KLOMETIAZOL (Heminevrin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Re: Heminevrin (klometiazol)

przez Michuj 23 sty 2011, 15:53
Jednak poświęce się dla dobra nauki i przetestuje dzisiaj ten wynalazek :pirate:
Michuj

przez Zenonek 23 sty 2011, 16:10
Michuj,

Dajesz czadu, bedzie dzisiaj zgonik maly ?

Ja "jezdem" po 4 piwach i wreszcie humor dopisuje :D :D

przez Michuj 23 sty 2011, 17:16
89 zł to dziadostwo kosztowało. Słoiczek zawiera 100 kapsułek w dawce 300 mg. Dawka początkowa wyonsi od 2 do 4 kapsułek, która może być powtórzona 4 razy (do 8 tablet dziennie).

Na ulotce napisane jest:
... bla bla bla...

Stosowany jest w leczeniu:
- delirium tremens (majaczenia alkoholowego)
- ostrych stanów abstynencji poalkoholowej
- stanów niepokoju, pobudzenia, i stanów splątania u pacjentów w podeszłym wieku
- zaburzeń snu u pacjentów w podeszłym wieku.

... bla bla bla...

Nic nie jest napisane o zastosowaniu innym leku, niż w przypadku delirki poalkoholowej. ;/ Ze skutków ubocznych to głównie rewelacje żołądkowo-jelitowe i zawroty głowy. O uzależnieniu nie ma wzmianki w ulotce... Ale napisany jest ''rozkład jazdy'' na leczenie delirki przewidziany tylko na 3 dni brania... Z drugiej strony 100 tablet w opakowaniu... (?)

I napisane jest, że także zwiotcza mięśnie :shock: Będę musiał z tym uważać, ponieważ Dormicum też ma takie działanie (podejżewam, że w mniejszym stopniu), dlatego/i/też jest najbardziej ku$#ą benzo do odstawiania. Głodu po Dormicum nawet Clonazepam nie zabije !
Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 17:24 przez Michuj, łącznie edytowano 1 raz
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 23 sty 2011, 17:23
Jestes hardkor to zobaczymy jak zareagujesz na oslawiony Heminervin....

przez Michuj 23 sty 2011, 17:27
Zenonek, To nie ma być trip raport i nie kupiłem tego jako zabawki. Ciągle mam problemy ze snem mimo genialnego nastroju. Zobaczymy jak ten lek się spisze. Schemat działania jest inny niż w przypadku benzo, więc domyślam się, że na delirkę po benzo też by mógł się sprawdzić. Szkoda, że tak mało info jest o nim.
Michuj

przez Zenonek 23 sty 2011, 17:31
Michuj,

Stawiam, ze bedziesz spal jak dziecko...zobaczymy. :8):

przez Michuj 24 sty 2011, 13:45
No spałem. Nie ukrywam. Ogólnie lek pozytyw. Dzis dopiero doczytałem ulotkę. W efektach ubocznych jest możliwa psychoza przy nagłym odstawieniu. :P
Michuj

przez Michuj 24 sty 2011, 14:30
Może Zenonek trochę przesadził pisząc, że to rzeźnia, ale przyznaje - lek do słabych nie należy. ;)
Michuj

przez Michuj 26 sty 2011, 20:29
Robię sobie kilka dni przerwy. Bralem 5 dni. Podobno można brać 10, ale wolę dmuchać na zimnę. Fajnie jest ten lek mieć w szufladce, bo wiem, że bezsenna noc mnie nie czeka... ;) Ogólnie polecam. Drogi, ale wart swojej ceny :)
Michuj

HEMINEVRIN (Klometiazol)

przez zuzazuza 15 kwi 2011, 21:45
ktoś tam wyżej napisał że heminevrin może być podawany w trakcie upojenia alkoholowego gdyż nie zachodzą interakcje z alko. bzdura mój brat zmarł po takiej kombinacji.

KLOMETIAZOL (Heminevrin)

przez Michuj 15 kwi 2011, 21:58
zuzazuza, Bardzo mi przykro. Napisałem to co mówił mi lekarz.
Michuj

KLOMETIAZOL (Heminevrin)

przez piotr_poznan 23 wrz 2012, 23:49
Anonymous napisał(a):Mówie Ci, że to gówienko co silnie uzależnia. Głównie to lek dla a alkoholików i praktycznie tylko im się go daje.
Witam wszystkich,
Jestem nowy na forum. Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale? Mam nadzieję ,że tak. Znalazłem tu tematy uzależnień od leków. Mam duży problem. Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić a mianowicie zrezygnowałem z picia ale w zamian od 2 lat biorę HEMINEVRIN 300mg! W chwili obecnej wrzesień 2012r 2tab. co 3godziny. Nie wiem jak mogę sobie poradzić z odstawieniem tego świństwa. Mam 3l córkę. Mam coraz gorsze samopoczucie. Nie mam ochoty na spacery, zabawy z córką. Najprostsze czynności wymagają nie raz ode mnie nadludzkiej siły, koncentracji. Dla zdrowego człowieka zwykłe sprawy dnia codziennego to normalna rzecz. Dla mnie do walka ! Jeżeli ktoś miał lub ma podobny problem bardzo proszę o kontakt piotr_poznan@op.pl . Z góry bardzo dziękuję. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam- Piotr...

KLOMETIAZOL (Heminevrin)

przez tahela 24 wrz 2012, 00:26
piotr_poznan,
poszukaj jakiegoś osrodka dla narkonanów i tam się zgłoś powinni pomóc i na to
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

KLOMETIAZOL (Heminevrin)

przez *Wiola* 24 wrz 2012, 00:43
piotr_poznan, Lek ten nie należy chyba do benzodiazepin , ale myślę ,że mechanizm uzależnienia i walki z nim jest taki sam, proponuję więc przejrzeć ten wątek:
benzodiazepiny-moja-walka-z-uzale-nieniem-i-odstawieniem-t26141-672.html
Moderator

Sortuj wg