FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Patryk29 27 paź 2014, 19:50
Milita, jaka dawke bierzesz??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Milita 27 paź 2014, 19:52
20mg Bioxetinu. Przez pierwszych 6 dni brałam 10

przez Patryk29 27 paź 2014, 20:03
nie masz czegos na rozluznienie miesni??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Milita 27 paź 2014, 20:13
Niestety nic takiego nie mam. Nie wiem czy nie powinnam może zmniejszyć dawki? Jestem dość podatna na leki (poza p.bólowymi) i może w tym tkwi problem? Czy to kolejny skutek uboczny, który trzeba przetrwać?

przez Patryk29 27 paź 2014, 20:24
Milita, nie wiem, jezeli to ci nie przechodzi to moze warto zmniejszyc dawke, trudno mi jest powiedziec.

przez Milita 27 paź 2014, 20:28
Wiem, wiem i nie oczekuję odpowiedzi na tego typu pytania, bo zdaję sobie sprawę z tego, że to kwestia bardzo indywidualna. To było raczej takie głośne myślenie. Jestem po prostu zaskoczona, bo do tej pory przez już niemal dwa tygodnie nic mi aż tak nie dokuczało i wszystko dało się spokojnie przetrwać ale bolące zęby... nie ma dla mnie nic gorszego.

przez mio85 27 paź 2014, 21:57
Ja ci powiem, ze i tak nic sie nie osiagnie na dawce 10 mg. Z doswiadczenia moge powiedziec, ze jesli komus zalezy na czasie to szkoda go marnowac, bo i tak trzeb sie leczyc co najmniej 20 mg. Ja wskakuje od razu na 20 i po tygodniu dobijam do dawki docelowej. Ale pamietam jak bralem pierwszy raz i rzeczywiscie roznica bylo duza na minus. Pamietam, ze wracalem do 10-15 mg, zeby "wyprostowac neurony" i jak wchodzilem drugi raz na 20 mg bylo juz lepiej bo nie byl to szok dla organizmu. Teraz jednak juz sie nie bawie, ten lek sie dlugo rozkreca, a mi zycie ucieka, wiec jestem przygotowany na straszne lęki przez 40 dni. Niech to jak najszybciej minie.

przez Milita 27 paź 2014, 22:12
:) Ja biorę właśnie pierwszy raz. 10mg nie działało na mnie źle. To znaczy były jakieś bóle głowy, jadłowstręt itp ale nic co by mi tak strasznie przeszkadzało. Po tygodniu miałam wskoczyć na docelowe 20mg i o ile pierwsze dni dziwnym trafem pozytywnie mnie "trzepnęły", nie licząc problemów ze wstaniem rano, to teraz te zaciśnięte zęby mocno dają mi się już 3 dzień we znaki.

Tak w ogóle to dzięki wszystkim za każdą odpowiedź - dobrze wiedzieć, że można tu przyjść i pogadać z ludźmi, którzy się o tym wszystkim rozmawiać nie boją ;)

przez arnibarni 29 paź 2014, 14:34
Dzisiaj 33 dzień na dawce 20 mg chyba przełomowy,łapie sie na tym że ide i sobie śpiewam :lol: i rozmowa jakoś przyjemniejsza sie wydaje z drugą osobą ;) oby tak dalej szło :)

-- 29 paź 2014, 14:44 --

Śmieszy mnie to jak niektórzy rezygnują z leku po miesiącu,ja też miałem chwile zwątpienia ale każdemu lekowi trzeba dać do dwóch miesięcy żeby sie wkręcił,i nie skupiać sie tak skrupulatnie na skutkach ubocznych,nie czytać ulotek,działań niepożądanych bo sami je sobie wywołamy,bo będzie to działać jak autosugestia,piwko też można wypić w umiarze ,ale nie upijać sie,bo to niweczy działanie leków,mnie odpaliło jak na razie dużo lepiej niż esci :yeah:
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez Patryk29 29 paź 2014, 19:45
arnibarni, a spiewales kiedys tak sam do siebie przed depresja??

przez lunatic 29 paź 2014, 19:48
arnibarni napisał(a):Śmieszy mnie to jak niektórzy rezygnują z leku po miesiącu,ja też miałem chwile zwątpienia ale każdemu lekowi trzeba dać do dwóch miesięcy żeby sie wkręcił,i nie skupiać sie tak skrupulatnie na skutkach ubocznych

jak po leku dostaje sie takiego osłabienia ze z lozka ciezko sie podniesc to ciezko sie na tym nie skupiac, albo jak dostaje sie ataku paniki i drgawek całego ciala, powodzenia w nieskupianiu sie na takich objawach

przez Patryk29 29 paź 2014, 19:53
mnie smiesza te zachwyty ssri w po kilkudziesieciu dniach, zobaczymy za kolejne kilkadziesiat dni, te och ach jak to na poczatku ssri dzialaja, a potem jest coraz gorzej :time:

przez arnibarni 29 paź 2014, 20:20
Patryk29 nie pamiętam czy śpiewałem sam do siebie,ja nie oczekuje cudów po ssri bo ssri to nie amfetamina,chyba że ty oczekujesz takiej reakcji :D lunatic silne osłabienie miałem po esci przymusowo musiałem sie położyć bo sił nie miałem dlatego odstawiłem po 2 i pół miechach,doznałem czegoś w rodzaju ataku paniki przy chorobie i wyczerpaniu organizmu myslalem ze schodze nic przyjemnego,co nie zmienia faktu że jak bedziesz czytał,gadał i analizował te objawy będziesz je tylko wzmagał,stopniowo maleńkie dawki brac i tyle :) Open your mind :yeah: Dzisiaj mam dobry humor i tego wam również życze :)
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez madeline1111 29 paź 2014, 20:40
Ja moglabym nie wstawać z lozka. Przysypiam w szkole na lekcjach,po szkole,o 22 ladnie mnie ostry sen,kiedy zazwyczaj chodzilam spać ok 2 w roku szkolnym.Rano nastawiam 5 budzikow,bo wytoczyc się z lozka bardzo ciężko. Zobaczymy co będzie dalej;)

Sortuj wg