FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

Re: Fluoksetyna

przez linka 02 wrz 2009, 00:13
myszek, na zgagę i krzywy palec u nogi :roll:
Zważywszy na to gdzie się znajdujemy.....skoro fluoksetyna to antydepresant stosowany takze w objawach nerwicy lękowej....to chyba da się wydedukować, ze brałam na joedno i/lub na drugie. :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 02 wrz 2009, 03:52
linka656, jesteś nie miła ,niegrzeczna, i ktoś Ci dupę powinien zlać !!! a na zgagę sobie połknij rani "juz w porządku mój żołądku"j
Ridllic

przez perfect_life 02 wrz 2009, 10:34
Hehe :), na gołe dupsko jej za tę jawną potwarz :D. Od razu humor się poprawia :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 02 wrz 2009, 11:34
Ridllic, ja w ogóle zawsze jestem niemiła ( piszemy łącznie :P ) i niegrzeczna :mrgreen:
ps.Na zgagę dobry jest Alka seltzer :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 02 wrz 2009, 12:54
nie mądruj chodzący słowniku ortograficzny :mrgreen: życzę Ci 3 tygodniowego PMS-a za to ,ze jestes niemiła :mrgreen:
Ridllic

przez basior 02 wrz 2009, 19:52
a co jest najlepsze na zajoba mądrale??
basior

przez linka 02 wrz 2009, 21:58
basior, pier*****ć się głową w ścianę? ;)
Przyjaciel forum

przez basior 05 wrz 2009, 17:09
szczerze mówiac to jam powiem mniej seksu,masturbacji i mózgi bedziecie mieli bardziej sprawne
basior

przez linka 05 wrz 2009, 19:45
basior nie wiem skąd ta wiedza ale wyładowanie napięcia seksualnego jest bardzo ważne dla utrzymania stabilnego stanu psychicznego. Czy to seks czy masturbacja/onanizacja są zdrowe dla mózgu.
Przyjaciel forum

przez Ridllic 05 wrz 2009, 23:59
następny nawiedzony :?:
Ridllic

przez namiestnik 06 wrz 2009, 12:24
Czyli najlepiej pogrążyć się w ascezie, umartwianiu i rozpamiętywaniu tego co nas trapi? Tak... wtedy będziemy mieli zdrowe mózgi. Taaa...

przez basior 06 wrz 2009, 14:13
wystarczy czytac ze zrozumieniem,ale wybaczam wam w końcu wiadomo jakie to forum :P ..napisałem "m-n-i-e-j" seksu/masturbacji co znaczy ze seks nadal jest obecny w naszym zyciu tylko w pewnych proporcjach,nie wiem czy wiecie ale jeszcze 2 tygodnie po stosunku utrzymuje sie na obnizonym poziomie dopamina w mózgu,na podwyzszonym zas prolaktyna-to naukowe fakty...nadmiar seksu który nalezy rozpatrywac indywidualnie powoduje patologiczne obnizenie poziomu dopaminy skutkujący depresją (anhedonią) ze szczególnie zarysowanym chronicznym brakiem energii życiowej i motywacji ...
basior

Re: Seronil

przez olo20 06 wrz 2009, 15:04
Mam pytanie - czy jeżeli nie pomógł mi Anafranil SR przez ok. miesiąc stosowania w dawce 150 mg, to czy jest szansa, że pomoże mi fluoksetyna (20 mg)? Może mój problem nie wiąże się z poziomem serotoniny?

Poza tym seksuolog, u którego byłem, powiedział mi, że fluoksetyna powinna poprawić u mnie potencję (mam z nią problemy na tle właśnie depresji i lęku)... Nie był to jednak lekarz ze specjalizacją konkretnie z seksuologii, ale psychiatrii i nie wiem, czy naprawdę zna się na rzeczy... Czy to możliwe, aby fluoksetyna poprawiała potencję?

Piszę w wątku Seronil, chociaż mam wykupiony Andepin (najtańszy odpowiednik), ale oba te preparaty mają tę samą substancję czynną.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
"Dajcie mocny napój ginącemu i wino strapionemu na duchu!Niech piją i zapomną o nędzy i nie pomną już swojego trudu". Przypowieści, 31:6-7

przez namiestnik 06 wrz 2009, 15:20
a - czyli mówisz o nadmiarze seksu. No to zmienia postać rzeczy - bo odebrałem to tak, że ogólnie wstrzemięźliwość poprawia nastrój. A to się nijak nie miało do własnych obserwacji. No ja nie wiem ilu na forum jest seksoholików. Może im zmniejszenie by coś dało - bo jak wiadomo wszystko w nadmiarze szkodzi - nawet sport.

Sortuj wg