CHLORPROTIKSEN (Chlorprothixen Zentiva)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
35
59%

Nie
12
20%

Zaszkodził
12
20%

Liczba głosów : 59

Re: Chlorprotixen

przez milkeaa 30 sty 2010, 13:30
wczoraj na wieczór wzięłam pierwszą tabletkę 50mg i żałuje bardzo . Po 2 h od zażycia zwaliło mnie z nóg o 3.00 wstałam do wc i zasłabłam.Przez resztę nocy odczuwałam problemy z krążeniem - cierpły mi ręce i nogi a teraz są opuchnięte czuje się rozdygotana i przeokropnie boli mnie głowa.Jedyna pozycja w jakiej sie mogę znajdować to leżąca w innym razie wystarczy się lekko podnieść żeby czuć sie jak na karuzeli słyszeć dzwonki w uszach i widzieć gwiazdki .
Nigdy więcej tego świństwa nie zażyje.

przez hutch 30 sty 2010, 15:53
milkeaa, zmniejsz dawkę i spróbuj 1/2 50mg po paru dniach powinno być lepiej jak nie to odstaw
50mg na początek to duża dawka
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

przez milkeaa 30 sty 2010, 17:53
dzięki hutch,
zadzwoniłam do lekarki i tez mi tak poleciła biorąc pod uwagę tez, że mam małą wagę .Dzisiaj przetestuje jeszcze z mniejszą dawką aczkolwiek sie boje

pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wentyl77 24 lut 2010, 09:32
bylem u psycho dała mi terz paxtin i sulpiryd rano i na wieczór lerivon (30mg)i Chlorprotixen 50. Ludziska czegoś takiego nie miałem lęki strachy zwidy widziałem złodzieja. mordercę ktoś wchodził do pokoju stukałem w ścianę krzyczałem, czegoś takiego nei miałęm zółte kropeczki dokokoła chyba ta psycho chce mieć klienta na stałe! cos okropnego mówiłem jej że już spię ok a on dokłada mi jeszcze coś porażka wydawało m isie że ktoś wchodzi cały czas do pokoju, że z samolotu ludzie na mnie skaczą jazy jest jeszcze gorzej po tym Chlorprotixenie.

[Dodane po edycji:]

Sorki nie widzę opcji edytuj 15mg Chlorprotixenu
dzieki

przez agusiaww 24 lut 2010, 10:54
MNie wyraznie powiedziala psychiatra, chloroprotixen tylko ZMNIEJSZA lęki dlatego jak macie depresję czy lęki bierzcie lek typowy antydepresyjny, chloroprotixen natomiast sie sprawdza na sen. Ja mam przepisane 15 mg, a biore na sen 7 mg czyli polowke, po 3 godzinach od zazycia zaczyna dzialac, chce mi spac, ale tak normalnie nic mnie nie zamula, normalna mnie sennosc ogarnia. I pamietajcie ze zawsze bierzcie, na poczatek mniejsze dawki -jak ma zadzialac to zadziala,,,i tak, a przynajmniej nic sie Wam nie bedzie dzialo.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wentyl77 24 lut 2010, 18:07
Agusia ale ja chcialem pozabiajc dzisiaj wszystkich dokola i siedzac z dzieckiem prosilem o pomoc tesciowa aby przyszla i posiedziala bo wpadalem w takie leki ze moge mu krzywde zrobic!
a było już tak dobrze

przez agusiaww 24 lut 2010, 22:11
wentyl77, ja mam zapisany lek antydepresyjny na lęki i depresje -ALventa a Chloroprotixen mam jako nasenny, a i tak biore tylko 7 mg. DLatego jak Ci nie pomaga to zmien.

przez wentyl77 26 lut 2010, 15:37
Nie odstawiłem go na noc i jest ok. Rano paxtin i sulpiryd a na wieczór lerivon i wlasnie chlor...
jakos bedzie.....

przez Honey_lady 11 mar 2010, 21:36
Wzięłam dziś pierwszy raz 7 mg, połowę dawki, bo po tych postach boję się tego leku. Mam zapisane 15 mg rano i w południe a na noc 30 mg, ale po wzięciu 7 mg serducho zaczęło mi walić i pojawiła się niemiarowość. Teraz boję się wziąć normalnie przepisaną dawkę. Ktoś mial też kołatanie serca po tym leku? Przecież on powinien działać odwrotnie i uspokajać organizm. W ulotce jest napisane, że niweluje zaburzenia wegetatywne. I może ktoś wie, czy można brać łącznie Propranolol (beta-bloker) z Chlorprotixenem?

przez szczesliwy_chomik 14 mar 2010, 18:15
Brałam niegdyś. Nawet jak szlam do pracy. 1 tabletkę. I zwolnili mnie z pracy. Byłam za wolna.

przez Honey_lady 14 mar 2010, 23:01
Zaczęłam od wczoraj brać 2 razy po 15 mg, rano i na noc. Tak naprawdę to wieczorem powinnam wziąć 30 mg, ale już po 15 mg czuję się tak, jakby moje serce chciało wydostać się na wolność. Tętno spoczynkowe powyżej 100 , i to cholerne potykanie się serca. Objawy te występują jakieś dwie godziny po zażyciu leku, łykam więc zaraz Propranolol, ale nie na wiele pomaga, a boję się zwiększyć dawkę beta blokera na własną rękę. Normalnie boję się już tego Chlorprotixenu. W ciągu dnia muszę choć na pół godziny położyć się, bo czuję się jak pijana. Czy ktoś tak ma?

przez agusiaww 16 mar 2010, 18:31
Honey_lady, ja nie mialam bicia serca, ale w ulotce jest napisane, ze wywoluje on skutek uboczny przyspieszajac akcje serca. Moim zdaniem powinnas o tym poinformowac lekarza, skoro nawet na Ciebie taka mala dawka zle dziala. Ja nadal biore 7 mg i nic mi sie nie dzieje, oprocz tego ze normalnie po nim spie.

przez betii 11 lip 2010, 14:12
takie koszmary, zwidy są glownie po lerivonie.sama je miałam. Moglam bym kryminaly pisac.
Poza tym dziwna kombinacja lekow.
Sulpiryd i lerivon powodują tycie, wzmozone jedzenie.
I skutek uboczny chlorpro. jest podobny

przez agusiaww 11 lip 2010, 21:29
Betii skutki uboczne jak sama nazwa wskazuje jednych dotykaja innych nie, ja nie chudne anie nie tyje po chloroprotixenie. A biore go juz ponad 1,5 roku.

Sortuj wg