MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

Re: Moklar

przez Anna Maria 28 sty 2011, 16:16
Chyba odstawie Mokler,mam takie same skutki uboczne jak mm_
Szkoda bo mógł mi pomóc bo działa również na fobie społeczną:(
Anna Maria

iMAO - Aurorix

przez lekopawel 18 lut 2011, 16:24
Biorę ten lek od 3 dni. Podobno zaczyna działać już po tygodniu. Mam nadzieję, że podniesie mnie z ciągłego zmęczenia i zmuszania się do wszystkiego.

AURORIX (Moklobemid-Mocloxil,Moklar)

przez Anna Maria 07 mar 2011, 22:12
Mi Moklar w ogóle nie pomaga,nawet przy najwyższej dawce,nasiliła się fobia i depresja jak była tak nie mineła,ciągle mam myśli samobójcze,tylko przy najwyższej byłam agerywna i pobudzona ale nie do konkretnego działania, teraz biorę dwie tabletki i Triptico na uspokojenie,nie jestem agresynwna ale bardziej przygnębiona i nie mam na nic siły
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

AURORIX (Moklobemid-Mocloxil,Moklar)

przez xanax 27 mar 2011, 15:49
bardzo fajny lek, przyjemne sny, relax, polecam.

-- 28 mar 2011, 01:00 --

mam pytanie do was, czy koniecznie przyjmujecie aurorix po posiłku, jak jest w ulotce, czy można to olać? Skąd w ogóle biorą się takie zalecenia, że przed lub po posiłku? Ale to osobne pytanie.
xanax

biegunki po Aurorixie

przez xanax 30 mar 2011, 23:44
Jak długo powinno się czekać na ustąpienie biegunki po Aurorixie? Czy to przechodzi/normalizuje się w trakcie tygodnia, dwóch, czy jak biegunka nie przechodzi po paru dniach, to trzeba lek odstawić?
xanax

biegunki po Aurorixie

przez Adamo 31 mar 2011, 15:24
Weź Stoperan, albo odstaw lek.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

biegunki po Aurorixie

przez xanax 31 mar 2011, 16:07
W sumie jest to jakieś wyjście doraźne, mam loperamid, najlepszy dla nie ze środków antybiegunkowych, wezmę przez parę dni, zobaczę, czy się jakoś to unormuje. Dzięki.
xanax

biegunki po Aurorixie

przez paradoksy 31 mar 2011, 18:45
nifuroksazyd na biegunke, bez recepty jest teraz
paradoksy

MOKLAR (Moklobemid-Mocloxil,Aurorix)

przez xionc 20 maja 2011, 18:37
Biorę Moklar od marca, przez pierwszy okres (niecały miesiąc bodajże) 300mg/dzień, później 600mg/dzień. Nie jestem pewien, ale chyba działa, myśli psychopatyczne i samobójcze przestały się pojawiać z takim nasileniem. Niestety wciąż odczuwam niepewność i odczucie że lek działa na zasadzie zapewniania jedynie spokoju mimo braku motywacji, chęci, obniżonego wciąż nastroju. Trochę się uspokoiłem, tylko tyle. Prawdopodobnie będę zmieniał lek, nie wykluczam Bupropionu, czyli tego co brałem 2 lata temu w niższej dawce przez miesiąc - samopoczucie złe, ale motywacja do działania jak chłodno na to spojrzę z perspektywy czasu była i dawała efekty, chociaż wtedy tego nie odczuwałem (ze względu na obniżone samopoczucie, niską samoocenę).

Pytanie mam oto takie:
Czy terapia Moklobemidem powoduje, po odstawieniu, wzmożoną produkcję noradrenaliny i dopaminy, czy wraca to do poprzedniego stanu?

przez Adamo 20 maja 2011, 20:04
Wraca do poprzedniego stanu.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez tomek28100 21 maja 2011, 20:25
Mam zapisany moklar i niewiem ile mam zrobić przerwy bo do 19 maja brałem zoloft.

przez cytrynka84 21 maja 2011, 22:47
Zapytaj lekarza zadzwon do dr jesli masz taka mozliwosc.

Z tego ,co wiem to conajmiej 2 tygodnie powinno byc odstepu miedzy przjscie z innego leku na Moklar i odwrotnie zmiana z Moklaru na inny lek.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez into the void 23 maja 2011, 23:01
ja brałam moklar po fluoksetynie.. zrobiłam przerwe okolo tygodnia

przez Michuj 25 maja 2011, 12:07
Jezu Marek. Za 2 dni będzie sertralina, później znajdziesz coś o nazwie dofngvldkjfdnblkjxnvlfdskng, później znowu opioidy itd... Zdecyduj się na coś. w końcu.
Michuj

Sortuj wg