FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

SERONIL (Fluoksetyna-Bioxetin,Andepis,Deprexetin)

przez Misiek_NL 23 kwi 2011, 21:37
Ja teraz też biore seronil 20 mg i do tego anafranil 112.5 mg i rudotel 10 mg na dobe... Odkąd biore Seronil starsznie chodze senny i znowu poty mnie zlewają czasem... Podejrzewam że to uboki ;( Jak długo to jeszcze potrwa... Wy też tak mieliście na początku brania seronilu ??
Misiek_NL

FLUOKSETYNA (Seronil,Bioxetin,Deprexetin,Andepin)

przez Misiek_NL 25 kwi 2011, 19:57
Biore seronil 20 mg i do tego anafranil 112.5 mg i rudotel 10 mg na dobe... Odkąd biore Seronil starsznie chodze senny i znowu poty mnie zlewają czasem... Lęk i D/D także się nasiliły jakby... Podejrzewam że to uboki ;( Jak długo to jeszcze potrwa... Wy też tak mieliście na początku brania seronilu ??
Misiek_NL

przez linka 26 kwi 2011, 10:27
Misiek_NL, poty, zwiększone lęki, senność... niestety - klasyka przy fluo... przechodzi po maks 3- tygodniach, jak nie - trzeba zmieniać :/
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 26 kwi 2011, 10:33
linka, Ale przeciez nie wszyscy tak maja.

A czulas wyraznie dzialanie przeciwlękowe Fluo ? Ona jest antagonista 5ht2c , wiec powinna miec niezle dzialanie przeciwlekowe ?

przez linka 26 kwi 2011, 10:41
Zenonek, Ale jeśli już ktoś ma skutki uboczne to zwykle takie jak zostały wymienione. Nie napisałam, że każdy kto zażywa będzie tak miał.
Czy czułam, pewnie, ale tak jak mówię dopiero po tych 4 tygodniach kiedy fluo się rozkręciła a skutki uboczne minęły :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek_NL 26 kwi 2011, 15:39
linka, Dziękuję za odpowiedź.... To już 5 dzień brania seronilu a ja czuje się jakbym zdychał... :(
Misiek_NL

przez linka 26 kwi 2011, 15:43
Misiek_NL, No przez pierwsze dwa tygodnie - ja też tak się zawsze czuję, później stopniowo przechodzi.. ja to w ogóle miałam dziwnie, rano akatyzja, popołudniu senność i zamulenie a w nocy oka nie mogłam zamknąć.. :-|
Przejdzie, trzeba tylko czasu :)
Przyjaciel forum

przez loozer21 29 kwi 2011, 15:32
Witam już 3 miesiac biore seronil no i mam tak że naprawde przez kilka dni czuje sie naprawde super i to widac naprawde bo lubie sam siebie co to mówie jest mądre itp;p A po kilku dniach normalnie sie czuje czyli zle i tak wkołko.Bede sie wkoncu czul naprawde dobrze caly czas i po tym leku tak jest ze raz jest dobrze raz jest zle? BO teraz akurat jest zle;/;/

przez Adamo 29 kwi 2011, 16:15
Jaka dawka?
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez loozer21 29 kwi 2011, 17:58
1tabletka czyli 20mg

przez Adamo 29 kwi 2011, 18:53
loozer21 napisał(a):1tabletka czyli 20mg

loozer21 napisał(a):BO teraz akurat jest zle;/;/

Sam sobie odpowiedziałeś, co jest źle, co masz zmienić ;)
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez BlackOrchidea 09 maja 2011, 17:29
Senna po Seronilu nigdy nie byłam. Odnośnie potów, to z przykrością stwierdzam, że mam je cały czas.

Ponad tydzień temu skończył mi się Seronil. Lekarz kazał przyjść po następne recepty, ale ja jakoś nie poszłam... Niestety był to wielki błąd, ponieważ czuję się coraz gorzej. Z jednej strony nie chcę go brać, bo teraz zobaczyłam w jakim oszustwie żyłam, a z drugiej strony w takim świecie też nie chcę żyć... zaraz zwariuję...
"Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem."
— Paulo Coelho

Seronil 40mg Hydroksyzyna 25mg

przez Michuj 19 maja 2011, 20:25
Brał ktoś z was kombo: fluoksetyna z Anafranilem?
Michuj

przez halenore 20 maja 2011, 00:00
A czy kotś z was wracał kiedyś do fluoksetyny po dłuższej przerwie? Fluo bardzo mi pomogła kilka lat temu. Jej następcy nie mogą się z nia równać. I zastanawiam się czy nie spróbować z nią drugi raz...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Sortuj wg