KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
82
67%

Nie
24
20%

Zaszkodziła
16
13%

Liczba głosów : 122

KETREL(Kwetiapina-Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor,Symquel).

przez Korba 11 wrz 2011, 23:31
Leki na borderline???? Nie istnieją takowe. Można się wspomagać antydepresantami, stabilizatorami, neuroleptykami czy uspokajaczami lęku.
Oficjalnie nie ma czegoś takiego jak lek na borderline, a swoją drogą samo leczenie farmaceutyczne niewiele pomaga przy tym zaburzeniu.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez kamilo8605 11 wrz 2011, 23:34
Jessica jak Ja ją uwielbiam :D
My girl, my girl, don't lie to me,
Tell me where did you sleep last night?

przez Korba 11 wrz 2011, 23:36
:D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kamilo8605 11 wrz 2011, 23:38
okay nie wykupiłem Depakiny ale mam Convulex sprzed 2 lat mam nadzieję, że nie przeterminowany. Tak czy inaczej wampirku dzięki za odpowiedz.
Czy ktoś wie czy ten Kventiax zamula ?

-- 12 wrz 2011, 00:00 --

Zażyłem + Senzop niby na sen jakoś spać się nie chcę. Niech ktoś kiedykolwiek napisze coś jak wam się z tym żyję. Definicja pasuje do mnie w 95 % procentach, nic innego widzę nie miało na to wpływu ('' poza sklerozą nic nie jest prawdą''- to fakt) Ogólnie genetycznie jestem zaprogramowany na porażkę...wuj schiz. paranoidalna , matka depresja itd. Jestem jedynakiem i co mam się zastrzelić widzę bo matce z tą chorobą nie pomogę...iść do ludzi z takimi wahaniami lol niee :!:
Najwyżej remake NBK :D

-- 12 wrz 2011, 03:37 --

Okay, przeczytałem wszystkie posty i jestem zadowolony , myślę nawet o zwiększeniu dawki...ale za szybki krok. Fakt jestem trochę senny, nie zamulony, jakoś jaśniej mi się myśli to plus :) nerwica , niestabilność emocjonalna dawała mi ostatnio w kość. To dopiero początki ale czuje, że jest stworzony dla mnie, wybrałem już wszystko prawie Pernazine, Aminotryptyline , Welbutrin, Efectin, Lexapro, Andepin , Cital - coś by się jeszcze znalazło. Ale biorąc pod uwagę to, że lecząc się chlałem do nieprzytomności długo, długo to jakie to jest leczenie. Nie pije od sylwka...jak przeczytałem w definicji Bordeline- albo się nie piję albo piję do upadłego czyli zgadza się co do mojej osoby, teraz nie pije- wręcz nie nawiedzę alkoholu.
My girl, my girl, don't lie to me,
Tell me where did you sleep last night?

KETREL(Kwetiapina-Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor,Symquel)

przez Guzik 03 paź 2011, 16:42
Ja chyba jestem jakaś zbyt wrażliwa na ten lek. Biorę małą dawkę prawie miesiąc już, śpię po 12 godzin i naprawdę jestem jakaś nie do życia. Rozmemłana jestem i ciężko mi cokolwiek zrobić. Późnym popołudniem jest lepiej, ale co z tego skoro wieczorem kolejna tabletka i ten przydługi sen. Nigdy tyle niespałam. Bardzo to męczące i w złości nie wzięłam dawki, i czułam się beznadziejnie. Kiedy zbliżała się godzina kolejnej dawki miałam dreszcze, zawroty głowy, mdłości - myślałam że zwymiotuję, wróciła derealizacja. Nie chcę tego leku i bardzo chętnie go odstawię za 7 dni. Plus taki że nieutyłam. Chociaż tyle dobrego.

przez Artur_Hose 16 paź 2011, 15:31
a jaką małą dawkę brałaś ? ja biorę 25 mg od 2 miesięcy i też działa

przez Guzik 17 paź 2011, 18:13
Też biorę 25mg. Nie odstawiłam tak jak planowałam. Lekarz zmniejszył mi inny lek a ja nie miałam siły z nim rozmawiać, czuję się beznadziejnie, ale może tak ma być, może muszę się do tego przyzwyczaić.

przez Laima 09 lis 2011, 20:04
mam zapisany Ketiprinol
nigdy go nie brałam
nie wiem czego mogę się spodziewać

mam brać 50-75 mg

wzięłam już 25 i miałam zwolnione ruchy,wszystko jak w zwolnionym filmie,aż dopóki się przespałam to minęło

obawiam się,to chyba silny lek :?
Laima

przez Michuj 09 lis 2011, 20:32
nie wiem czego mogę się spodziewać

zamulenia
Michuj

przez Michuj 09 lis 2011, 21:41
Efekt pierwszych tablet. Szybko minie.
Michuj

przez Michuj 09 lis 2011, 22:10
Okres półtrwania nie wiele ma do tego, ponieważ w dawkach 50 mg i większych działa przeciwpsychotycznie i zamułka trzyma dobre kilkanaście godzin.
Michuj

przez Michuj 09 lis 2011, 22:16
wtedy tak. Tyle, że po jednorazowym łyknięciu 50 mg i więcej, jak pisałem, trzyma z kilkanaście godzin.
Michuj

przez Laima 09 lis 2011, 22:17
Zbychu77, 25 mg to nie dużo.
Ja mam brać 50-75mg,a mam niski puls i okresowe spadki ciśnienia.Przeczytałam na ulotce,że po tym leku może wystąpić,iż nie można dłużej pozostać w pozycji stojącej bo grozi omdleniem,a ja i tak nie mogę wystać dłużej niż 10 min.

Sama zaproponowałam ten lek lekarce bo jeszcze go nie brałam.Zobaczę.Czuję,że uspokojenia,wyciszenia,nawet gdyby było to "przymulenie" na ten czas potrzebuję.

Zależy mi ,również, na działaniu nasennym bo odstawiam Trittico i plusem jest to ,że po nim podobno się nie tyje.
Laima

przez Michuj 09 lis 2011, 22:19
Może przez to, że ważysz z 30 kg? ;>
Michuj

Sortuj wg