AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Re: Afobazol

przez pete_27 31 maja 2010, 23:14
Shadowmere napisał(a):pete_27, gorzej jak gorzej :roll: Jak sie musiala czuc 6latka ,gdy nikt jej nie wierzyl...swoje więc przeszlam w "tej dziedzinie" ;) I dzis to mnie znowu uderzylo.
Pewnie kiedyś,mimo grożących powiklan zrobię tą operację..albo zapomne.
Natomiast zaskoczylo mnie to,że istnieje forum dla ludzi,ktorzy mają męty w ciele szklistym..Pewnie niedlugo będzie też forum dla ludzi z brodawką na palcu wskazującym :D

Wiesz, niektórzy mają naprawdę duże męty, które utrudniają funkcjonowanie. Ja jakichś najtragiczniejszych nie mam, ale za każdym razem gdy ruszę oczami przelatują mi przed ekranem, przed twarzą tego z kim rozmawiam etc. Do tego śnieżenie w tle i inne badziewia. To może dekoncentrować i frustrować.
pete_27

przez bahomet 01 cze 2010, 16:18
Tłumaczyłem stronę www.wer.ru gdzie można kupić Afobazol i okazało się że jest tam opcja zapłacenia przy odbiorze. Jednym z warunków jakie tam stawiają jest zamówienie za kwotę nie mniejszą niż 500 rubli tj. 3 opakowania afobazolu.
Wysłałem do nich zapytanie czy jeżeli jestem z Polski można zmówić lek płacąc przy odbiorze. Na razie czekam na odpowiedź.
Jeżeli ktoś miałby w tym temacie miał już jakieś doświadczenie proszę o odpowiedź.

przez *Wiola* 01 cze 2010, 16:23
Pytałam tego kolegi co zamawiał, napisał,że nie przysłali.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pete_27 01 cze 2010, 16:56
pete_27

przez *Wiola* 08 cze 2010, 22:42
pete27

"Inhibitory MAO. Preparatu Anafranil nie należy podawać wcześniej niż po upływie co najmniej 2 tygodni od przerwania leczenia inhibitorami MAO (istnieje ryzyko wystąpienia ciężkich objawów, takich jak; przełomy nadciśnieniowe, hiperpireksja, drgawki kloniczne, napady z pobudzeniem psychoruchowym, majaczenia oraz śpiączka). To samo dotyczy stosowania inhibitorów MAO u pacjentów leczonych wcześniej preparatem Anafranil."

Boję się wziąć przed odstawieniem anafranlu:( Co o tym myślisz?
Moderator

przez pete_27 08 cze 2010, 23:30
No to by się zgadzało. Tylko, że idzie tu o IMAO grubszego kalibru niż afobazol, conajmniej tak silnego jak moklobemid. Zapodam tą kwestię na jednym z forum, gdzie ludzie to biorą, zobaczymy może ktoś ma tutaj doświadczenia. Ja lekarzem nie jestem, ale łykałbym na początek w mniejszej dawce bez stresu.
pete_27

przez *Wiola* 08 cze 2010, 23:36
Ok, dzięki, jak możesz to się dowiedz czegoś. Mam cykora:) wiesz jak to jest. Może po troszeczku się odważę , no i zmniejszam od dzisiaj anafranil.
Moderator

przez bahomet 09 cze 2010, 14:58
Właśnie dostałem Afobazol. Mam pytanie jak wyglądają tabletki, bo chciałem się upewnić, że ma dobry produkt.
Teraz w internecie jest tyle podróbek. Proszę o odpowiedź.

przez *Wiola* 09 cze 2010, 15:15
Małe , białe ,bez żadnych znaków. Pisz proszę , bieżąco jak się po nich czujesz.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Moderator

przez bahomet 10 cze 2010, 06:29
Będę pisał jak się po nich czuję. Na razie zaczynam więc nie chcę wzbudzać zbytnich emocji jak działają. Zobaczę jak sprawdzą się w sytuacjach w życiowych, jakie efekty. Pozdro.

[Dodane po edycji:]

Wiola dzięki za zdjęcie. Dokładnie mam takie same. To dobrze. Tyle, że moje to 2X25.

przez pete_27 10 cze 2010, 07:48
Heja

Od kilku dni biorę afo w dawce 6 tabsów - 3x dziennie. Od razu zacząłem w zasadzie czuć się lepiej. Jest właśnie poranek a ja czuję się dobrze -spokojny, opanowany, wyluzowany. Po południu jest jeszcze lepiej, mam ochotę śmiać się, mam więcej sił do działania, jest po prostu lepiej. Reasumując - dawka 6 tabsów to u mnie remisja.
pete_27

przez bahomet 10 cze 2010, 11:12
To dużo bierzesz pete. Jeśli zamawiasz ze strony pharmacy1010, to mniej więcej wychodzi prawie 4 opakowania, a to jest ok.400zł.

[Dodane po edycji:]

...na miesiąc.

przez pete_27 10 cze 2010, 23:40
Bardziej 3 stówy niż 4. Ale fakt-tanio nie jest. Dlatego pojadę do naszych wschodnich przyjaciół.
pete_27

przez rober6666 10 cze 2010, 23:49
Pete
Od jutra atakuje Afobazol
Ktos o Wielkim Sercu podarowal mi opakowanie :D
Być może tym gestem uratował/a mi życie. poważnie
Jak napisalem w temacie CHAD dotarlem do krawędzi.
wrzesień tego roku będzie decydującym miesiącem mojego życia.
decyzja zapadła i odczulem dzieki temu ulgę. Zostało 3 miechy męki-albo zaczne wychodzic definitywnie na prostą, albo kończę. Wszystko przemyślałem. rozważyłem jak zimny opanowany sku..wysyn.
Zdania raczej nie zmienie
Afobazol
Afobazol- daj nadzieję
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Sortuj wg