FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez maniek123321 21 gru 2013, 11:58
wieksze dawki nie musza byc bardziej skuteczne.kazdy lekarz wam powie ze u zdrowych osob leki nie dzialaja, a u chorych na depresje dzialaja tylko do pewnego poziomu (normalnego).euforii po tym nie otrzymamy jak w przypadku metylofenidatu.
ten zabarwiony swiat po fluo i "pobudzenie" ma kazda zdrowa osoba bez lekow.to sa ksiazkowe objawy depresji - spowolnienie psychoruchowe i postrzeganie swiata na szaro-czarno.
wystarczy sobie przypomniec swoje zycie przed choroba
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Reiben 21 gru 2013, 12:13
A czy ja jestem zdrowy, niepoważne są Wasza argumenty. A czy dla speeda, tak dla takiego o jakim wyżej pisano, o zwiększonej motywacji do działania, na poziomie zdrowej logicznie myślącej osoby, a tego nie ma mimo miesiąca brania i takiej dawki. Pewnie muszę czekać albo nic mi nie da ten lek, tym bardziej dziwne, że kiedyś Bioxetin już po 2 tygodniach dawał pozytywne efekty.
Reiben

przez magnolia84 21 gru 2013, 19:03
Reiben, lepiej daruj już sobie fluoksetynę
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 21 gru 2013, 19:08
Martwisz się o mnie? :105:
Reiben

przez magnolia84 21 gru 2013, 19:11
Reiben, a powinnam?
magnolia84

przez Reiben 21 gru 2013, 19:25
W zasadzie to nie, zbytnio dupska nie ruszam w ten czas, a leki mi nie smakują ;p
Reiben

przez Szatejel 24 gru 2013, 02:52
Witam, jestem całkiem nowa na tym forum i właśnie trafiłam na nie szukając informacji na temat fluxemedu, 20 mg. Głównie ze względu na to, iż przeczytałam jego ulotkę i zaniepokoiłam się oczywiście możliwymi działaniami niepożądanymi. Być może niepotrzebnie, ale wolę się upewnić, na ile waszym zdaniem jest to bezpieczny lek? Dla astmatyka w szczególności? Ogólnie nie wyczytałam przeciwwskazań, ale "zapalenia tkanki płucnej" nie są mi do szczęścia potrzebne.
Nie wzięłam jeszcze tych zielono-żółtych tabletek szczęścia, ale mam go brać przy stosowaniu leku na lęki Pernazinum (widać w moim podpisie). Mój niepokój jest związany z tym, że Perazinum może potęgować depresję lub ją powodować. Na ile bezpieczne może być takie połączenie?
moklar-> fluxemed,20 mg + pernazinum, 25mg -> fluxemed,20 mg + promazin, 25 mg.

przez elfrid 24 gru 2013, 09:17
maniek123321 napisał(a):wieksze dawki nie musza byc bardziej skuteczne.kazdy lekarz wam powie ze u zdrowych osob leki nie dzialaja, a u chorych na depresje dzialaja tylko do pewnego poziomu (normalnego).euforii po tym nie otrzymamy jak w przypadku metylofenidatu.
ten zabarwiony swiat po fluo i "pobudzenie" ma kazda zdrowa osoba bez lekow.to sa ksiazkowe objawy depresji - spowolnienie psychoruchowe i postrzeganie swiata na szaro-czarno.
wystarczy sobie przypomniec swoje zycie przed choroba

to chyba ponury żart. U osobób z depresją na skutek działania leku najczęściej dochodzi do remisji, ale mogą też wywoływać stan maniakalne - pomimo braku CHAD.
pregabalina, wenlafaksyna

przez Kitex120 24 gru 2013, 11:55
Mam pytanie, jak na was zadziałała fluoksetyna po pierwszej tabletce? czy ewentualnie mógłbyś ktoś kto miał doświadczenie z innymi SSRI powiedzieć jak się ma początek jej działania do innych leków z tej grupy np. Escitalopramu?

przez Szatejel 24 gru 2013, 13:05
Nie uzyskałam odpowiedzi, to wezmę w ciemno i powiem Kitex120, jak było po pierwszej tabletce. ;3
moklar-> fluxemed,20 mg + pernazinum, 25mg -> fluxemed,20 mg + promazin, 25 mg.

przez Dark Knight 25 gru 2013, 20:13
Cy po fluo faktycznie się chudnie i ma się mniejszy apetyt ?? Bo po wenli niby też ma się mniejszy apetyt i się chudnie ale u mnie niczego takiego nie było i zastanawiam się właśnie nad fluo

przez magnolia84 25 gru 2013, 20:15
Z reguły fluoksetyna zmniejsza apetyt. Kiedy ją przyjmowałam nic takiego nie zauważyłam i nie chudłam. W każdym razie apetyt miałam większy niż na paroksetynie, na której sporo schudłam
magnolia84

przez wieslawpas 25 gru 2013, 21:47
Szatejel, samo pernazium to bezpieczny lek nie ma obaw co do uzytwania. Biore go. Poza tym dostalas go od specalisty wiec przecuez wie co daje jakie jest polaczenie.

-- 25 gru 2013, 22:00 --

Reiben, moze wroc do tego leku co brales i dzialal? W zasadzie mysle sobie, ze lek to moze dzilac na zmenijszenie objajow ale nie wiem jak jest z motuwacja w przypadku lekow. Ty to bardziej bierzesz na nerwice czy depresje? Bo mnie sie wydaje, no ale przeciez sie nie znam ze to jest lek bardziej depresyjny niz nerwocowy....

przez Dark Knight 26 gru 2013, 13:48
fluo sprawdza sie na OCD ???

Sortuj wg