FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

Re: Fluoksetyna

przez czarnypies 16 lis 2010, 22:02
Dzis lekarz przepisal mi fluoksetyne 20mg. Mialam, jak na mnie spokojny atak placzu i strasznie jestem senna, ale za to glos mam tak spokojny, ze sama mnie usypia...
Mam nadzieje, ze z lekami sobie poradzi, bo to moje najgorsze czarne duchy. Za dwa tygodnie wizyta kontrolna, mam nadzieje ze sennosc ustanie.
Trzymajcie kciuki:)

przez Moolik 17 lis 2010, 21:04
czarnypies, to informuj mnie jak tam samopoczucie na leku bo nie probowałem jeszcze floksetyny :D i zastanawiam sie czy nie s[rpbowac czy lepiej paroksetyna
Moolik

przez czarnypies 24 lis 2010, 13:48
Biore tydz. i przez pierwsze 5 dni bylam tak spieta i znerwicowana, ze wszystko w srodku sie we mnie buzowalo. Bezsennosc i leki nocne, w dzien tez, ale najgorsze byly noce. Krotki oddech w ciagu dnia, caly czas ziewalam i lapalam powietrze, jakby ktos scisnal mi pluca.
Od dwoch dni troche lepiej, mniej senna w dzien i bardziej rozluzniona. Mam nadzieje, ze ide w dobra strone :)
Trzymajcie kciuki :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Odstawienie Seronilu

przez bossu1992 26 lis 2010, 21:43
Witam wszystkich biore seronil 2tyg po 5mg dziennie, nic nie czuje dzialania tego leku. Myslicie ze jak teraz go przestane brac to bede sie czul gorzej niz przed tym jak go zaczelem brac? Mam zamiar przestac go brac, chce powalczyc dalej sam, uznalem ze leki w moim wypadku nie sa jeszcze potrzebne pozatym chce porobic sobie jeszcze kilka innych badan. Co o tym sadzicie?
Ostatnio edytowano 27 lis 2010, 13:16 przez Amon_Rah, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Edit tematu

Re: Odstawienie Seronilu

przez El Chupacabra 26 lis 2010, 22:48
bossu1992,

2 tygodnie i juz odstawiasz ? Lekarstwa rozkrecaja sie do miesiaca czasu.
Ostatnio edytowano 27 lis 2010, 13:15 przez Amon_Rah, łącznie edytowano 1 raz

wola człowieka jest jego niebem

Re: Seronil

przez stracony 28 lis 2010, 20:05
proszę o poradę, tu lub w moim wątku

post430132.html#p430132
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

przez miko84 29 lis 2010, 10:20
Radek zapytaj lekarza czy by Ci nie dodał mianseryny na noc. Ja też biorę seronil, a mianseryna pomaga ze snem i rano nie jest człowiek taki nerwowy jak na samej fluo.
miko84

przez Radek 29 lis 2010, 20:20
Dostałem kwetapinę 25 mg na noc. Teraz jest pełen luz i śpię jak niemowlak :)
per aspera ad astra

Re: Bioxetin

przez pajak 29 lis 2010, 21:30
No i będzie już prawie miesiąc jak łykam te kolorowe tableteczki. Na początku niby nic nie dawały ale zawziąłem się i myślę - trzeba czekać. Te 3 czy 4 pierwsze tygodnie może być nawet gorzej a później tylko lepiej. Ale na razie ze stanu troszkę lepiej zrobiło się po prostu inaczej. Dołki są nadal, problemy zrobiły się jakby bardziej wyraźne co nie znaczy że zniknęły czy nabrałem do nich dystansu. Jednocześnie lek też mnie pobudził. Mogło by się wydawać że to dobrze, tylko że do tego dochodzi tzw "wkurw" zdenerwowanie jakby na wszystko, ukryta agresja którą chowam w sobie i boje się że kiedyś wyjdzie na zewnątrz. To aktualnie tyle. Za jakiś czas kolejny wpis.
Obrazek

przez eewaa 13 gru 2010, 18:00
Hej ja jestem 8 dzień na seronilu ogólnie czuje się dobrze ale dokucza mi senność i brak energii pije codziennie 3 kawy aby móc cokolwiek zrobić Czy ten objaw minie?/ bardzo proszę o odp pozdrawiam wszystkich i trzymam za was kciuki bo my musimy być szczęśliwi :):):)

przez Radek 13 gru 2010, 22:19
Cześć, senność powinna minąć za jakiś czas. Zastanów się też czy przypadkiem o tej porze roku wcześniej nie dokuczała ci ospałość. To może być też objaw depresji. Ja miałem tak, że robiłem się senny ok. 12 ale po południu było już lepiej. Teraz też bywam senny ale nie jest to takie straszne. To znaczy lepsze to niż deprecha.

Pozdrawiam i też trzymam kciuki.
per aspera ad astra

przez eewaa 14 gru 2010, 17:56
Dzięki za odp a mam pytanie jak się czułeś jak seronil zaczął działać i kiedy zaczął ja jestem dopiero 9 dni na lekach i nie mogę doczekać się kiedy zaczną działać bo jest mi bardzo ciężko :(

przez Radek 14 gru 2010, 18:30
Niestety zacznie działać dopiero po miesiącu jak nie dłużej. Może będziesz musiała zwiększyć dawkę. Ale może już być lepiej po 3 tygodniach. Poprawa jest dosyć stopniowa ale jak już zadziała to poczujesz to. U mnie najpierw było zwiększenie energii, potem większy luz i dystans do problemów. Teraz jestem już kilka miesięcy na seronilu i właściwie czuję się cały czas tak samo - dobrze. Nie odczuwam działania leku i czuję się po prostu normalnie. Musisz uzbroić się w cierpliwość ale na pewno będzie lepiej.
per aspera ad astra

przez eewaa 14 gru 2010, 18:40
Dziękuje za odp no to jednym słowem muszę zacisnąć zęby i czekać ,chociaż ta senność mnie dobija ale wierze że minie :)

Sortuj wg