FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez elfrid 02 cze 2014, 21:01
To może dołóż jeszcze do tej fluoksetyny mianserynę lub mirtazapinę w max dawkach. Połączenie fluoksetyny i miasneryny to polska klasyka. Tylko mianserynę w dawkach przeciwdepresyjnych, na pewno powyżej 30mg.
pregabalina, wenlafaksyna

przez beladin 02 cze 2014, 22:26
elfrid, Oszsz kur.. Jaki ja zacofany już jestem. Zatrzymałem się na wenli+mircie, a widzę, że tu już nowe jakieś mikstury na podium wynieśliście 8)
beladin

przez Dark Knight 03 cze 2014, 07:19
Czy to polaczenie jest rownie dobre jak wenla i miansa ??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez one-half 05 cze 2014, 23:18
Czy ktos wie dlaczego Orion Pharma ma teraz opakowania lekow w wersji supersize me? Opakowanie 20 mg (to nowe, z bordowym okregiem) ma jakies 15x5 cm, blistry tylez samo. Dwa razy wieksze niz poreczna paczka Seronilu 10 mg. Kiedys paka 20 mg miala taki sam wymiar.. Spokojnie kapsulki udaloby sie upchnac na polowie tego rozmiaru..To nie tyczy sie tylko Seronilu, bo wczesniej mialem "nowy" citalopram (Citronil) i opakowanie/blistry tez sa rozmiaru XXL.. Jakas nowa moda, czy maja za duzo papieru/plastiku?

Nastepnym razem przyinwestuje w czeski Fluxemed - prawie 4 x tanszy od Seronilu i w kapsulki w kolorze oryginalnego Prozacu. Bierze ktos Fluxemed? Dobrze kopie? :)

przez Dark Knight 06 cze 2014, 08:03
Ja bralem lecz nie czulem zadnego dzialania

przez lunatic 08 cze 2014, 12:13
Dark Knight,
przerzuciles sie na wenle? a brałes kiedys sertraline?

przez Bree 08 cze 2014, 20:36
Czy ktoś z Was miał po fluo problem ze snami?
Ja na poczatku mialam dziwne sny i strasznie sie pocilam, ale biore juz bioxetin od kilku misiecy i od niedawna mam takie dziwne sny... Realistyczne i emocjonalne. Ciagle placze albo czegos sie boje. W dzien co chwila cos mi sie przypomina i nie wiem czy to prawda czy sen. Nie umiem tego opisac ale czuje sie jakbym miala zwariowac zaraz :(

przez Xandra 08 cze 2014, 20:57
Ja kilka razy (w ciągu 4 miesięcy odkąd biorę fluo) miałam uderzenia gorąca w nocy, a sny bardzo często mam takie realistyczne, o przyziemnych czynnościach, że potem się muszę zastanawiać, czy ja to robiłam czy to jednak mi się śniło...;)
fata viam invenient

przez kupmitrumne 08 cze 2014, 21:14
Bree, ja mam ciągłą bezsenność po fluo i fakt faktem bardzo dziwne sny , wiec chyba to normalne :)

przez DwaGuziki 08 cze 2014, 21:25
Jedyne co miałam po fluo to lęki na początku brania.
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez Dark Knight 08 cze 2014, 21:46
lunatic, bralem pobudzala calkiem ok lecz przeciwlekowo srednio a bralem w max dawkach

przez wredny 08 cze 2014, 22:29
Co do snów. Czy to normalne po lpd, że czasami po przebudzenie są widoczne halucynacje przy otwartych oczach, ale w małym nasileniu? Ledwo widoczne, prawie bezbarwne wzorki, rozmywające się pole widzenia itd. Dziś po obudzeniu było to bardzo przyjemne, a i po innych lekach też miałem coś podobnego. Co do snów, to po fluo ostatnio przypominały one halucynacje przy zamkniętych oczach, też całkiem przyjemne doświadczenie;3

przez lunatic 08 cze 2014, 22:31
Dark Knight napisał(a):lunatic, bralem pobudzala calkiem ok lecz przeciwlekowo srednio a bralem w max dawkach

przeciwlekowo tzn na jaki typ lęku?podobno na lęk napadowy działa dobrze ale swoje trzeba odczekac zeby sie tego dzialania doczekać

przez Molibdenowy 10 cze 2014, 11:22
wredny napisał(a):Co do snów. Czy to normalne po lpd, że czasami po przebudzenie są widoczne halucynacje przy otwartych oczach, ale w małym nasileniu? Ledwo widoczne, prawie bezbarwne wzorki, rozmywające się pole widzenia itd.

Ja kilka razy na fluo po przebudzeniu miałem "pajęczynkę" na oczach, po kilku sekundach mijało.

Który lek jest dobry na lęk wolno płynący wynikający z depresji? Chodzi mi o to żeby mi go nie podbijał tylko obniżył, najlepiej jakby też depresje wyleczył przy okazji. Sertralinka dobra by była?
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

Sortuj wg