MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

przez slow motion 09 lut 2013, 17:58
aree1987, super!

a ja najprawdopodobniej znam powód mojego fatalnego stanu po moklo.
Przez dwa miesiące brałam cital i być może jeszcze został w organizmie(lekarz zalecił przed braniem moklo tydzien czasu bez lekow, ale moze to bylo zbyt mało?)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez aree1987 13 lut 2013, 02:08
Po tych latach na ssri teraz nawet muzykę z powrotem zaczynam czuć jak to było przed braniem. Od nowa zaczyna sprawiać przyjemność. :)

-- 13 lut 2013, 01:11 --

a tak poza tym czuje jalowstret
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez elfrid 13 lut 2013, 20:03
aree1987, a jaka była muzyka na SSRI? Jak się czułeś na SSRI? Chyba dobrze, skoro brałeś je przez lata? Uważasz, że SSRI miały jakiś specyficzny wpływ, czy po prostu nie działały na tyle żebyś poczuł się dobrze.
pregabalina, wenlafaksyna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aree1987 13 lut 2013, 23:13
elfrid napisał(a):aree1987, a jaka była muzyka na SSRI? Jak się czułeś na SSRI? Chyba dobrze, skoro brałeś je przez lata? Uważasz, że SSRI miały jakiś specyficzny wpływ, czy po prostu nie działały na tyle żebyś poczuł się dobrze.

Płaska, bez emocji jałowa, nie czerpało się przyjemności z jej słuchania.
Na ssri czułem się wyprany z emocji niestety, to z jednej strony pomagało wychodzić z domu iść do pracy, ale wiadomo to tylko proteza ogranicza cię jako człowieka ale daje tez coś w zamian. W sumie nie widziałem wtedy żadnej alternatywy dla leków tej grupy i brałem po kolei każdy. Dobrze tak do końca nigdy się nie czułem, a już na pewno nie czułem się do konca sobą biorąc przewlekle ssri tyle lat, co nie znaczy ze kiedys jeszcze do nich nie wróce- bo na tabsy jestem skazany do konca zycia.
A wracając do moklo fajnie działają w sytuacjach społecznych. Niby się ich obawiasz ale jak już się w jakiejś znajdziesz to nie wiadomo kiedy a wszystko układa się ok. Nie traci się kontroli nad sobą, myśli się przejrzyście i nawet jak pojawi sie moment zawachania, to można do tego racjonalnie podejść i wracasz na właściwy tor..
Tak w ogole biorę już 450mg, lekarka kazała zwiększać do 600mg jeśli nie będe czuł odpowiedniego działania.
No i sprawy seksualne wróciły do normy a nawet lekko ponad libido, orgazm... Jestem młody powinienem czerpać z tej sfery życia jak najwiecej, a borąc ssri to pod tym wzgledem jak 80letni impotent nikomu nie ubliżając.
Co przeszkadza to właśnie jadłowstręt, troche pakuje i muszę sporo jeść a tu cięzko przez gardło przechodzi cokolwiek...
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Skipper 14 lut 2013, 01:25
hint: moklobemid także spłyca emocjonalnie
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

przez aree1987 14 lut 2013, 01:39
Skipper napisał(a):hint: moklobemid także spłyca emocjonalnie

Możliwe ale nie blokuje dopaminy wręcz ją uwalnia stąd, może odczucie jest całkiem inne.

-- 14 lut 2013, 00:41 --

Skipper napisał(a):hint: moklobemid także spłyca emocjonalnie

Możliwe ale nie blokuje dopaminy wręcz zwieksza jej poziom, może odczucie jest całkiem inne.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Popiół 14 lut 2013, 01:58
aree jesteś tylko "lękowcem" czy masz również depresje? Nie masz wahania nastroju na moklo?

Płaska, bez emocji jałowa, nie czerpało się przyjemności z jej słuchania
. Mam to samo, z filmem jest podobnie, nie cieszy już tak oka i ciary po ciele nie przechodzą.
Popiół

przez aree1987 14 lut 2013, 02:08
Popiół napisał(a):aree jesteś tylko "lękowcem" czy masz również depresje? Nie masz wahania nastroju na moklo?

Płaska, bez emocji jałowa, nie czerpało się przyjemności z jej słuchania
. Mam to samo, z filmem jest podobnie, nie cieszy już tak oka i ciary po ciele nie przechodzą.

Na paro to juz wogle znieczulica ogolna. :roll:

Ja wahania nastroju mam srednio co 2h ale przywyklem do tego i chyba ciezko byloby mi bez tego funkcjonowac. Ale na moklo nie ma dołków raczej jest stabilnie, tylko wkórvienie jest konkretne jak cos cie zdenerwuje nie popuscisz. ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Popiół 14 lut 2013, 02:25
aree wolał bym wkur...enie niż spędzać cały dzień w łóżku leżąc jak szmata. Ciekawe jak moklo spiszę się przy długoterminowym leczeniu.
Popiół

przez aree1987 14 lut 2013, 03:49
Popiół napisał(a):Ciekawe jak moklo spiszę się przy długoterminowym leczeniu.

Też jestem ciekaw.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Skipper 15 lut 2013, 01:59
aree1987, tak tak, i zwiększa zarobki....ja /cenzura/, kiedy ludzie przestana naiwnie przekladac to ze jakis lek costam robi z danym neuroprzekaźnikiem, na to ze MUSI przez to wplywac na naped, samopoczucie, libido itp itd, poza tym to nie jest /cenzura/ ssri tylko inhibitor monoaminooksydazy, mechanizm zupelnie inny, a Twoje naiwe myslenie ze uwlanianie dopaminy, a raczej tylko INFORMACJA o tym przeklada sie na cokolwiek i ze mozna COKOLWIEK o tym wnioskowac jest /cenzura/ bardzo głupiutkie - to ze neuroprzekazniki odgrywaja role w samopoczuciu to fakt, ale nic ponadto - recepotorow dopaminergicznych jest od zajebania, tak jak kazdych innych i pobudzenie ich moze miec milard efektow wiec pierdolenie i wyciagnie jakichkolwiek wnioskow ze lek z racji tego ze dziala na to czy tamto powoduje to czy siamto jest po prostu naiwne, żalosne i śmieszne - bierz przez 2 miechy potem zabieraj głos i powiedz ja na CIEBIE działa i tyle a teorie możesz snuć do usranej śmieci i i tak nic ci to nie da, a najelpiej jedz i biegaj zamiast cpac leki ktore i tak niczego nie rozwiazuja tylko tlumia problemy - praca nad soba i zdrowy tryb zycia, potem jak to nie da rady to ewentualnie w ostatecznosci jak ktos siedzi skulony i sra pod siebie moze jakis lek, nie biore zadnych lekow, mam leki i fobie ale sobie jakos radze bo kazdy to czasem ma, ale poz atym czuje stez inne PRARDZIWE emocje czego ludzie po lekach nie doswiadczalem i nikt nie doswiadcza, pozdro 600
zbanowany

przez aree1987 15 lut 2013, 02:10
Skipper napisał(a):aree1987, tak tak, i zwiększa zarobki....ja /cenzura/, kiedy ludzie przestana naiwnie przekladac to ze jakis lek costam robi z danym neuroprzekaźnikiem, na to ze MUSI przez to wplywac na naped, samopoczucie, libido itp itd, poza tym to nie jest /cenzura/ ssri tylko inhibitor monoaminooksydazy, mechanizm zupelnie inny, a Twoje naiwe myslenie ze uwlanianie dopaminy, a raczej tylko INFORMACJA o tym przeklada sie na cokolwiek i ze mozna COKOLWIEK o tym wnioskowac jest /cenzura/ bardzo głupiutkie - to ze neuroprzekazniki odgrywaja role w samopoczuciu to fakt, ale nic ponadto - recepotorow dopaminergicznych jest od zajebania, tak jak kazdych innych i pobudzenie ich moze miec milard efektow wiec pierdolenie i wyciagnie jakichkolwiek wnioskow ze lek z racji tego ze dziala na to czy tamto powoduje to czy siamto jest po prostu naiwne, żalosne i śmieszne - bierz przez 2 miechy potem zabieraj głos i powiedz ja na CIEBIE działa i tyle a teorie możesz snuć do usranej śmieci i i tak nic ci to nie da, a najelpiej jedz i biegaj zamiast cpac leki ktore i tak niczego nie rozwiazuja tylko tlumia problemy - praca nad soba i zdrowy tryb zycia, potem jak to nie da rady to ewentualnie w ostatecznosci jak ktos siedzi skulony i sra pod siebie moze jakis lek, nie biore zadnych lekow, mam leki i fobie ale sobie jakos radze bo kazdy to czasem ma, ale poz atym czuje stez inne PRARDZIWE emocje czego ludzie po lekach nie doswiadczalem i nikt nie doswiadcza, pozdro 600

Nie pisałem nic o uwalnianiu dopaminy, tylko o zwiekszaniu jej poziomu, a w jaki sposób to się dzieje również może mieć wpływ na samopoczucie jak 1000000 innych zależności, o których niestety ciągle blade pojecie ma dzisiejsza nauka. A my możemy sobie tu jedynie gdybać i dzielić się subiektywnymi odczuciami, co właśnie robię. Nosi cię to wez sobie coś zażyj a nie wyżywasz się tu na mnie bo tak. Coś wychodzi ci ta praca na sobą..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Skipper 15 lut 2013, 11:22
To naturalna reakcja na idiotów, myślę, że wręcz odruch bezwarunkowy, nie muszę nic na to brać, tłumienie tej reakcji było by niestosowne. Co do zwiększenia poziomu dopaminy; wykaż invivo że tak faktycznie jest to możemy dalej rozmawiać. Praca nad sobą? Nie wiem jak ma się przekładać forum i moja wypowiedz na nim do pracy o której rezultatach wiem tylko ja.
zbanowany

przez aree1987 15 lut 2013, 14:10
Skipper napisał(a):To naturalna reakcja na idiotów, myślę, że wręcz odruch bezwarunkowy, nie muszę nic na to brać, tłumienie tej reakcji było by niestosowne. Co do zwiększenia poziomu dopaminy; wykaż invivo że tak faktycznie jest to możemy dalej rozmawiać. Praca nad sobą? Nie wiem jak ma się przekładać forum i moja wypowiedz na nim do pracy o której rezultatach wiem tylko ja.

To po cholere tu siedzisz i czytasz tych idiotów rusz dupsko i idz pobiegać zamiast gnić przed monitorem, dopaminka ci skoczy będziesz happi. :yeah:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Sortuj wg