KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
82
67%

Nie
24
20%

Zaszkodziła
16
13%

Liczba głosów : 122

przez Lusesita Dolores 27 maja 2014, 21:41
jeżeli dostane prace bede musiała odstawić ketrel. nie dam rady wstawać na ketrelu o 6.30 bo czuje sie wtedy śpiąca i otępiała, dopiero gdzieś koło 8 to przechodzi. czekaja mnie bezsenne noce i atak pr. niszczenia. nie wiem czy nie lepsza izolacja i spokój duchowo-aurowy
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez khaleesi 27 maja 2014, 21:43
Ahma, jak będziesz bez leków to pracy nie dostaniesz.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Lusesita Dolores 27 maja 2014, 21:50
khaleesi, iwonko pracodawca nie bedzie wiedział czy ja biore leki czy nie. co to w ogóle ma wspólnego z dostaniem roboty
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 27 maja 2014, 21:50
Ahma, ale zle sie czujesz sama piszesz.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Lusesita Dolores 27 maja 2014, 21:56
khaleesi, dobrze sie czuje, a na forum panuje jakaś zbiorowa obsesja żeby brać leki, coraz bardziej czuje sie prześladowana i tu. chorzy jesteście wszyscy

-- 27 maja 2014, 21:57 --

khaleesi, dobrze sie czuje, a na forum panuje jakaś zbiorowa obsesja żeby brać leki, coraz bardziej czuje sie prześladowana i tu. chorzy jesteście wszyscy
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Marian_Paździoch 27 maja 2014, 23:05
Ahma, jakaś dziwna ta obsesja, skoro w ostatnim czasie wylądowałaś w szpitalu to chyba logiczne, że coś jest nie tak. Odstawiasz sobie sama leki i potem się gorzej czujesz. Jeśli dostaniesz w pracy jakichś urojeń to prędzej czy później Cię wyleją.
Marian_Paździoch

przez Lusesita Dolores 28 maja 2014, 19:37
Boże ketrel już nie pomaga na programy niszczenia, ja /cenzura/ mogłam dziś nie wychodzić :why: :why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez estera1 28 maja 2014, 20:09
dostałam dziś ketrel na bezsenność mam go brać 12,5mg .Czy dobrze sie śpi po tym leku?jak sie czuje na kolejny dzień?uzależnia ten lek?tzn.czy wzrasta tolerancja?codziennie trzeba brać czy można awaryjnie w razie problemów z zaśnięciem?łatwo odstawić ten lek bez skutków ubocznych?Czytając ulotke zaczynam sie bać tego leku...

przez khaleesi 28 maja 2014, 20:13
Ahma, dołóz solian, abilify i hydroksyzyne zapisaną przez lekarza. :roll:
Mistrz Avatara

przez Marian_Paździoch 28 maja 2014, 21:28
Boże, już trzeci raz odstawiasz sobie Solian albo Abilify, wylądowałaś ostatnio w szpitalu, teraz masz nawrót urojeń. Już kilka razy się to źle dla Ciebie skończyło i było to widać nawet na forum. Po co kolejny raz rzucać sobie kłody pod nogi, no litości. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne a nie tycie spowodowane nadmiarem prolaktyny. Z urojeniami nikt Cię do roboty nie przyjmie.
Marian_Paździoch

przez khaleesi 28 maja 2014, 21:38
Marian_Paździoch, najgorsze, że Asia tyje czy zażywa czy nie zażywa leki. :bezradny: Dobrze już było to zaczeła odstawiać po kolei każdy. Przy pięciu lekach nie maiła wzmożonego łaknienia ale bała się, ze za dużo.Wiedziałam, że znowu będzie to co wcześniej. Jeszcze przy abilify miała lekkie urojenia a teraz to jest kosmos.
Mistrz Avatara

przez Marian_Paździoch 28 maja 2014, 21:43
khaleesi, więc problem leży w przemianie materii może, neuroleptyki ją spowalniają. Solian podnosi mocno prolaktynę a ona u kobiet może powodować tycie i inne problemy. To dość nieodpowiedzialne, odstawianie sobie leków które już któryś raz z kolei przynosi nawrót urojeń widoczny w postach które pisze. Dopiero co wyszła ze szpitala obładowana arsenałem leków przeciwpsychotycznych. Po co znowu na własne życzenie lądować w szpitalu. Tym bardziej jeśli chce się normalnie funkcjonować i iść do pracy.
Marian_Paździoch

przez khaleesi 28 maja 2014, 21:45
Marian_Paździoch, ja to wiem ale widzisz, że nikt nie moze wplynąć na nią. znowu się skończy na próbie samobójczej a teraz się męczy. w ogóle ketrelu miała bodajże 800 mg a w podpisie sam widzisz ile ma wpisane.
Mistrz Avatara

przez Marian_Paździoch 28 maja 2014, 21:53
200mg kwetiapiny nie załatwi sprawy. To co najwyżej dawka przeciwdepresyjna. Przeciwpsychotyczna zaczyna się od 400mg w górę. Przecież doświadczenia życiowe powinny czegoś nauczyć, tym bardziej któreś tam z kolei, dotyczące tego samego problemu. Jeśli Solian pomagał, a brała go długo więc pewnie tak, to po co na siłę szukać innego lekarza. Ilość leków na schizofrenię jest ograniczona i lekarz przecież nie wynajdzie nagle nowego preparatu. Jeśli zobaczy jej wypisy ze szpitala, to będzie wiedzieć jakie leki pomogły i nie dokona żadnych cudów - po prostu przepisze to, co już się kiedyś sprawdziło.
Nie wiem, ja dla własnego dobra w ChAD biorę leki które hamują mnie przed górkami. Mimo że od długiego czasu jestem w depresjach lub subdepresjach, wolę brać leki pacyfikujące mnie niż znowu zaliczyć kolejne przygody, które źle się dla mnie skończą. Raz dowaliłem sobie sam duże dawki dwóch antydepresantów i się okazało że co tydzień wydawałem grubą kasę na bezsensowne podróże i do tej pory spłacam długi. Już wolę tkwić w dołkach niż drugi raz sobie spieprzyć leczenie na własne życzenie.
Marian_Paździoch

Sortuj wg