MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

przez mała_ja 20 lut 2006, 21:46
byłam dzisiaj u psychiatry wrr pierwszy raz w zyciu...ale nie bolało...zapisał mi lek aurorix...brał to ktos z Was?? :? :?: :?: no i czy pomogł?? zaczynam brac od jutra i boje sie na maksa chociaz sama nie wiem czego pewnie skutków ubocznych ... napiszcie bo zwariuje:) pozdrawiam:)

aurorix

przez mary 21 lut 2006, 22:56
hej.
bralam jakies cztery lata temu, na stany depresyjne. wpisal mi lekarz rodzinny. pomoglo, bylam bardziej aktywna, mniej plakalam. ale wtedy nie milam jeszcze problemow lękowych...
pozdrawiam

przez mała_ja 22 lut 2006, 11:36
dzieki mary za odp! wziełam własnie drugą dawke leku i musze przyznac ze jest mało ciekawie... wczoraj wieczorem było strasznie ciezko.
czułam jakbym miała za chwile zejsc z tego swiata... tak jakby mozg najpierw chciał wyskoczyc z głowy a pozniej jakby w ogole przestawał pracowac... troche to smiesznie brzmi ale nie wiem jak to opisac inaczej... nie wiem moze to co we mnie siedzi juz od ponad 1,5 roku jakos próbuje sie obronic i dlatego tak sie czuje :cry: mam nadzieje ze to niedługo ustapi z nerwicą włącznie bo oszalec mozna...aah poza tym smiesznym uczuciem w głowie mam jeszcze trudnosci z utrzymaniem równowagi :?
tak wiec narazie chodze prawie po scianach...ale jestem uparta i postaram sie jeszcze troche pomeczyc...albo ja albo nerwica no nie?? dwoje w tym przypadku to juz tłok ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Aurorix

przez mysz 28 kwi 2006, 19:14
po pierwsze to rzeczywiscie lek przy ktorym masz wiecej energii, ale moze czlowiek tez byc zbyt nerwowy , ja tak mialam.Apropos wczesniejszych wypowiedzi to akurat jest lek ktory moze wywolywac sensacje po zjedzeniu produktow o zbyt duzej zawartosci tyraminy i z tego co pamietam to na poczatku stosuje sie dawke 150 a gdzies po tygodniu 300

MOCLOXIL (Moklobemid-Moklar,Aurorix,Mobemid)

przez eddie 14 sie 2006, 14:19
Przez półtora roku brałam regularnie mocloxil. Powiem szczerze działał cuda. Bardzo szybko postawił mnie na nogi i o lęku pozostało tylko niemiłe wspomnienie. Ale niestety nadszedł dzień kiedy wszystko wróciło. Póżniej dowiedziałam się że ten lek działa gwałtownie lecz nie na stałe. Podobno organizm się do niego przyzwyczaja i nawet wieksze dawki tego leku nie pomagają. Czy ktoś z Was brał ten lek? Chciałabym brać go znowu ale nie wiem czy jest sens.
PS. nie biorę go już ponad pół roku. [/b]
buziaki!

przez rybkamonika 14 sie 2006, 14:48
Tak, ja go brałam na poiczątkach mojej depresji. Tyle, ze naurolog (bo on mi przepisał) nie powiedział jak długo się to bierze, tylk przepisał 2 opakowania. Miał zacząć działać po 10 dniach i nie wiem czy on zadziałał, czy sama tak się przekonałam, że ma być lepiej, że faktycznie było, po jakichś 3 tygodniach było o niebo lepiej, wszystko właściwie wróciło do normy. A ja stwierdziłam, że skoro tak to może już wystarczy. Brałam go w sumie trochę ponad miesiąc i przestałam. Było dobrze jeszcze ze 3 tygodnie potem, a później wszystko naraz wróciło ze zdwojoną siłą. Mimo powrotu do niego i to w większej dawce, nic nie pomógl i został ostatecznie wymieniony. Co najgorsze to inhibitor MAO i nie bardzo można go z czyms łączyć oraz po jego odstawieniu trzeba odczekac 2 tygodnie przez rozpoczęciem nowego.
Ostatecznie psychiatra stwierdził, ze to nie był dla mnie dobry lek wogóle, ale dlaczego to juz nie wiem.
Monia

MOKLAR (Moklobemid-Mocloxil,Aurorix)

przez kukubara 24 wrz 2006, 11:50
Mija tydzien odkad biore MOKLAR..czy to nie dziwne,ze zamiast sie podnosic w gore z nastrojem ...to jest wrecz skrajnie przeciwnie.Mam mysli ,,mysli samobojcze..to jakas paranoje....nigdy wczesniej nie myslalam o tym zeby odebrac sobie zycie,a bylam w duzo gorszym stanie....!!!!! .Przestaje myslec o tym ,ze zaczelam leczenie i to jest juz sukces..a mysle o tym jak pieknie byloby nic juz nie musiec!....Jestem przerazona... :shock: Czy to . MOKLAR?? czy cos innego?...

NIE KRZYCZYMY w tematach [edit. shadow_no]
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez sowa 24 wrz 2006, 14:06
kukubara w pierwszym okresie brania leku zazwyczaj nastrój się pogarsza. Właśnie wtedy mogą pojawiać się myśli samobójcze. Ja przechodzę przez to za każdym razem jak zmieniam lek. To zazwyczaj ustępuje najdalej po miesiącu brania leku
"Sitting in my room
I've got it bad
Crying for the moon
They think I'm mad
They say it isn't real
But I know what I feel... "

przez stalion 05 paź 2006, 16:00
Biore go juz jakiś czas, stany lękowe jak są tak były w takim samym stopniu, deprecha też, chyba już nic na mnie nie działa...

moklar

przez michal33 05 gru 2006, 20:34
A bierze ktos moklar? Czy to silny lek? Mi chyba pomaga, ale chyba nie ejst zbyt silny...

moklar- jakie macie doświadczenia?

przez RAPSODIA 23 gru 2006, 18:04
witam,czuję,ze popadam w coraz wieksza depresje,postanowiłam zażyć moklar,czy ktoś wie coś o jego skutkach ubocznych? :?: :?:
SZCZĘŚCIE TO DOSTRZEC PIEKNO CHWILI

przez problemik 23 gru 2006, 20:06
Sama postanowilas czy lekarz ci przepisal :?:

przez RAPSODIA 27 gru 2006, 15:40
:)przepisał mi wczesniej,kilka miesięcy temu,ale postanowilam sobie poradzić bez leków,jednak depresja wraca...
SZCZĘŚCIE TO DOSTRZEC PIEKNO CHWILI

MOBEMID (Moklobemid-Aurorix,Mocloxil,Moklar)

przez MaStEr 24 lut 2007, 18:45
Witam.Nie dawno byłem pierwszy raz u psychiatry i przepisał mi on lek Mobemid na moją erytrofobie stwierdzając przy tym że mam fobie społeczną.Czy ktoś z was zażywał tego leku...jakie wrażenia po nim macie...

Sortuj wg