KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
82
67%

Nie
24
20%

Zaszkodziła
16
13%

Liczba głosów : 122

przez elfrid 30 sty 2014, 23:45
barsinister, Symquel 300mg? Z tego co pisałeś to i tak brałeś zawsze 300mg zwykłej kwetiapiny na noc. W każdym razie daj znać jak się sprawdza. Też mam zamiar przejść na kwetiapinę o przedłużonym uwalnianiu.
pregabalina, wenlafaksyna

przez barsinister 30 sty 2014, 23:49
tak, dawka bez zmian, jutro powinienem odebrać z apteki (i w końcu przestanę kroić tabletki)
relacja wkrótce
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Marian_Paździoch 31 sty 2014, 07:58
barsinister, a co u Ciebie z tym włączeniem jakiegoś nowego leku? Z tego co pamiętam, szukałeś czegoś, co by poprawiło Twoją koncentrację (wspominałeś chyba o moklo).
Marian_Paździoch

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depas 31 sty 2014, 08:28
Marian_Paździoch, jaką dawkę baklofenu bierzesz i na co masz go przepisanego jeśli mogę spytać?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez Asmo 31 sty 2014, 09:38
2 tygodnie ketrelu w dawce 50-75mg. Od tygodnia składa mnie już po 30minutach jak dzidziusia do spania przesypiam całą noc. Co prawda leżę jeszcze kilka minut nim wstanę ale nie ma jakiegoś długiego zamulenia. Może na mnie tylko tak działa ale sedacja sporo większa niż po benzo. Bardzo przyjemne uczucie gdy się kładę, czuje się zrelaksowany i bardzo chętny do spania. Równolegle z ketrelem zacząłem też brać paroksetynę (tylko 10mg) nie wiem którego to zasługa ale mniej się denerwuję pierdołami a jeśli się zdenerwuję to szybko mnie złość puszcza:) Może to krótki okres ale powoli sobie chwalę ketre bo między innymi miał pomóc z zaśnięciem i jakością snu i się sprawdza:)
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez macieywwa 31 sty 2014, 15:14
Wczoraj wziąłem 100 na noc, jedyny pozytyw to taki ze spalem 12h..poranek fatalny ,wrocila najgorsza zmora derealizacja..
nie daje juz rady z tymi huśtawkami,wczoraj wieczorem bylo znośnie..samopoczucie do zaakceptowania..
a dzisiaj zjazd do IQ 6latka..Zyje chyba w jakims matrixe,nie zauwazylem ze miałem wczoraj imieniny,dopiero dzis po fakcie jak otworzyłem maila od znajomego z usa a tam życzenia, gdyby nie on nic nie wiedziałbym..zle ze mną..nie wiem nawet jaki mamy dzień miesiaca
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez miko84 31 sty 2014, 17:03
Wszystkiego najlepszego, szybkiego powrotu do zdrowia :)
miko84

przez hooain 31 sty 2014, 19:34
a dzisiaj zjazd do IQ 6latka..Zyje chyba w jakims matrixe,nie zauwazylem ze miałem wczoraj imieniny,dopiero dzis po fakcie jak otworzyłem maila od znajomego z usa a tam życzenia, gdyby nie on nic nie wiedziałbym..zle ze mną..nie wiem nawet jaki mamy dzień miesiaca

tylko kweta daje Ci takie zjazdy?
ad kwestia druga, to samo mam. otępienie/przyhamowana plastyczność pamięci i przypominania dość ostro komplikuje funkcjonowanie
ତ୍କୃ

przez macieywwa 31 sty 2014, 20:57
miko84, bardzo dziękuje
hooain, zupełnie nie wiem czy tylko kweta,biore jeszcze lamo i wenle..zaczynałem brac krtrel z wielka nadzieja na jakakolwiek poprawe samopoczucia ale jak do tej pory tylko przez dwa dni mialem mniejsza derealizacje i jakby czystszy mozg a teraz znowu powrót do stanu pierwotnego czyli budyn zamiast mozgu :smile:

przez hooain 31 sty 2014, 21:40
macieywwa, osobiście to ja do chvja pierwotnego nie wiem, co się stało z dobroczynnym oddziaływaniem kwety na mnie. dereal podobno doświadczam, ale świadomie nie odczuwam, więc szukanie poprawy w tym temacie odpada, a szukam jakiejkolwiek jadąc z nadgorliwością. tutaj progres z budyniem jest na etapie dojenia mleczka z krowiego cyca. czekam na reszte
ତ୍କୃ

przez barsinister 31 sty 2014, 22:53
Marian_Paździoch napisał(a):barsinister, a co u Ciebie z tym włączeniem jakiegoś nowego leku? Z tego co pamiętam, szukałeś czegoś, co by poprawiło Twoją koncentrację (wspominałeś chyba o moklo).

koniec eksperymentów, nie będę już w niczym grzebał przynajmniej pół roku - tylko kwetiapina i lamo

a przy okazji: ulotka Symquel XR zawiera w końcu aktualne dane nt, skutków ubocznych http://www.urpl.gov.pl/system/drugs/IB/ ... -clean.pdf
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez macieywwa 01 lut 2014, 12:36
wczorajszy dzien to byl koszmar...nie dosc ze IO na poziomie przedszkolaka..do tego jeszcze wewnętrzne napięcie ,wkurw niewiadomego pochodzenia na cały świat i jakże realistyczne myśli o autodestrukcji,musiałem ratowac sie benzo.
Dzisiaj jest juz lepiej..jednak daleko od idealu,jesli stan w jakim sie znajduje ma byc tak zwanym stanem zero u chadowca to koorva u mnie jest stanem do niezaakceptowania..

przez Marian_Paździoch 01 lut 2014, 13:28
barsinister, skutki uboczne XR są takie same jak zwykłej kwetiapiny, sądząc po ulotce z linka. Ciekaw tylko jestem czy są mniej nasilone.
Marian_Paździoch

przez elfrid 01 lut 2014, 13:43
macieywwa, chyba musisz uzbroić się w większą cierpliwość. naturalnym jest, że po okresie podwyższonego nastroju może pojawić się gorszy nastrój. Bierzesz kwetiapinę chyba od niedawna, a tu potrzeba czasu. A poza kwetiapiną zażywasz coś jeszcze?
pregabalina, wenlafaksyna

Sortuj wg