FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez eroica 15 cze 2012, 01:04
Kalebx3 napisał(a):
Dostałem propozycję zmiany fluoksetyny (działa na mnie super, jestem bardzo zadowolony) na wellbutrin (bupropion) w celu zmniejszenia problemów z seksem, ejakulacją i odczuwaniem, czy ma to sens?

Jak Ci dobrze robi fluo ,to go lepiej nie zmieniaj.Dołóż do niego połowę dawki welbutrinu( od tej która przepisał Ci lekarz),albo zamiast tego welbutrinu dorzuć któryś z agonistów dopaminy ( w niskich dawkach) ropinirol ,pramoran ,ew. od biedy bromergon.

Na razie zmiana dawki fluo na 10mg i dołożenie mirtazapiny, jeśli nie chwyci, to myślę, że wywalczę wellbutrin do fluo.
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

przez blackbird 16 cze 2012, 13:32
fluo z wellbutrinem to dosc popularny zestaw, tez uwazam ze najpierw sprobuj tak a nie calkiem zmieniaj

czy ktos wie jaka musi to byc dawka mirty zeby zniwelowac negatywne dzialanie seksualne fluo?

-- 16 cze 2012, 12:35 --

eroica, ile bedziesz brac tej mirty?

przez eroica 16 cze 2012, 18:28
blackbird napisał(a):fluo z wellbutrinem to dosc popularny zestaw, tez uwazam ze najpierw sprobuj tak a nie calkiem zmieniaj

czy ktos wie jaka musi to byc dawka mirty zeby zniwelowac negatywne dzialanie seksualne fluo?

30mg, daję sobie miesiąc na poprawę seksu. Jeśli nie chwyci - to dołożę wellbutrin.
F31.8

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 17 cze 2012, 00:18

Bardzo kiepsko to widzę ,aby mirta cokolwiek wyciągnęła to " seksualne fluo" na wyższe obroty. 1 do 5 ,że tym ( mirtazapiną)Ci się to nie uda . Możesz uzyskać lepszy sen ,większa zlewkę na otaczające Cię środowisko i sytuację ,ale seks pewnie będzie taki sam jak po fluo ,albo i gorszy.W dodatku ( przynajmniej na początku) apetyt wysoce i sztucznie masakrycznie wysoki,tycie więc też niewąskie. Na mnie przynajmniej ten lek w ogóle nie pomógł ,a tylko i zawsze zaszkodził. Zamułka jakoś taka nieprzyjemna,a doły i wkurwienie jeszcze większe niż przed leczeniem.
Ale powodzenia!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez eroica 17 cze 2012, 02:59
Kalebx3 napisał(a):

Bardzo kiepsko to widzę ,aby mirta cokolwiek wyciągnęła to " seksualne fluo" na wyższe obroty. 1 do 5 ,że tym ( mirtazapiną)Ci się to nie uda . Możesz uzyskać lepszy sen ,większa zlewkę na otaczające Cię środowisko i sytuację ,ale seks pewnie będzie taki sam jak po fluo ,albo i gorszy.W dodatku ( przynajmniej na początku) apetyt wysoce i sztucznie masakrycznie wysoki,tycie więc też niewąskie. Na mnie przynajmniej ten lek w ogóle nie pomógł ,a tylko i zawsze zaszkodził. Zamułka jakoś taka nieprzyjemna,a doły i wkurwienie jeszcze większe niż przed leczeniem.
Ale powodzenia!

Wiem, że może nie wypalić, dlatego daję sobie miesiąc - objawy które opisujesz miałem po mianserynie, więc dość podobnym leku.
F31.8

przez blackbird 18 cze 2012, 13:00
o kurcze, tycie i zamulenie po dodaniu mitry mimo ze fluoksetyna pobudza i hamuje apetyt?
hmm, myslalam ze dzialanie fluo bedzie silniejsze wtych sprawach niz mirty , a wiec mitre sobie odpuszcze,
bede probowac z trazodonem aby zlikwidosc seksualne bagno :)

przez Kalebx3 18 cze 2012, 14:45
bede probowac z trazodonem aby zlikwidosc seksualne bagno :)

Blackbird ,trazodon choć mniej zamula nie wyciągnie Cię z seksualnego bagna. Jeszcze raz apeluję : najprędzej agoniści dopaminy ,ew. wellbutrin( nie więcej niż 75 mg do fluo,ktorego wtedy już mniej). Dorzuć również DHEA ,jeśli jesteś już koło 30. I gumy do żucia " Duet pley" ;) ,ale od razu całe opakowanie ( 6 sztuk).Ziołowe to to ,ale też kopie.

przez blackbird 19 cze 2012, 14:06
Kalebx3, dzieki, :) a co ty ztymi gumami do zucia, jaja sobie robisz ? czy jest naprawde cos takiego? ;)

przez Kalebx3 19 cze 2012, 18:11
Blackbird ,nie robię sobie jaj. To zawarte w gumie do żucia ekstrakty ziołowych dosyć "egzotycznych" turbosex dopalaczy .
W ulotce pisze ,żeby żuć 2 gumy pół godziny przed numer-aktem. Jednak trzeba ( sprawdziłem) wrzucić do buzi 6 gum ( całe opakowanie,żeby pukło. Jest dosyć gorzkie ,ale producent pisze ,że takie ma być . Jest to rownież dosyć drogie ( kolo15-20 zł) ,ale mi się udało kupić o wiele taniej,bo zbliżał się koniec terminu przydatności. Termin się już skończył ,ale gumy dalej walą mocą ,,, i najważniejsze ,że żona zadowolona ;) .
Jak bardzo Ci zależy ,mogę Ci jedno opakowanie sprezentować. Oczywiście pod tym warunkiem ,że masz partnerkę/ partnera ( jeśli jesteś kobietą) .To dla kobiet i facetów ,ale jak działa na babki ,nie wiem.Żona sie nie wspomaga "takimi rzeczami" A ,że jest to bez recepty ,jako suplement diety,myślę że Moderacja się nie przyczepi. Jak co pisz na PW.
Pozdrawiam.

przez blackbird 20 cze 2012, 12:46
Kalebx3, ciekawe info :) wyslalam Ci PW
a Ty brales wellbutrin w tych celach z fluo ?

przez Kalebx3 20 cze 2012, 14:35
Kalebx3, ciekawe info :) wyslalam Ci PW
a Ty brales wellbutrin w tych celach z fluo ?

Brałem welbutrin ,ale nie z fluo ,tylko z paroksetyną. Welbutrin brałem w dawce około30- 40 mg( nie więcej ,dzieliłem nożem tabletkę). Po około 2 tygodniach czuć było średniolekką poprawę w tym względzie. Zapytasz się ,to czemu nie brałeś więcej ,wtedy efekt byłby szybszy i większy? Może ,ale i działania uboczne były by większę. To jednak dopamina ,a jej nadmiar też nie jest za dobry Dzieje się tak dlatego ( takie niskie dawki wel. ) ,gdyż jeszcze biorę metylofenidat ,który też podnosi dopaminę.A w ogóle jestem zwolennkiem szkoły < niskich dawek ,a dlużej,łagodniej i...również efektywnie >.
Najlepsze są pod tym względem agoniści dopaminy ,ale jest ich kilka i trzeba trafić na swój ,a druga sprawa to odpowiednia dawka . Bo na "nabranie ochoty na sex" przedział pod tym względem -uważam - jest dosyć wąski , czyli za mało żle , za dużo jeszcze gorzej. Wysłałem Ci wiadomość na PW.
Pozdrawiam.

FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seroni

przez monietta 21 cze 2012, 17:14
mam pytanko

czy któraś z Was brała w ciąży bioxetin?chciałabym starać się o dziecko ale próbowałam odstawic bioxetin i po pół roku musiałam do niego wrocic, wiem, ze bez niego moje leki i depersonalizacja sa tak silne ze nie jestem w stanie sobie z tym poradzic. Pamietam jak jeszcze w polsce bylam u psychiatry(pani która miała zastepstwo za mojego psychiatre)i ona nastraszyla mnie ze bioxetin utrzymuje sie w organizmie przez 3 mce i jak w tym czasie zajde w ciaze to urodze dziecko niepelnosprawne lub bez jakiegos organu:(((
Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 21:39 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

przez blackbird 21 cze 2012, 23:05
monietta, ja nie bralam w ciazy fluoksetyny ale citalopram (tez ssri) i dzieciaki zdrowe. Nikt nie kazal mi odstawiac. lekarze wola dmuchac na zimne,w razie czego ale naprawde na SSRI odsetek dzieci w wadami wrodzonymi wcale nie jest wiekszy niz u kobiet nie bioracych tych lekow. Poszukaj badan na ten temat na necie,

przez monietta 22 cze 2012, 06:14
blackbird Kochana dzieki za odpowiedz! sama nie wiem, jestem w rozterce, najpierw miałam wyrzuty sumienia, ze wogole chce miec dzieci(które beda miały TAKĄ matke)ale gdy juz sie z tym uporałam bo ja cale zycie marzylam o dzidziusiu to pojawil sie lęk przed skrzywdzeniem maluszka za pomoca bioxetinu. Kurcze, gdybym tylko byla w polsce to odrazu poszlabym do swojego psychiatry, ale tutaj nie mam takiej mozliwosci, wogole zadnych polskich psychiatrow. leki wysyla mi mama bo lekarz wie ze wyjechalam i przepisuje jeje recepty z moim upowaznieniem. CO robić? :?

Sortuj wg