AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Wudezet 02 paź 2015, 17:02
https://hyperreal.info/talk/afobazol-tek-ogolny-t27625.html

W pierwszym poście tematu - nie wiem czy to prawda, ale być może rozszyfrował rosyjską ulotkę, i tak jest tam napisane, U Ciebie całe działanie afobazolu opadło po dłuższym stosowaniu? U mnie to prawdopodobnie głównie właściwości nootropowe , nie pamiętam - dosyć dawno to było. Ale pewne jest to, że zszedłem z tego leku po kilku tygodniach przez właśnie spory spadek działania nootrpowego - te naturalne 'rozjaśnienie umysłu' po tym jest mega, a głównie o to mi chodziło, dlatego zszedłem. Co do fobii, lęków itp to nie pamiętam.

Chyba znalazłem źródło skąd czerpała tamta osoba informacje:

http://omedicine.info/pl/afobazol.html

Maksymalny efekt osiąga się przy końcu 4 tygodniu leczenia i trwa średni okres posleterapevticheskom 1-2 tygodnia.

a Ty do jakich dawek maksymalnie dziennie dochodziłeś i po jakim czasie działanie zaczęło słabnąć? Z tej stronki wynika, że 60mg to maksymalna dzienna dawka. Może jakbym wliczył w tamten cykl zwiększenie dawek to na 2 miesiące by było fajnie odczuwalne działanie, ale wątpie, że na 3, że tyle powinien trwać cykl - tak jak jest tam napisane.

-- 02 paź 2015, 17:22 --

Kalebx3

To życzę miłego spędzania czasu na tej rakiecie he he. Ja też mam jeszcze kilka tych cukierków na słabszy dzień w słabych dniach, że tak to nazwę. Na rosyjskim bazarku widze, że płatność PayPal wprowadzili, także jak skończę bidować to zapewne się skuszę :D Ale kieeedy to będzie.. na nowy rok.. Jak narazie trzeba w tym gównie trwać, i wspomagać się bieganiem co drugi dzień, w jakimś małym stopniu zabiją te k urwy - astenię. hipersomnie, chroniczne zmęczenie, depresje - jak zwał tak zwał:)
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 25 paź 2015, 11:39
A słowem przypomnienia- lek zwiększa uwalnianie BDNF i NGF, posiada aktywność GABAergiczną, jest agonistą receptorów melatoninowych MT1, antagonistą receptorów melatoninowych MT3, agonistą receptorów sigma-1, odwracalnym inhibitorem MAO-A i być może wpływa na niektóre receptory serotoninowe.

Dark Passenger,
jesteś pewny ,że Afobazol jest odwracalnym MAO-A ?
Bo właśnie dziś poczułem w sobie stan ( po Afo ) charakterystyczny dla MAO- A.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Lord Kapucyn 25 paź 2015, 11:44
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 25 paź 2015, 17:03
Dzięki Dark .
- tak więć obok Moklo i Rhodioli , Afobazol wpisuję na listę jako 3 silny MAO-A . A te do SSRI trzeba brać w niskich dawkach . A ,że biorę SSRI ciągle wiec wnioski nasuwają się same .

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Lord Kapucyn 25 paź 2015, 17:08
No cóż, sam chciałem zrobić sobie miesięczny cykl 60mg (3x 20mg)/d. -to jest maksymalna dawka zalecana przez producenta Afo. Ale zważywszy, że ten lek jest IMAO-A, to przy moich 200mg sertraliny pozostaje branie go doraźnie, względnie niskodawkowanego. Faktem jest, że w tej roli dobrze się sprawdza. Działanie przeciwlękowe wyraźnie odczuwalne, szczególnie na lęk społeczny.

Moderator/ R2 - D2

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 25 paź 2015, 17:15
u mnie dziś po dokładce Afo( 4 dzień po 10 mg ) do paro + escital , silne i nieprzyjemne szcżękościski . To u mnie wyrażny zwiastun ZS.

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Tomcio123 18 gru 2015, 03:59
Na wstępie chciałem się przywitać ponieważ jest to mój pierwszy post tak więc Witam :) Jeżeli ktoś z Was będzie w niedalekiej przyszłości zamawiał Afobazol to reflektowałbym na jedno-dwa opakowania, czasami miewam stany lękowe i chętnie bym wypróbował ten środek, jak do tej pory żadnych leków uspokajających nie stosowałem, jakoś na razie radzę sobie z tym w mojej głowie ale nie powiem, że czasem taki lek mógłby być pomocny w gorszych dniach.Jeżeli nikt z obecnych tutaj nie będzie w najbliższym czasie zamawiał tego leku to poproszę o namiary na dobrą strone gdzie można nabyć afo. Z tego co czytałem w PL nie jest do kupienia?

Pozdrawiam
Tomek

AFOBAZOL (Afobazol)

przez wisnia80 19 gru 2015, 09:38
A jak z kwestią tolerancji na tym leku?

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 19 gru 2015, 11:15
A jak z kwestią tolerancji na tym leku?

2 tabletki dziennie ( w lęku napadowym ) to jest odpowiednio .
W lęku uogólnionym ( jak teraz u nie ) wystarczy jedna tabletka z rana .
Dodam ,że biore do tego Paro 10 + Esci 5 + 2 Rhodilę ,,, tak więć jestem zabezpieczony przed ewentualna ciążą lękową ( najważniejsze ,żeby w świeta się nie zesrać przy karpiu lękowym zawijańccem ).
Dobrze ,że kupiłem ten lek , oj jak dobrze :lol:
Tolerka sama w sobie nie rośnie , no może , ale nie sądzę by była szansa i potrzeba wchodzić na ponad 3 tabsy dziennie .
3 tabsy to max w stanach zagrożenia życia ,,,lękiem

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Lord Kapucyn 19 gru 2015, 15:52
Tolerka nie rośnie. Ruskie niby piszą na ulotce, że max. można stosować 6 tabletek dziennie (3x2). Swojego czasu chciałem zrobić taki cykl 3x2 30-dniowy, ale to przesada, na jakieś skrajne przypadki.

Moderator/ R2 - D2

AFOBAZOL (Afobazol)

przez wisnia80 19 gru 2015, 16:50
Dark Passenger napisał(a):Tolerka nie rośnie. Ruskie niby piszą na ulotce, że max. można stosować 6 tabletek dziennie (3x2). Swojego czasu chciałem zrobić taki cykl 3x2 30-dniowy, ale to przesada, na jakieś skrajne przypadki.

Ale lek majstruje przy GABA. To jak to w końcu.

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Lord Kapucyn 19 gru 2015, 16:57
Majstruje przy GABA? Chodzi Ci o sformułowanie "posiada aktywność GABA-ergiczną"? Nie wiadomo jak dokładnie afobazol wpływa na układ GABA-ergiczny. Z tego co czytałem w zagranicznych źródłach w teorii ma "naprawiać" receptory GABA-chroniąc je przed zmianami błonowymi, stabilizując i przywracając ich wrażliwość(upregulacja). Poza tym jego właściwości anksjolityczne wynikają głównie z agonizmu receptorów sigma-1.

Moderator/ R2 - D2

AFOBAZOL (Afobazol)

przez wisnia80 19 gru 2015, 17:45
Dark Passenger napisał(a):Majstruje przy GABA? Chodzi Ci o sformułowanie "posiada aktywność GABA-ergiczną"? Nie wiadomo jak dokładnie afobazol wpływa na układ GABA-ergiczny. Z tego co czytałem w zagranicznych źródłach w teorii ma "naprawiać" receptory GABA-chroniąc je przed zmianami błonowymi, stabilizując i przywracając ich wrażliwość(upregulacja). Poza tym jego właściwości anksjolityczne wynikają głównie z agonizmu receptorów sigma-1.

A to może sobie zamówie.

Btw widzę u Ciebie w opisie tą tianeptyne sulfate. Jak ją do kapsułek powciskałeś? :-)

AFOBAZOL (Afobazol)

przez Kalebx3 19 gru 2015, 20:31
wisnia80, wisnia80, dobry , dobry towar ,,, po ruskijj ;)

Sortuj wg