15 sty 2015, 15:07 --

No i jeszcze jedno SSRI . nie leczą depresji . nie znam nikogo . kto łykał te leki i pozbył się depresji . gorzej . w dłuższym okresie czasu pogarszają depresje . Ale ktoś mi powie teraz "co ty gadasz znam ludzi co łykają prozac :) i czują się świetnie" Tak czują się , puki łykają , rok ,2 , a potem łykają tylko dlatego by się nie zabić a nie że pomagają . Ogółem te leki to gówno i szajs. po 2 Serotonina nie odpowiada za depresje to bzdura i mit . nakręciła to firma od Prozaczka Eli Lilly :) Ale prozac jest okej bo jebie po innych neuroprzekaźnikach:)

-- 15 sty 2015, 15:13 --

naszczęscie SSRI odchodzą w zapomnienie, niedługo powstaną inne leki i co innego będziemy łykać , patenty na SSRI wygasają , Mit o serotoninie zaczyna być prawdą.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez gallop 15 sty 2015, 18:10
no to tak szczerze to po c./cenzura/ to lykasz skoro mowisz ze robia Ci sieczke w bani :p ?

skoro tak uwazasz to to odstaw i juz , lecz sie na swoj wlasny koszt albo w ogole sie nie lecz i juz masz z glowy ;)

gdyby nic nie dawaly i by tylko psuly uklad nerwowy to na pewno byloby to zbadane i chyba caly swiat o tym by wiedzial nie ;)?
duzo ludzi wyszlo z depresji, fobii, zaburzen i innych nerwic w polaczeniu farmakologii i terapii , wiec nie pieprz , ze to nic nie daje ;)

tutaj sie powinno wspierac ludzi, a nie jeszcze bardziej dolowac, ze kuzwa beda w wiekszym dole!
to nie jest miejsce na takie wywody, chcesz to idz na medycyne i zrob porzadek w tej calej psychiatrii i oswiecaj innych :)

tu kazdy chce wsparcia , a nie wiekszego dola ;)

ja nie mam flaka bo jestem dziewczyna i mam 20 lat wiec mnie ten problem raczej dotyczyc nie bedzie ;D

przez Kalebx3 15 sty 2015, 18:15

ja nie mam flaka bo jestem dziewczyna i mam 20 lat wiec mnie ten problem raczej dotyczyc nie bedzie ;D

Gallop , zawsze można z flaka flaczki zrobić i poczęstować mini dziewczynę na kolację przy świecach-wibratorach . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez freda 15 sty 2015, 18:31
gallop, jak pomagają to trzeba brać.ja leczę się od 10 lat i mi pomagają.a jak ktoś nie chce brać niech nie bierze i przestanie głupio pisać na forum. gallop, powodzenia w leczeniu
A już myślałam,że ją pokonałam...

Sortuj wg