FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

FLUOKSETYNA (Seronil,Bioxetin,Deprexetin,Andepin)

przez halenore 20 cze 2011, 15:32
Ósmy dzień na fluo. A miało być tak pięknie. Pierwsze wejście na fluo - bezbolesne. Drugie - szkoda gadać. Stan podgorączkowy, pocenie się, mdłości, zmęczenie, napięcie, masakryczne rozdrażnienie i oczywiście lęk. Nie wiem, jak długo jeszcze tak pociągnę...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Michuj 20 cze 2011, 16:17
Ja 6 dzień. Efektów ubocznych już praktycznie nie mam. Dzisiaj mam zwyżkę nastroju, ale raczej nie sądzę żeby było to przez tak krótki czas brania leku.
Michuj

przez halenore 20 cze 2011, 17:00
Michuj, jak ci zazdroszczę...Też tak chcę :why:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rzabba 21 cze 2011, 11:04
Dzisiaj przeskoczyłam z 20mg na 40 mg Andepinu.
Oprócz utraty 6 kg w cztery tygodnie brak jest spektakularnej poprawy samopoczucia. Pożyjemy (połykamy) zobaczymy :)
“...Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.”

przez Michuj 22 cze 2011, 19:21
8 dzień i czuję się bosko. :shock: Jak znam życie to pewnie przejdzie :bezradny:

-- 24 cze 2011, 09:51 --

10 dzień. Cód miód i orzeszki :lol: Zero efektów ubocznych. Nawet glupie sny ustąpiły ;)

-- 24 cze 2011, 09:51 --

W ulotce fluo napisane jest, że lek może działać od 1-4 tygodni. Jestem ciekaw, czy tak mi pozostanie na dłużej.
Michuj

SERONIL (Fluoksetyna-Bioxetin,Andepis,Deprexetin)

przez Michuj 24 cze 2011, 16:08
Mad_Scientist napisał(a):Na fluo takie sny to norma i to raczej nie ustąpi. :?

Jednak uspokoiło się. :)
Michuj

przez coma 28 cze 2011, 17:56
no ciekawe, ja od dzisiaj też przechodzę na fluo, zobaczymy co jest wart ten wynalazek ;)
coma

przez linka 28 cze 2011, 18:06
coma, moim zdaniem - dobry oldskulowy lek, długo się wkręca - ok 3 tyg na pierwsze efekty.... ale ja za to po ustabilizoaniu nie miałam żadnych skutków ubocznych - co się chwali.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez coma 28 cze 2011, 18:36
linka, to super :great: mam nadzieję, że u mnie będzie tak samo, zostaje mi tylko cierpliwie czekać :105:
coma

przez Michuj 28 cze 2011, 20:10
2 tygodnie na fluo. Ogólnie nastrój ok, ale czekam jeszcze na to uderzenie serotoninowe. Po doświadczniach z paroksetyną, która była dosyć ciężkim zamulaczem, liczę że fluo będzie takim lekiem ogólnorozweselającym ;)
Michuj

przez Michuj 28 cze 2011, 20:38
i o to chodzi 8) lęków na szczęście nie mam.
Michuj

przez Michuj 28 cze 2011, 20:53
Co ja bym dał za taką górkę. Bez upadku oczywiście ;) W sumie nie jest mi źle, ale jakieś skrajnej rewelacji też nie ma. Mogę spokojnie, normalnie funkcjonować ;)

W sumie i tak mogłem, bo jeszcze jadę oprócz fluo na Anafranilu, który na depresję jest genialny, natomiast troszkę gorzej z motywacją i chęcią do wykonywania różnych czynności, pracą itd... itp... Dlatego liczę, że połączenie tych dwóch leków da takie działa kompleksowe. Jak poczuję na 100%, że fluo działa, wtedy zmniejszę Anafranil do 37,5 a później może do 0 ;)
Michuj

przez Madzialenka 30 cze 2011, 14:56
Witam! Mam pytanie od 1,5 roku zażywam Bioxetin 20mg, w marcu próbowałam go odstawić, ale nastąpił nawrót. Od miesiąca brałam co 3,4 dni i niestety znów źle się poczułam.Od 3 dni biorę znów codziennie i bardzo źle się czuję: zawroty głowy, osłabienie,bóle głowy, mdłości. Czy to możliwe,że to od leku? Bardzo proszę o odpowiedz! Pozdrawiam!

przez linka 30 cze 2011, 15:39
Madzialenka, możliwe, że od leku ale niekoniecznie.

Czy poza lekami robiłaś cokolwiek żeby wyleczyć chorobę?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg