FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez lunatic 24 maja 2014, 18:18
Kalebx3,
jeszcze bardziej bym Cie pewnie zaskoczył jakbym Ci powiedział jaki miał być pierwszy lek, bo ten był jako druga opcja, pierwszy miał być Viregyt K, nie wiem czy o nim słyszałeś, ale powiedziałem ze nie chce go brac bo kiedys po 1 tabletce mialem jakies arytmie i wole co innego, generalnie jeden i drugi podnoszą dopaminę tylko innym mechanizmem

przez Kalebx3 24 maja 2014, 18:23
Vigeryt -K??? :shock: :shock:
Toś mnie teraz zaskoczył na maxa . Znam ten lek dobrze , nie raz go konsumowałem , nawet jeszcze mam . Lekarz zapewne nieprzeciętny co Ci go chciał dac. Co on chciał nim w Tobie wyleczyć , parkinsona . Od razu po vigeryt -k , nawet wcześniej nie tyknał agonistów dopaminy ? To mógł od razu dać metylo , bo w dopamine daje.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lunatic 24 maja 2014, 18:28
Kalebx3,
juz ten lek dostałem kilka lat temu od tego lekarza ale tak jak pisałem jakies arytmie mialem i nie chcialem go za bardzo brac znów
a co to jakis silny lek ze zdziwiony jestes? no chodzilo o to ze według niego na objawy które mialem dobre byłoby podniesienie dopaminy a nie serotoniny więc zaproponował takie leczenie, jeszcze dał trzecią opcję, tzn drugą bo z viregytu zrezygnował po moich obawach, selegiline, dał mi na nia recepte jakby amisulpiryd mi z jakiegos powodu nie podpasował

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 24 maja 2014, 18:31
a co to jakis silny lek ze zdziwiony jestes?

silny , nie silny , ale na pewno nie pierwszego rzutu , zreszta małopopularny i mi osobiście wcale nie pomógl ( takie rozmydlone jeśli chodzi o dopamine to było )

przez lunatic 24 maja 2014, 18:32
to jaki jest lek pierwszego rzutu podnoszący dopaminę w zaburzeniach nerwicowych?

przez Kalebx3 24 maja 2014, 18:35
zaraz od razu w zaburzeniach nerwicowych . Chcialoby się. Myślę ,że Agoniści Dopaminy. Zresztą na nerwice to raczej serotonina , przynajmniej u mnie .

przez lunatic 24 maja 2014, 19:06
Kalebx3,
a Ty cos pozmienałeś czy jedziesz na starym zestawie?

przez Marian_Paździoch 24 maja 2014, 20:07
lunatic, świetnie dopaminę podnosi Akineton. Dość subtelnie, ale dobrze wyczuwalnie.
Marian_Paździoch

przez lunatic 25 maja 2014, 14:57
Kalebx3 napisał(a):zaraz od razu w zaburzeniach nerwicowych . Chcialoby się. Myślę ,że Agoniści Dopaminy. Zresztą na nerwice to raczej serotonina , przynajmniej u mnie .

no mi jakims sposobem zadzialanie tylko na dopamine wyeliminowało objawy nerwicowe w postaci zmęczenie i napadów paniki, wiec jak widać chyba nie tylko serotonina moze w tym pomóc, sam jestem troche zdziwiony bo myslalem ze bedzie nasilenie stanów lękowych jak po Wellbutrinie a tu nic takiego, mam nadzieje ze to sie utrzyma dalej tak jak jest bo to jedyny lek który w ostatnich latach działa w miare dobrze u mnie, jak narazie

przez Użytkownik123 25 maja 2014, 15:54
czy po seronilu można przytyć??
OD 16 MAJA
CONVULEX300mg
SERONIL40mg

nic nie pomaga, jeżleli i to nie pomoże wracam do PAROGENU

przez Kalebx3 25 maja 2014, 19:46
no mi jakims sposobem zadzialanie tylko na dopamine wyeliminowało objawy nerwicowe w postaci zmęczenie i napadów paniki,

Skoro jest tak jak piszesz ,ciekawy jestem jakby na Ciebie podziałał metylofeniodat . To już jest czysta dopamina,,,że palce lizać ;)

przez lunatic 25 maja 2014, 19:48
Kalebx3,
ale metylofenidat to tez noradrenalina i mogłby byc przez to problem, bo od jakiegos czasu wszystko noradrenalinowe zle na mnie dziala

-- 25 maja 2014, 18:51 --

a moze napadów paniki u mnie nie było samoistnych tylko po lekach, bo pamietam ze zacząłem je miec po lekach pobudzających, wcześniej ich nie miałem tak samych z siebie wiec nie wiem czy amisulpiryd je leczy czy nie, byc moze tylko nie wywołuje i to wystarcza zeby ich nie było

przez Kalebx3 25 maja 2014, 19:56
-jaka noradrenalina ? Daj spokój i nie wierz w te bzdury . Przynajmniej w dawce do 20mg nie ma ŻADNEGO wpływu na noradrenalinę . jestem tak samo wrażliwy na nor. więc wyczyłbym to w jednej chwili . Może przy większych dawkach ponad 40mg, wtedy bardzo możliwe .

przez Molibdenowy 26 maja 2014, 11:23
Zarzucam testowo na tydzień 80 mg. Zaszkodzić nie zaszkodzi a nuż coś przyspieszy. 8) Wiecie depresja to taki niemiły stan i człowiek chce się jej pozbyć. A fluo nie chce współpracować :evil: Gdyby to ode mnie zależało jadłbym sobie teraz sertraline albo wenle, a doktórka się uparła na fluo :( Jeszcze trochę czasu jej dam i zmiana...
Wenlafaksyna 300 mg
Mirtazapina 30 mg

Sortuj wg