AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Re: Afobazol

przez pete_27 15 cze 2010, 21:06
pete_27

przez RafQ 15 cze 2010, 23:18
Zainteresowaliście mnie tym lekiem.Też jestem ciekawy co powie Robertowi doktorek.Ja kiedyś raz wspomniałem 3 lekarzom o Lyrice (jest o niej na forum).Żaden z nich o czymś takim nie słyszał i nawet nie mieli pojęcia co to jest.Usłyszałem jedynie że na pewno nie używa się go w psychiatrii w Polsce.Każdemu z tych lekarzy mówiłem jaka jest substancja czynna,jakie ma właściwości,w jakim celu się go stosuje,jakie dawki itp.Nie prosiłem już nawet o recepte bo po ich wypowiedziach bylem pewien że mi tego nie przepiszą.
RafQ

przez pete_27 15 cze 2010, 23:47
Personalnie obstawiam, że powie Robertowi by go nie brał. Bo :

- nie zna leku
- bo to IMAO
- bo eseseraje są popularniejsze etc.

Lekarze są często niedouczeni niestety i nowości nie przepisują. Byłbym bardzo zaskoczony gdyby lekarz słyszał o tym leku.
pete_27

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 16 cze 2010, 00:31
Pomyliłem sie -idę w czwartek , nie w środę
Musicie mi wybaczyć-choroba zrobiła ze mnie debila,heheheheheheh
Jeśli doktorek podważy moje dobre samopoczucie wywołane Afobazolem to go wyśmieje i raczej nie zapłacę za wizytę.
Moge zapłacić prawie każde pieniądze FACHOWCOWI ciagle rozwijającemu sie i otwartemu na wiedzę. Rzemieślnikom, jakich spotkalem dotychczas , ktorzy swoimi skostnialymi algorytmami leczenia doprowadzili mnie do psychiatrykow nie zapłacę ani grosza.
Robert

[Dodane po edycji:]

...tak się zastanawiam
czy aby Afobazol nie ma czegos wspólnego z fenelzyna, niestety wycofaną z wielu krajów, a ponoc mega skuteczną...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fenelzyna

poczytajcie....
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez *Wiola* 16 cze 2010, 12:05
Na moje oko nie. Afobazol jest delikatnym i odwracalnym IMAO. Poza tym jak sam zauważyłeś , nie ma żadnych działań ubocznych. Z tego co ja zrozumiałam to naprawia GABA i to jest jego główne działanie . Nie znam się na chemii. ale zobacz wzór cząsteczki w tym linku :

http://resources.metapress.com/pdf-prev ... ze=largest

, a wzór fenelezyny. Zupełnie co innego.
Moderator

przez bahomet 16 cze 2010, 15:02
Czy ktoś orientuje się czy Afobazol można łączyć z Mobemidem (Aurorix, Moklar, Mobemid), gdyż brakuje mi trochę pewności siebie. A Mobemid pod tym względem na mnie dobrze działał.

przez rober6666 16 cze 2010, 15:34
Bahomet
a bierzesz juz afobazol lub moclobemid?
NON SERVIAM

obserwowany

przez bahomet 16 cze 2010, 16:09
Tak biorę od kilku dni Afobazol. Dobrze na mnie działa. Likwiduje u mnie lęki, napięcie, emocjonalność. Jednak trochę brakuje mi pewności siebie. Zażywam w dawkach 3x10mg.

przez rober6666 16 cze 2010, 16:38
ja bym poczekał jeszcze jakis czas na samym afobazolu.
afobazol to IMAO i moklobemid IMAO więc cholera wie czy mozna łączyć...
NON SERVIAM

obserwowany

przez pete_27 16 cze 2010, 18:42
Jak bierzesz od kilku dni to poczekaj jeszcze. Dopiero minęło kilka dni a Ty już z moklobemidem wyskakujesz-aleś cierpliwy:) Afobazol osiąga pełną moc po 4-6 tygodniach więc spokojnie.... Nie wiadomo czy to w ogóle bezpieczne - 2 mao naraz - niby jedno słabe, ale pewnie każdy lekarz by to odradzał. Z drugiej strony - ja biorę afo z selegiliną (5-10mg) i nic szczególnego się nie dzieje, no ale to MAO B.
pete_27

przez savior 16 cze 2010, 19:56
Dla zainteresowanych Rosyjska strona promująca lek Afobazol http://afobazol.ru/

Oto tekst z powyzszej strony tłumaczony za pomocą google translator :mrgreen: ...
Historia Afobazol
Od końca lat 50-ych z 20 wieku z głównych sposobów leczenia zaburzeń lękowych uspokajające benzodiazepin. Leki te, wraz z przeciwlękowe efekt wywołała uspokojenie i miorelaxation, działania niepożądane - uzależnienia, zaburzenia pamięci, które łącznie doprowadziły do ograniczenia ich użycia. Dlatego też, w świecie nauki od końca lat 70-tych rozpoczął aktywne poszukiwanie selektywnych przeciwlękowe, który odnosi się do narkotyków, podobne do benzodiazepin nieruchomości protivotrevozhnym, ale bez ich skutków niepożądanych i niekorzystnych.

W Rosji tego typu badania przeprowadzone w Instytucie Farmakologii naukowców RAMS im.V.V.Zakusova z oddziału farmaceutycznego genetyki pod kierunkiem akademika RAMS VS Seredenin.

Opiera się na koncepcji genetycznej predyspozycji do niepokoju, pracowników działu stworzyli eksperymentalny model, który umożliwił zbadanie zmian neurochemicznych w stres w "pogrubiony" i podatne myszy wyraził reakcji strachu. Okazało się, że ostatnie stresu naruszenia pośrednictwem GABA neuromediator receptory zasadnicze znaczenie dla regulacji niepokoju. długoterminowym badaniu mechanizmów w celu określenia zmian w rezerwacji do wniosku, że aby zapobiec ich może stanowić selektywny przeciwlękowe efekt. W Instytucie Farmakologii im.V.V.Zakusova przeprowadzono wymagane skomplikowanych chemicznych, farmakologicznych, toksykologicznych i farmaceutycznych pracy, co doprowadziło do powstania afobazole.

Szczególne znaczenie miało badaniach klinicznych, przeprowadzonych pod kierunkiem prof.G.G.Neznamova, w tym selektywne działanie przeciwlękowe afobazole wykazały u pacjentów z zaburzeniami lękowymi. Wyniki dalszych badań klinicznych przeprowadzanych w najbardziej prestiżowych instytucji w kraju: w Centrum Zdrowia Psychicznego, RAMS, Instytut Psychiatrii Społecznej i Sądowej im.V.P.Serbskogo, w Moskiewskim Instytucie Psychiatrii i Instytut św psychicznego im.V.M.Behtereva St Petersburg potwierdziły doświadczalnych i klinicznych danych określonych w Instytucie Farmakologii RAMS im.V.V.Zakusova.
Dlaczego Afobazol?
Dotychczas ze wszystkich przygotowań, należy do grupy przeciwlękowe (protivotrevozhnyh fundusze) miały znaczące skutki uboczne. Co do zasady to:

trwałe zaburzenia pamięci,
koncentracji;
rozproszenie uwagi;
nadmiernego rozluźnienia mięśni;
senność w ciągu dnia;
wciągająca;
uzależnieniem od narkotyków;
zespół odstawienia.
Ogranicza to szeroki protivotrevozhnyh stosowania leków, zwłaszcza długo kursy. Tak więc problem leczenia stanów lękowych był i jest bardzo istotne. Przełom w rozwiązaniu tego problemu może być uznane za naukowe osiągnięcia rosyjscy naukowcy, którym udało się stworzyć skuteczny lek protivotrevozhnoe, który nie ma skutków ubocznych ich poprzednicy. Lek nazywa Afobazol - pokonać strach ("a" - przed "," Fobos "- strach).

Nie powoduje efektów ubocznych, Afobazol pozwala pacjentowi na właściwe reagowanie na zdarzenia bez zmiany stylu życia. Że jest angażowanie się w działalność pracy, jazdy, sport, podróże itp.

Afobazol - protivotrevozhny doskonałe przygotowanie do młodych aktywnych ludzi i dla ludzi starszych, którzy powierzchownie zaburzeń lękowych, jak również dla tych, których działalność zawodowa związana jest z ekstremalnych sytuacji. W warunkach stresu Afobazol pomóc spokój wszystko zważyć i godny wyjście z sytuacji.

Afobazol wydawane w aptekach bez recepty!
Co leczy Afobazol?
Dotychczas Ze przygotowań Wszystkich, należy do grupy przeciwlękowe (protivotrevozhnyh fundusze) miały znaczące skutki uboczne. Co zrobić Zasadach to:

trwałe zaburzenia Pamięci,
koncentracji;
rozproszenie samochodu sportowego;
nadmiernego rozluźnienia mięśni;
W senność Dnia ciągu;
wciągająca;
uzależnieniem OD narkotyków;
Zespół odstawienia.
Ogranicza się do stosowania Szeroki protivotrevozhnyh leków, zwłaszcza długo Kursy. Tak Wiec Leczenia problem stanów lękowych i żartem byl bardzo istotne. W rozwiązaniu problemu Przełom Tego Mozé być uznane za Naukowe naukowcy Rosyjscy osiągnięcia, którym udało Się stworzyć skuteczny protivotrevozhnoe lek, który ma skutków ubocznych hasła Ich poprzednicy. Lek nazywa Afobazol - pokonać Strach ("a" - PRZED "," Fobos "- Strach).

Hasła powoduje efektów ubocznych, Afobazol pozwala pacjentowi Na właściwe reagowanie Na Zdarzenia Bez zmiany Stylu Życia. Ze żartem Się angażowanie W Działalność Pracy, Jazdy, sport, Podróże itp.

Afobazol - protivotrevozhny doskonałe przygotowanie do Młodych Ludzi aktywnych DLA starszych i Ludzi, którzy powierzchownie zaburzeń lękowych, JAK DLA również Tych, których Działalność związana z żartem Zawodowej sytuacji ekstremalnych. W warunkach stresu Spokój POMOC Afobazol Wszystko zważyć i godny wyjście z sytuacji.

wskazania do stosowania :
Psychoemotional - obawy, lęk, drażliwość, płaczliwość, napięcie, bezsenność, złe przeczucia;
Wegetatywnego - suchość w ustach, pocenie się, zawroty głowy, drżenie, kołatanie serca, tachykardia, osłabienie uwagi, koncentracji, pamięci;
Napięcie Motor - niezdolność do relaksu, napięcie, awanturnictwo
savior

przez Zenonek 17 cze 2010, 14:02
Widze, ze ten Afobazol pomaga wszystkim. Chyba sam go sobie zalatwie, bo cos ten Zoloft mnie troche zawodzi. Niby jest jakas poprawa, ale i nastroj nie ten i w ogole. Dam jeszcze miesiac szansy Zoloftowi.

Rober Dobrze, ze odzyles. Jak tam doktorek?

przez rober6666 17 cze 2010, 14:07
Ide o 18
...ale cholera nie mam ochoty bo sie nieźle czuję i mam obawy ,e doktorek widząc mnie w miarę niezlym stanie nie pojmie tego jak wyglądałem ostatnie 3 lata....
pomysli że przesadzam czy cuś...
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 17 cze 2010, 14:12
Jak bedzie dobrym i odpowiedzialnym lekarzem to bedzie sluchal co do niego mowisz , a jak powiesz do niego to co pisales na forum to kolesiowi lysina zbieleje i bedzie musial sie zajac Toba na powaznie.

Dodatkowo przeciez powiesz mu, ze bierzesz Afobazol - mysle, ze koles nie bedzie przywieszony i zrozumie co i jak.

Moja lekarka nawet rozumie to, ze ludzie w takich stanach biora czasami i kokaine , wiec moze on tez bedzie ok lekarzem.

Trzymam kciuki - obys w koncu trwale odzyl dzieki odpowiedniej kuracji.

Sortuj wg