FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez intruder 01 lis 2007, 22:17
Ja biore seronil ósmy dzien... Musze przyznac, ze mam coraz wieksze lęki, dzis balam sie doslownie wszystkiego. Czulam sie potwornie. Ale postaram sie jeszcze wytrzymac, wierzę, że po 2, 3 tygodniach poczuję się dobrze...

przez kyntyk 01 lis 2007, 22:26
Rzaba :/
wiem, że kiedyś będzie lepiej, ale ... ale...
czemu mam nie czuć tego co czuję, czemu nie mogę powiedzieć wszystkim, że tęsknię za moją małą córeczką :(
chce za nią płakać, krzyczeć, wołać jej imię... bo do tej pory musiałam się powstrzymywać, żeby rodzina spała spokojnie... bo do tej pory nie wierzę, że to się stało i że życie ma sens :(
Nie zapomnę Cię nigdy, chociaż wieki miną. Jesteś w mej pamięci zaciszną doliną, do której powracam, gdy jestem w rozterce, by chmurką radości otulić swe serce. W moim życiu jesteś już kimś zapisanym, jako człowiek dobry i godny pochwały...

przez Rzaba 01 lis 2007, 22:29
kyntyk...
ostatnio pisałaś że to nie Twoja córka umarła...
czy ja źle zrozumiałam...
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kyntyk 01 lis 2007, 23:20
Mam jeszcze jedną córkę- młodszą Karolę, ale nie mam już starszej :( Olci :(
.... i ta mała ma dużo energii życiowej ... a czasami daje popalić :)
Nie zapomnę Cię nigdy, chociaż wieki miną. Jesteś w mej pamięci zaciszną doliną, do której powracam, gdy jestem w rozterce, by chmurką radości otulić swe serce. W moim życiu jesteś już kimś zapisanym, jako człowiek dobry i godny pochwały...

przez Daria Sz. 01 lis 2007, 23:46
Rzaba napisał(a):Od 1,5 mieisące biore inny lek ( Citaxin) i przytyłam ..uwaga!!!!!! 7 kilo

jene, ja zawsze chcę schudnąć :roll: należałam do pulchnych słodkich dzieci i tak mi zostalo do dziś (a dziś mam 35 lat). 64 kg od 20 lat i od 20 lat marzę żeby chociaż 5 kg...
memento mori...

przez kyntyk 02 lis 2007, 00:23
a po co ??? a dla kogo i za jaką cenę mamy chudnąć??
do duszy to !!!! wyuzujmy i żyjmy chwilą :)

Moja Ola uwielbiała jeść i nie zabraniałam jej tego:) cieszyła się każdym dniem jaki dostawała od Boga... uwielbiała morze, fale, zimną wodę, wzburzone fale.... oglądam jej zdjęcia i cieszę się, że miałam taką wspaniałą córkę :) choć płaczę i tęskno mi za nią strasznie, że aż nie chce się mi nic.... tak bardzo mi jej brak i tak bardzo brakuje mi jej ciepła...
przepraszam ją... a ona wszystko rozumie, bo właśnie tak była :)))
kochana i kochała wszystkich, bo tak ją uczyłam :)

...

przez Daria Sz. 02 lis 2007, 00:49
kyntyk napisał(a):wyuzujmy i żyjmy chwilą :)

święte słowa....
tak mi przykro z powodu Twojej córeczki... pamiętaj, że masz drugie dziecko, to wspaniały dar. Mam jedno dziecko - syna i nie chcę myśleć jak bym się czuła gdyby on... w lutym miał wypadek, potrącił go samochód, odchodziłam od zmysłów. To był szok. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Jest już w pełni sprawny. Twoje drugie dziecko jest Twoim ratunkiem i ukojeniem.
memento mori...

przez kyntyk 02 lis 2007, 11:03
Dario
Ja ma 29 lat i ważę 65 kg przy wzroście 164 cm :) i jestem zadowolona z tego jak wyglądam :)
olewam gadanie- ostatnio jak cię widziałam, to byłaś pulchniejsza :) cały czas trzymam się przy takiej wadze i nic z tym nie zrobię. :)
:*
jak facet ma mnia kochać, to niech kocha taką jaką jestem :)
a jak zacznie coś mówić na mój brzuszek- to niech zobaczy najpierw na swój :p
oni o siebie nie dbają a na nas perswadują zmiany

przez atb89 02 lis 2007, 15:44
biore seronil 13 dzien i dzis w nocy mialem podobne schizy jak w pierwszy dzien jak bralem to ale bardziej nasilone. czulem totalny brak bezpieczenstwa balem sie wstac z lozka i wbijalem sobie jakies fazy ze niemoge lezec na tej poduszcze bo costam :| mial ktos takie przezycia? moze to miec cos wspolnego z tym ze przez jakis czas (przed braniem seronilu i leczeniem oczywiscie) bralem amfetamine?
atb89

przez pyzia1 02 lis 2007, 16:01
kyntyk, tak bardzo Ci wspólczuję, to takie niesprawiedliwe! Trzymaj się i bądź cierpliwa, jeszcze trochę i poczujesz się lepiej.
Nikt 89, z doświadczenia wiem, że amfetamina może spowodować straszne lęki. Ależ człowiek był durny, że to brał.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez atb89 02 lis 2007, 16:15
pyzia1 napisał(a):kyntyk, tak bardzo Ci wspólczuję, to takie niesprawiedliwe! Trzymaj się i bądź cierpliwa, jeszcze trochę i poczujesz się lepiej.
Nikt 89, z doświadczenia wiem, że amfetamina może spowodować straszne lęki. Ależ człowiek był durny, że to brał.

nom niby taa ale psychozy amfetaminowej nie mialem nigdy jak bralem a teraz chyba ja seronil wywolal tak mi sie wydaje juz sam nie wiem.
atb89

seronil

przez zagubionaslask 02 lis 2007, 16:28
przez pierwsze dwa tygodnie bedziesz sie czuc jak w pierwszych dniach brania tego leku pozniej bedzie lepiej :roll:

przez kyntyk 02 lis 2007, 23:53
dżejem napisał(a):
kyntyk napisał(a):jak facet ma mnia kochać, to niech kocha taką jaką jestem :)

Genialne! Niech to będzie mottem dla wszystkich zakompleksionych niewiast. Dla mnie też :D

Po co się katować odchudzaniem?? i mieć przez to większe problemy psychiczne? :shock:
Jestem jaka jestem a jak się komuś to nie podoba- to niech sam zacznie leczyć się z kompleksów, bo widocznie ta osoba je ma :>
Jestem szczęśliwa tak jaka jestem :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:59 pm ]
Dzisiaj byłam u psychologa :) bardzo miła kobitka
Niesłychanie mocno mi pomaga, polecam każdemu, kto ma problem z emocjami :)

nikt89 - psychozy możesz mieć z odstawienia amfy- tzw. głód, ja mam podobnie bez alkoholu- dlatego zdecydowałam się na leczenie i zażywanie leków, mam motywację do nie picia, choć serducho wali, jestem drażliwa, mam lęki.... ale jak poczytasz w necie o odwyku- to stwiedzisz, że są to skutki "głodu" a nie leków :>
pozdrawiam grupę seronilową :)

przez edzia 03 lis 2007, 00:21
Przez pierwsze 3 miesiące lek ten tylko pogarszał mój stan.Jednak póżniej było już coraz lepiej.

Sortuj wg