AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Re: Afobazol

przez Zenonek 11 cze 2010, 08:09
Rober Masz wiele drog leczenia jeszcze. Nawet tak nie mysl.

Trzymam kciuki zeby Afobazol zadzialal !

przez rober6666 11 cze 2010, 08:57
Zdaję sobie sprawę , że sam afobazol nie wystarczy. Cudów nie ma. potzrebne sa bankowo duże dawki kilku odpowiednio dobranych leków. Ale afobazol byc może pozwoli to wszystko przetrwac w normalnym stanie, pozwoli słapać choc chwile normalności.
Własnie wziąlem 1 tabsa....
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez *Wiola* 11 cze 2010, 17:03
Robert
Jak pierwsze wrażenie?. Poczułeś jakiś niemiłe objawy uboczne?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 11 cze 2010, 21:30
Wiola
Absolutnie żadnych działan ubocznych !!!
W moim przypadku to sie prawie nigdy nie zdarza...
Miałem nawet kilka przyjemnych , króciutkich, ale zawsze,przebłysków normalności....
pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez *Wiola* 11 cze 2010, 21:57
Robert, nawet nie wiesz jak się cieszę:)) Super , trzymam kciuki ,żeby było coraz lepiej:)
Moderator

przez bahomet 12 cze 2010, 06:38
Ja zażywam Afobazol od 3 dni. Podeszłem do tego leku bardzo sceptycznie, gdyż spróbowałem już wiele medykamentów. Pierwsze wrażenie po zastosowaniu leku są dla mnie bardzo pozytywne.
1. Lęki-zmniejszenie ich siły i częstotliwości. Jeżeli są to bardzo krótkie i słabe.
2. Emocjonalność- zmniejszenie jej siły.
3. Napięcie- zmniejszenie.
4. Nastrój- o wiele lepszy coś jak przy zażyciu coaxilu, a więc nie euforyczny, lecz dobre samopoczucie.
5. Koncentracja i pamięć- łatwiej się skoncentrować.
6. Do plusów należy brak sedatywności i zamulenia.
Dodatkowo należy nadmienić, że nie traci się własnej osobowości po zażyciu leku. Nie powoduje jak niektóre psychotropy papki z mózgu.

Do minusów należy to że:
1. Zażywanie ok. 3 razy dziennie.
2. Wysoka cena- jeżeli się kupi ze strony http://www.pharmacy1010.com

Zażywam Afobazol 3 razy dziennie po 10mg.

Na razie są to moje pierwsze spostrzeżenia na temat leku. Jeżeli by coś się zmieniło dam znać.

przez rober6666 13 cze 2010, 10:35
hej
Biore juz/dopiero trzeci dzień.
przede wszystkim najwazniejsze-nie ma skutków ubocznych !! Żadnych -w moim przypadku, gdy mam stan mieszany , jakikolwiek lek powoduje od razu dramatyczne pogorszenie objawów depresyjnych (brak sił całkowity, lęk 24 godziny na dobe, beznadzieja i zmęczenie doprowadzające do zachowań/prób samobójczych) lub maniakalnych (ale tylko tych negatywnych-bezsennośc, szczękościk, napięcie nie do zniesienia,pobudzenie-chodzę po ścianach )
a po afobazolu NIC
ale nie jest to placebo
O NIE !!
Wczoraj pierwszy raz z radościa poszedłem na probe kapeli. (dotychczas robilem to z trudem -żeby nie zwariować do reszty )
Rano dzis nie obudzil mnie przerażający lęk i napięcie powodujące że chowam sie pod kołdrę i udaje że śpie , żeby broń boże nie widzial mnie nikt w domu w takim stanie.
Wczoraj miałem kilka fajnych przbłyskow normalności-jak po alko-spadalo napięcie a w jego miejsce pojawialo sie jasne, przyjemne logiczne myślenie. ba -nawet plany na przyszlośc sie pojawily.
Wszystko to jest jednak jak na razie bardzo chybotliwe-ale chyba idzie ku lepszemu.
Dodam , że podjąłem juz decyzje o powakacyjnym samobójstwie (temat CHAD ) , lecz dzis nie wydaje mi sie to tak oczywiste.
Dzis idę na urodziny i nie jestem przerażony tym , że przez kilka godzin bede napiety jak struna z derealizacji i lęku, nie bede musial brac sie w garść , żeby z panika uciekac od ludzi. bo co to za przyjemność, gdy wszyscy sa wyluzowani, żartują, piją i sie śmieja ,a ja z powodu D/D nie wiem za bardzo gdzie jestem, o czym mówia i czuje tak potworne napięcie , że pasuje bardziej do wariatkowa niz na urodziny
dzis mam wrażenie , że będzie inaczej
mam ochote żartować
...żeby tylko ten lek mial trwałe działanie
Wiola-DZIĘKI
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez Zenonek 13 cze 2010, 10:50
Rober Przyjemnie sie to czyta, ze czujesz sie lepiej.

Ten lek nie powinien raczej obnizac lotow tylko dzialac coraz lepiej, wiec moze za chwile bedziesz chodzil jak messerszmidt :P.

Jutro idziesz do doktorka ? CIekawe co powie na Afobazol hmmm

przez rober6666 13 cze 2010, 11:05
We środę
ciekawe czy wogole o nim słyszał???
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez Jednakowoż 13 cze 2010, 11:25
Bardzo ciekawy jest temat tego leku, dlatego tym bardziej zastanawiam się, kiedy będzie dostępny u nas. Jak na razie same plusy - wszyscy są zadowoleni, brak skutków ubocznych, ne uzależnia - każda firma farmaceutyczna powinna stawać na głowie, by rozszerzyć rynek. Ponadto widzę już możliwość wydania wersji mocniejszej (większej dawki) i o przedłużonym uwalnianiu - żeby nie było trzeba brać 3 x dziennie.

Czy ktoś wie jaki jest stan wprowadzania Afobalozu na polski rynek? Czy w ogóle są takie próby, czy może to już tylko kwestia czasu? Ciekawe jak w Polsze byłoby z ceną i czy też byłby bez recepty...

przez pete_27 13 cze 2010, 12:15
Robert fajnie, że czujesz się lepiej-miejmy nadzieję, że to trwały kierunek. O afobazolu nic nie usłyszysz, poza tym , że skoro jest bez recepty to jest to placebo (tiaaaaa...:)) Ten lek wbrew pozorom jest całkiem silny-po 6 tabsach dziennie doszedłem do lepszego samopoczucia niż po 100 mg sertraliny. W PL jest to lek nieznany i prędko się to nie zmieni, chyba że wytwórca sprzeda patent komuś innemu z Polandu.

P.S. Wiola odpowiedzi na mieszanie afo z TLPD niestety nie otrzymałem. Bierz mniejszą dawkę i obserwuj co się dzieje, nie powinno być przeszkód moim zdaniem. Tylko nie jedz po prostu 6 tabsów jak i ja:)
P.S. 2 Robert Wiola to złoty człowiek-mi również podesłała opakowanie bo miałem braki.
pete_27

przez *Wiola* 13 cze 2010, 14:22
Wiecie, nie jestem taka święta:) robię to również dla siebie, bo jak widzę ,że Wam pomaga to mam coraz większą nadzieję dla siebie. Tylko cały czas mam cykora łyknąć, ale chyba już zacznę , bo anafranil kroję już na malutkie kawałki więc biorę tyle co nic i już mi się lęki nasilają.

Robert Znalazłam taki opis, może pokaż to lekarzowi , powinno mu to coś mówić:

http://resources.metapress.com/pdf-prev ... ze=largest
Moderator

przez rober6666 13 cze 2010, 21:55
Hej !!!
To niesamowite !!!
Jasna cholera !!!
powiem tak-nie wiem czy mam hipomanie ,czy czuje sie prawie normalnie !!
Po 3 latach nieprzerwanej udręki nie pamiętam juz jak to bylo, gdy czulem się normalnie, ale mam wrażenie że byl to stan podobny do tego co mam teraz !!!
Jest zajebiście !!! czuję że jeszcze wiele zdziałam w życiu !!mam power jak cholera. Świat chyba znów nalezy do mnie !! Nie boje sie problemów-tak jak kiedyś poradzę sobie z nimi z poblażaniem.Bo prawda jest taka ,że jedynie problemy związane z ciężką choroba są prawdziwymi problemami. Reszta to wyzwania , ktore niejako przyjmuje sie na klatę i rozpieprza w drobny mak.
Nie mam hipomanii-mam wreszcie znow utracone poczucie mozliwości wplywu na wlasne zycie.
Zawsze tak bylo.
W związku z afobazolem kupie sobie koszulke z napisem CCCP
Srać na Unię i jej SSRI na siłę promowane.
Jedyny objaw uboczny afobazolu-slaba glowa do alko
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez *Wiola* 13 cze 2010, 22:05
Robert

Super :great: a słaba głowa do alko to też zaleta - oszczędność :P

Jak tak się będzie poprawiało to za te 2 tygodnie w jego szczycie działania to będziesz góry przenosił.
Tak mnie nakręciłeś ,że jutro łykam pierwszą porcję, trzymajcie kciuki.

rober6666 napisał(a):Bo prawda jest taka ,że jedynie problemy związane z ciężką choroba są prawdziwymi problemami. Reszta to wyzwania , ktore niejako przyjmuje sie na klatę i rozpieprza w drobny mak.

Pod tym się podpisuję rękami i nogami, zawsze tak myślałam.
Moderator

Sortuj wg