KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
82
67%

Nie
24
20%

Zaszkodziła
16
13%

Liczba głosów : 122

przez Siarlek 11 wrz 2015, 22:52
Nie ciebie Niecierpliwy30 :)
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

przez Niecierpliwy30 12 wrz 2015, 20:26
Siarlek to 5 tygodni to jeszcze malo zeby wenla zaskoczyla. Wiem ze sa ludzie u ktorych zaskakuje po kilku miesiacach. Moze ketrel jeszcze zwiekszyc, to napiecie i niepokoj sie zmniejszy. Zobaczymy co doktor postanowi przy nastepnej wizycie. Doktora bede widzial za gora 2 tygodnie....

przez liptint 12 wrz 2015, 20:49
Niecierpliwy30. Na początku było 25mg później 50mg aż do momentu kiedy była wyraźna poprawa. Wcale nie trzeba brać najwyższych dawek aby tak się stało. Np. przy sertralinie doszłam do 200mg i czułam się zamulona. A na 100mg - ok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siarlek 12 wrz 2015, 21:08
Nie no nic o wenli nie pisałem. Ja zawsze czekałem z antydepresantem 6 tygodni. Ale chyba jakąś poprawę masz po 5 tygodniach :)?

przez Niecierpliwy30 12 wrz 2015, 21:30
Poprawa to byla jak bralem klonazepam. Depresja jak byla tak jest dalej. A ta wieksza dawka to raczej spowodowala ze jestem jeszcze bardziej spiety. Oczy tez mam jak 2 pieciozlotowki ale to tyle. Pije w robocie chyba z 5 kaw zeby funkcjonowac. Chociaz i ta kawa nie wiele pomaga. Kiedys po 20mg citalopramu bylem 100 razy szczesliwszy niz na tym mixie. Ale za drugim razem juz nie chcial zaskoczyc. Głupi byłem i tyle. Juz wam mówie dlaczego. Po okolo ponad miesiacu na citalu myslalem ze jestem zdrowy. Do tego naczytalem sie czegos na interneciem i rzucilem citalopram z dnia na dzien. Po 2 tyg. bylem tak zalamany ze z potkulonym ogonem wrocilem do doktora. Reanimacja trwa od tamtej pory ale z marnymi skutkami. Juz tyle miesiecy w cierpieniu. Jak ja to wytrzymuje....

przez joaszka 12 wrz 2015, 21:33
Wczoraj wieczorem wyszłam z domu i nie wzięłam wieczornej dawki leków (jak w podpisie).
Jedna z najgorszych nocy w moim życiu -.-
joaszka

przez Niecierpliwy30 12 wrz 2015, 21:35
Ostatnio jak bylem na wizycie to przed samym wyjsciem mi powiedzial ze wenlafaksyna to bardzo dobry lek i musi zadzialac a ketrel ma mi pomoc w nocy nasennie i rozluzniajaco w dzien. Ale jak narazie lipa....

przez Siarlek 12 wrz 2015, 22:34
EEe to jak przez 5 tygodni nie ma poprawy, to ja ci na tym leku sukcesów nie wróżę. Jeszcze tydzień i sobie zmienisz, albo lekarz ci powie, że masz dawkę podnieść.
Joaszy ale o co ci się dzieje jak nie weźmiesz 100 kwety? W sensie jakaś hipomania, depresja, nie możesz spać, imigranci cie w nocy nachodzą?

przez Niecierpliwy30 12 wrz 2015, 22:44
Dawke podnosic to juz chyba bedzie przesada. Moze sam zaproponuje zmiane. Tylko na co. Był citalopram, escitalopram, anafranil teraz jest wenlafaksyna. Kiedys mirta i wenla przywrocily mi zycie szybko ale tak przytylem ze nie mam zamiaru wracac do mirtazapiny. Moze trazodon z wenla? Albo kwetiapina w gore czy nie ma sensu?

przez Siarlek 12 wrz 2015, 23:26
Ważne, że te leki serotoninowe ci pomagają. Masz jeszcze przecież paroksetyne, fluoksetyne i serte z tych najpopularniejszych. Masz z czego wybierać, nie bój żaby :)

przez joaszka 13 wrz 2015, 00:28
Joaszy ale o co ci się dzieje jak nie weźmiesz 100 kwety? W sensie jakaś hipomania, depresja, nie możesz spać, imigranci cie w nocy nachodzą?

Miałam wrażenie, że w głowie świeci mi się jakaś jebana żółta żarówka, trzęsłam się z nerwów i nie byłam w stanie zasnąć. Leżałam jak nakręcona.
joaszka

przez deoodeoo 13 wrz 2015, 08:55
Niecierpliwy30 dobry taki miks wenla i mirta? skoro jade na anafranilu a od jakiegos czasu nic mi sie nie chce zamienic na taki miks bylo by dobrze?

przez Niecierpliwy30 13 wrz 2015, 20:51
Wenlafaksyna i mirtazapina to tak zwane California Rocket Fuel. Nie jednego to postawilo na nogi. Ja jestem tego przykladem. Mozesz byc na samej wenli i nic a dokladasz do tego mirtazapine i wracasz do zycia z mega kopem. Ja niestety nie chce mirty bo skonczylo by sie to u mnie mega nadwaga i dlatego musze cierpiec i szukac czegos innego. Bylem tez na samym anafranilu i nic chociaz dawki tez juz mialem dosc wysokie. Lalo sie ze mnie jak z kranu po franku. Tego nigdy nie zapomne. Ale pamietaj najpierw skonsultuj to z lekarzem. Ja juz sam wiecej zadnych decyzji bez lekarza nie podejmuje. Chcialem byc madrzejszy i do teraz za to place...

przez deoodeoo 13 wrz 2015, 21:01
a mozna do anafranilu i miansy i kwety dolozyc mirte jeszcze?

Sortuj wg