FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

ANDEPIN (Fluoksetyna-Seronil,Bioxetin,Deprexetin)

przez Michuj 18 lip 2011, 20:18
Hehe, no nie powiem, z miłą chęcią bym go trzymał na wierzchu. :pirate: A Andepin to phiii? Takie pospolite :mrgreen:
Michuj

SERONIL (Fluoksetyna-Bioxetin,Andepis,Deprexetin)

przez skalamax 18 lip 2011, 22:15
Bezimienna, a długo już bierzesz ten Seronil? Objawy odstawienne są dość ciężkie. Ja przez pierwsze trzy tyg. też miałam kryzys. Potem pomału poczułam się lepiej. Dalej nie mam co prawda siły na podstawowe rzeczy, ale nie wpadam już tak gwałtownie w złość. To dla mnie bardzo ważne. Fakt, że chodzę ciągle przybita, ale w mojej sytuacji życiowej ciężko by było komukolwiek zachować pogodę ducha..
Na noc biorę Chlorprothixen i nawet fajnie działa. Staram się nie brać go co wieczór, ale bez niego zdecydowanie trudniej mi zasnąć.
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez Michuj 19 lip 2011, 09:34
Bezimienna, Po 5-8 tygodniach można coś tam oceniać, czy lek działa czy nie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Katixx 21 lip 2011, 20:26
Jak dziala ten lek na wage? Psychiatra uprzedil mnie, ze mozna utyc a na ulotce jest napisane, ze mozna schudnac.... Nie chce nawet slyszec o tyciu :silence: co robi z apetytem ten lek? i czy wejscie w niego jest trudne?

przez Michuj 22 lip 2011, 11:27
42 dni brania. Lek cudo :105:
Michuj

przez aree1987 22 lip 2011, 12:30
Michuj napisał(a):42 dni brania. Lek cudo :105:

a mozesz szczegółowiej opisac?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Michuj 22 lip 2011, 18:17
O wiele więcej zadowolenia z życia niż w przypadku paro, pewność siebie, chęć wyjścia do ludzi, raz po raz delikatnie mi zahuśta nastrój, ale sądzę, że za max 2 tygodnie to minie. Ogólnie świat wydaje się bardziej przyjazny. Minusem jest, że nie pracując trochę mnie roznosi. Gdyby miał pracę, to myślę że byłbym wzorowym pracownikiem. Ogólnie widzenie świata w samych superlatywach. I brak zamułki jak w przypadku paro.
Michuj

przez Katixx 22 lip 2011, 21:29
Michuj, wow pocieszajace jest to co piszesz... Mam nadzieje, ze i na mnie tez zadziala tak jak na Ciebie. Ja tez jestem po odstawce paro bo lęki co prawda tamowala, ale choletnie mnie zamulala i unicestwiala...

przez Radek 23 lip 2011, 18:01
Ja dopiero 2 tygodnie biorę seronil, ale już chciałbym się czuć dobrze. A na razie nie jest najlepiej. Jakoś funkcjonuję i popołudniami było już całkiem dobrze, ale dzisiaj cały dzień lipa :(
per aspera ad astra

przez Michuj 23 lip 2011, 18:05
Katixx, Paro na mnie identycznie działała. Nie będę miło wspominał tego leku.
Michuj

przez Katixx 23 lip 2011, 21:25
No mi w sumie taka wegetacja nie przeszkadzala bo nie mialam zadnych obowiazkow, ale jak przyszlo mi sie uczyc to nie dalo rady na paro ;) o pracy nie wspomne... moglam kimac w wyrze calymi dniami
Na razie jestem na 2 dniu seronilu i tak mi rył bańke, ze musialam sie najebac trochu zeby przezyc :roll:

-- 24 lip 2011, 13:53 --

Michuj, Ty miales sytuacje podobna do mnie bo odstawiales paro i wchodziles na seronil... jak to zniosles? Bo mi doslownie rozsadza glowe, tak mi wiruje we lbie, ze mnie nudzi... wczoraj pilam alko zeby to przetrzymac, dzis wzielam benzo :/ Jest zle. Nie wiem czy to przez szybka odstawke paro czy od tego seronilu...

przez Michuj 25 lip 2011, 11:56
Michuj, Ty miales sytuacje podobna do mnie bo odstawiales paro i wchodziles na seronil... jak to zniosles? Bo mi doslownie rozsadza glowe, tak mi wiruje we lbie, ze mnie nudzi... wczoraj pilam alko zeby to przetrzymac, dzis wzielam benzo :/ Jest zle. Nie wiem czy to przez szybka odstawke paro czy od tego seronilu...

W sumie bez większych rewelacji. Z paro schodziłem z 40-tki, redukując 10 mg co 2 tygodnie. Gdy skończyłem brać ostatnią dawkę 10 mg, następnego dnia wziąłem 20 mg fluo i tak zostało. Trochę mnie muliło i kręciło mi się w głowie gdzieś około tygodnia. Później już ok.
Michuj

przez Katixx 25 lip 2011, 12:11
Michuj napisał(a):
W sumie bez większych rewelacji. Z paro schodziłem z 40-tki, redukując 10 mg co 2 tygodnie. Gdy skończyłem brać ostatnią dawkę 10 mg, następnego dnia wziąłem 20 mg fluo i tak zostało. Trochę mnie muliło i kręciło mi się w głowie gdzieś około tygodnia. Później już ok.

Kurde, to tak jak myslalam, ze to u mnie moze byc przez zbyt szybka odstawke paro. Ja tez bralam 40 i lekarz kazał mi przez dwa dni brac 20 mg i od razu wejsc na seronil :? Pewnie to z deka za szybko i trzeba bylo paro wolniej odstawiac a nie w 2 dni z 40 do 0... I mam wejsc w sumie na 60 mg seronilu w ciagu tygodnia... chyba sobie bardziej rozciagne ten czas zeby bańki mi nie rozjebało. Ja teraz derealke i straszne zawroty glowy przez co mnie aż mdli. Bede sie ratowala xanaxem przez najblizsze dni, nie mam wyjscia :?

przez Michuj 25 lip 2011, 12:13
No to z grubej rury walisz. Napewno bardziej się pomęczysz, ale szybciej dojdziesz do finalnego efektu. Coś za coś...

-- 25 lip 2011, 11:15 --

Dodam, że ja też biorę od listopada Anafranil, więc pewnie te wszystkie objawy były mniej uciążliwe, niż gdybym jechał na czysto.;)
Michuj

Sortuj wg