MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

przez beladin 31 sty 2014, 20:12
Moklobemid to jedyny wart uwagi lek, a to ze względu na to, że pozostaje się przy nim człowiekiem.

stx, Bierz tylko to i max 300mg - więcej działa gorzej. Jaraj, pij ..jesli Ci to służy..
beladin

przez stx 31 sty 2014, 21:48
beladin, kończe już drugie opakowanie i nic nie działa :evil:
stx

przez beladin 01 lut 2014, 10:08
stx, A na co dokładnie ma zadziałać? Czego się spodziewasz? ..że co się zmieni pod wpływem leku?
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depas 01 lut 2014, 11:10
beladin, sam bierzesz aktualnie moklo?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez miko84 01 lut 2014, 11:18
On nic nie bierze i nic nie zamierza :)
miko84

przez Lord Kapucyn 01 lut 2014, 11:19
beladin został paladynem w służbie lekowych hejterów. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez miko84 01 lut 2014, 11:26
Hehehe, razem z lubudubu powinni założyć gildię :mrgreen:
miko84

przez depas 01 lut 2014, 11:27
Aaa, już rozumiem :)
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez beladin 01 lut 2014, 12:08
Dark Passenger napisał(a):beladin został paladynem w służbie lekowych hejterów. :P

Z tym hejterem to trochę przesada. Lubię chemię. Po prostu doszedłem do wniosku, że długofalowe skutki uboczne związane z zażywaniem leków psychotropowych nie są warte tego co dostaję w zamian ..więc nie ma sensu tego kontynuować.
beladin

przez depas 01 lut 2014, 12:22
Pewno rację masz. Ja jednak za bardzo lubię od kiedy pamiętam wszelkiej maści leki, tabletki, pigułki żeby kiedykolwiek je odstawić. Znając siebie czułbym się chory od samej świadomości że nie biorę niczego, a to nazywa się zdaje się lekomania. A może to tylko jeden z miliona objawów zaburzeń osobowości, nie wiem.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

przez beladin 01 lut 2014, 13:39
miko84 napisał(a):Hehehe, razem z lubudubu powinni założyć gildię :mrgreen:

A właśnie! Gdzie się podział mój ulubieniec? Chciałbym mu przybić pionę, a tu po chłopaku ani widu ani słychu
beladin

przez elfrid 01 lut 2014, 13:52
beladin napisał(a):
Dark Passenger napisał(a):beladin został paladynem w służbie lekowych hejterów. :P

Z tym hejterem to trochę przesada. Lubię chemię. Po prostu doszedłem do wniosku, że długofalowe skutki uboczne związane z zażywaniem leków psychotropowych nie są warte tego co dostaję w zamian ..więc nie ma sensu tego kontynuować.

Jakie długofalowe skutki uboczne masz na myśli? Z jednej strony piszesz Tańczącemu, że pobudzenie i lęk wynika z połączenia sertraliny + mirtazapiny (on bierze mikro dawki), a u siebie stwierdzasz, permanentny brak motywacji i anhedonię, pomimo wzrostu energii do działania i zmniejszenia lęku. Dlatego jeszcze raz - ile czasu najdłużej brałeś jeden lek?
PS Niektórzy nie mają wyboru. Bez LPD czuję się tak fizycznie zmęczony i ospały, że po prostu nie mam wyjścia. Mimo, że branie antydepresantu solo spowodowało (hipo)manię i typowe skutki w postaci opłakanych finansów. I chociaż chciałbym się od nich uwolnić, to nawet po paroksetynie czuje się lżej, jestem bardziej dynamiczny i nie zasypiam na stojąco.
pregabalina, wenlafaksyna

przez beladin 01 lut 2014, 15:53
elfrid, No na przykład taki, że nie jestem w stanie wyciągnąć jakiegoś konkretnego sensu z Twojego pytania i rzeczowo Ci na nie odpowiedzieć. Czytam a mój mózg nie reaguje. Czuję się jak debil. Często nie pamiętam co robiłem, gdzie byłem poprzedniego dnia.To jest jeden z długofalowych skutków zażywania psychotropów. Z miesiąca na miesiąc, nieświadomie, stajesz się debilem a to w sytuacji kiedy trzeba się wykazać bystrością umysłu (np.w nowo podjętej w pracy) bynajmniej nie sprzyja stabilnemu nastrojowi (regres) Wydaje mi się, że nadal mylisz, że mam na myśli skutki, które odczuwa się na początku brania a ja mam na myśli efekty stosowania leku, które po czasie okazują się połowicznie dobre albo jedne z drugimi się wykluczają. W wątku "sertralina" w odpowiedzi na Twoje pytanie opisałem jedną z takich zależności po krótce.

Co do motywacji.. uważam, że za motywację odpowiadają uczucia i wyobrażenia - jest to chęć zrobienia czegoś, pobudzona wyobrażeniem o jakimś pozytywnym skutku swoich działań co wywoła jakieś tam przyjemne odczucia. Tak jak już pisałem gdzieśtam.. po co mi energia skoro żadne działanie nie daje mi satysfakcji. To są właśnie efekty zażywania, które się w jakiś sposób wykluczają czy kolidują ze sobą.

No długo na szczęście nie brałem :P - z dłuższych akcji to sertralinę chyba pół roku, wenlafaksynę jakoś 7-8 mies.
beladin

przez stx 01 lut 2014, 16:19
beladin, po moklobemidzie spodziewam się że usunie objawy dystymii, albo chociaż w jakmimś stopniu zminimalizuje
stx

Sortuj wg