FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

Re: Seronil

przez elfrid 07 wrz 2009, 15:15
A w jakich dawkach brałaś Fluanxol? Bo z tego co mi mówiła lekarka w małych dawkach nie powoduje tych wszystkich późnych dyskinez itp itd. Ja biorę tylko 1mg, a schizofrenicy biorą po 10mg i to podobno dopiero wtedy pojawiają się działania niepożądane.
pregabalina, wenlafaksyna

przez Anna R. 08 wrz 2009, 09:58
Bralam 3 mg dziennie przez pol roku, potem przerwa i znowu. Zadnych dyskinez, ani innych objawow ubocznych nie mialam, ale moja lekarka woli dmuchac na zimne.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez elfrid 08 wrz 2009, 10:54
kurcze, teraz zaczynam się bać, że mi też lekarka wyłączy Fluanxol profilaktycznie i znowu będę się czuł "niby-dobrze"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna R. 08 wrz 2009, 12:43
Az tak bardzo sie nie przejmuj, u mnie po pol roku brania Fluanxolu czulam sie super przez ponad rok. Potem naped troche spadl i mialam problemy ze snem, wiec znowu wrocilam do niego i bralam kilka miesiecy.
Po pierwszej kuracji lęki nie wrocily juz nigdy, nawet minimalne. Nie ma sie co bac neuroleptykow, nie sa az tak grozne. Tisercin np bralam prawie dwa lata, zanim zrobilam przerwe i nie mialam zadnych problemow neurologicznych.
Herbert Grönemeyer

przez elfrid 08 wrz 2009, 13:47
pwnie masz rację, tym bardziej e biorę małą dawkę tego fluanxolu i też nie ma póki co żadnych działaań ubocznych, zwłaszcza tych neurologicznych.

przez nika_kg 11 wrz 2009, 09:00
Witam wszystkich! Od wczoraj biore seronil i juz po 1nym dniu zaobserwowałam brak lęku tylko te cholerne kłucie w okolicach serca, toz nad piersia do niedawna pojawialy sie tylko w nocy a dzis zabolalo dzis rano, czy mam sie tym nie przejmowac i przeczekac te 2 tyg zanim lek zacznie naprawde dzialac?
Co jeszcze zauwazylam? Suchosc w jamie ustnej no i niemoznosc zjedzenia porcji jedzenia tj jadlam do tej pory :) Ale to raczej na plus

przez Anna R. 11 wrz 2009, 09:09
Jesli mialas te klucia juz wczesniej, to nie sa zwiazane z braniem Seronilu. Co do apetytu, to tylko pozazdroscic. Ja na fluoksetynie wsuwalam jak maszyna. Pelne dzialanie tego leku pojawia sie po miesiacu lub dwoch, choc naturalnie moze wystapic wczesniej.
Herbert Grönemeyer

przez linka 11 wrz 2009, 10:07
Po pierwszej tabletce to raczej jest efekt pszchologiczny.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Grubcia 11 wrz 2009, 18:47
Biore od 4 miesiecy Seronil.Czuje sie lepiej,pobudzil mnie ten lek do zycia,a o to mi wlasnie chodzilo.Z nastrojem jest niestety gorzej.Czasem jest dobrze,ale sa takie dni,ze caly dzien placze,placze glownie przez to ,ze mam problemy z napisaniem magisterki duze problemy!
Dzis lekarz zwiekszyl mi dawke do 2 tabl,zobaczymy czy to cos pomoze.
Grubcia

Re: Fluoksetyna

przez kuzyn 12 wrz 2009, 12:55
jest dobry preparat nazywa się ALC
dzała na dopamine, testosteron, acetylocholine, endorfiny, wzmaga popęd
tylko, że nie ma twardości po tym

[Dodane po edycji:]

a jak masz basior problemy z nadmiernym libido to może spróbuj saletry potasowej, do kupienia w niektórych sklepach spożywczych za grosze
przewertuj jeszcze google pod tym kątem
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez Ridllic 12 wrz 2009, 13:35
basior, powiem Ci jedno "indywidualnie piszesz o wszystkich" Twoje źródła urodziły się w Twojej głowie ,nie potrafisz podać żadnego ,dyskusja staje się pusta i nic nie wnosząca tak jak amfetamina nie ma żadnego związku z seksem tak fluoksetyna z masturbacją więc następną wypowiedź przetraw z 3 razy Pozdrawiam ;)
Ridllic

przez Anna R. 12 wrz 2009, 15:02
Ja tak calkiem na marginesie, ale tez nie na temat (bo az w oczy kluje) : Basior "zażywanie" piszemy przez samo ż
Herbert Grönemeyer

przez nika_kg 13 wrz 2009, 07:59
Mam nadzieje, ze ja takze poczuje sie lepiej, bo od wczoraj jestem lekko zamulona...Dasz rade z magisterka :) Ja w tym roku obroniłam licencjat objętościowo zbliżony do mgr hi
2 tabletki seronilu a jaka gramatura? Ja zazywam 20 mg
Mój psychiatra powiedział, ze nerwica to pojecie wzgledne i moze uda sie z niej wyjsc po pół rocznym leczeniu...no ale ona przeciez powraca, ale czy zawsze?

przez Grubcia 13 wrz 2009, 14:59
Gratuluje obrony licencjatu! moze mnie tez sie to uda,narazie czarno to widze,no ale czas pokaze.Jak dlugo bierzesz seronil?ja na poczatku tez przez ok tydzien bylam zamulona,ale potem juz mi to przeszlo.Pierwsze efekty poczulam dopiero po ok.6-8 tygodni,a to dlatego dluuugo sie "rozkreca",ale warto bylo czekac,bo ta wszechoganiajaca sennosc ,zmeczenie doprowadzaly mnie do szalu!
A Seronil mnie od tego uwolnil! biore 40mg.Dziekuje za slowa otuchy.
Trzymaj sie,pozdrawiam.

[Dodane po edycji:]

Spokojnie na pewno poczujesz sie lepiej tylko trzeba cierpliwie czekac
Nerwica moze wrocic,ale nie musi,tak moze byc takze w przypadku prawie kazdej innej choroby nie tylko depresji,czy nerwicy.Staraj sie o tym nie myslec,tylko czekaj na efekty leczenia.Znam ludzi,ktorzy mieli 1 epizod depresji/nerwicy bez nawrotow.Takze spokojnie.
Grubcia

Sortuj wg