MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

przez Lord Kapucyn 22 cze 2013, 09:40
Jak tam obecni moklo'wicze?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez rella 27 cze 2013, 12:16
Po 3 tygodniach niestety nie czuję nic, pani doktor zwiększyła mi dawkę do 600mg/doba, powiedziała, żeby jeszcze nie skreślać tego leku. Ja wierzę, że może mi jeszcze pomóc. Po tygodniu przyjmowania miałam jeden dzień tak niesamowitego pier.dolnięcia, że łykam te tabletki dalej, tęskniąc za tym stanem. Czułam się wtedy naprawdę rewelacyjnie - pozytyw, spokój, równowaga, pierwszy raz od lat miałam taki dobry nastrój bez wyraźnego powodu (typu fajny koncert, wyjazd, spotkanie itp). Jeśli te tabletki w połowie chociaż zadziałają jak wtedy - powiem, że było warto. Póki co czekam.

-- 27 cze 2013, 12:28 --

beladin napisał(a):Moklobemid to zajebisty lek. U mnie działał rewelacyjnie na nastrój, pozytywne emocje, tłumił lęki ..wszystko cacy. Niestety mój żołądek chyba nie lubi moklobemidu :|

po jakim czasie odczułeś to działanie?

przez Lord Kapucyn 27 cze 2013, 15:36
Ja kiedyś w tym wątku się źle wypowiadałem o moklo ale to były kalumnie oparte na szemranych pogłoskach, więc biję się w pierś i daję mu drugą szansę. Na razie 300mg dopiero startuje, rozkręca się, potem przejazd przez 450mg, docelowo ma być 600mg. We'll see.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dżejmson 11 lip 2013, 19:22
Zastanawiam się nad przeskoczeniem z wenli na moklo. Wenla skutecznie tłumi emocje których i tak mi brak, więc może moklo będzie dobrym rozwiązaniem?
Dżejmson

przez elfrid 11 lip 2013, 20:28
Dżejm, a po co zmieniać jeśli wenla się sprawdza? Na lęki o których pisałeś w innym wątku skuteczniejsza od moklo jest wenla. Moklobemid zarejestrowany jest do leczenia depresji i fobii społecznej.
pregabalina, wenlafaksyna

przez Dżejmson 11 lip 2013, 21:23
elfrid, z prostego powodu - tłumi emocje, które i tak u mnie rzadko występują z powodu depersonalizacji.
Dżejmson

przez elfrid 11 lip 2013, 22:05
Dżejm, zawsze jest coś za coś. Z drugiej strony moklo może nie stłumić lęków.

przez Dżejmson 11 lip 2013, 22:12
W przeciągu ponad roku nauczyłem się żyć z lękami, z brakiem emocji - niestety nie. Z dwojga złego, może warto spróbować moklo ;)
Dżejmson

przez elfrid 12 lip 2013, 00:04
Brak emocji, energii jest mega dokuczliwy ale życie w lęku też nie jest rozwiązaniem. Może warto połączyć antydep aktywizujacy i uspokajający np moklobemid i mianserynę

przez CórkaNocy 12 lip 2013, 10:24
Dżejm, zanim się przejdzie na inhibitor mao warto wypróbować ten fluanxol, coaxil no i wellbutrin. Cena jego może jest nie najlepsza, ale przebolałam to, bo wolę mieć dobry nastrój i coś za coś, to chyba lek ze wszystkich które próbowałam, który na depresję mi najbardziej pomógł
CórkaNocy

przez rella 12 lip 2013, 13:26
Po raz kolejny moja pani dr zapewnia, że ten lek jest skuteczny i warto jeszcze trochę poczekać. I że raczej nie miała pacjentów, którzy nie reagowaliby na niego w ogóle, a jeśli by tak było po 2 miesiącach większej dawki, można założyć, że problem tkwi tylko w emocjach i tylko terapia może pomóc. Tylko że ja uważam tak od początku, zawsze twierdziłam, że prochy mi niepotrzebne, choć terapia też jeszcze nie za bardzo działa :) No ale zobaczymy, czekam.

przez beladin 12 lip 2013, 17:44
Dżejm, Moklobemid u mnie działał zajebiście pozytywnie w sferze emocji, np. zdarzało się, że muzyka doprowadzała mnie do łez. W ogóle zajebiste działanie na nastrój. Tylko nie wkręcaj się w duże dawki, bo podnoszenie nic nie wnosi a psuje tylko efekt. 300mg działa bardzo dobrze.
beladin

przez depas 12 lip 2013, 18:18
Swego czasu byłem bardzo ciekaw moklo i nawet planowałem przeprowadzkę z sertraliny na ten lek, ale mój dr zgasił mój zapał, twierdząc że owszem jest to niezły specyfik, ale u osób jak ja niestety nieskuteczny. Chodzi mianowicie o wieloletnią karierę psychodeliczo-psychiatryczną, rozbuchane receptory które nie zareagują już na moklo. Ale stwierdził że wielu osobom faktycznie pomaga.
Inna sprawa z tianeptyną. Zauważyłem pod koniec ostatniej wizyty że stoją przede mną husteczki higieniczne, zasponsorowane przez producenta bodajże Coaxilu. Zapytałem, 'co pan sądzi o tym leku, słyszałem że to raczej takie prawie placebo..?'
Odparł że ma podobne zdanie, owszem przepisuje czasem ten lek, ale z reguły rozhisteryzowanym starym babom albo osobom które koniecznie chcą coś brać, a wcale nie powinny. Stwierdził jednak że owszem ten lek działa, ale jest raczej słabiutki. Choć jak wspomniał, zapaleńcy farmaceutyczni łykają po kilkadziesiąt tabletek żeby się zrobić, także pewien potencjał ma. Swego czasu czytałem że była przez lata plaga nadużywania Stablonu w Rosji, przez aplikację dożylną. Poza opiato-podobnym efektem, przy dłuższym stosowaniu występowała nekroza... Dla odważnych polecam sprawdzić na Google Photos.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez tiktalk 12 lip 2013, 19:54
Tylko nie wkręcaj się w duże dawki, bo podnoszenie nic nie wnosi a psuje tylko efekt. 300mg działa bardzo dobrze.

potwierdzam że często dawki powyżej 300 mg mogą tylko popsuć ;/ u mnie tak było a do tego ból brzucha. Fajny lek ale tam gdzie lęki dają ostro w kość zwyczajnie za słaby
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

Sortuj wg