AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Re: Afobazol

przez mih4t 23 sie 2010, 18:02
Niestety, ale po prawie 2 tyg. przygodzie z AFO musiałem odstawić, podobnie jak bahomet pisał:
spotęgował lęk napadowy, paniczny
, a w moim przypadku także uogólniony i negatywne natręctwa myślowe. Po tygodniu wspomagania się diazepamem udało mi się wrócić mniej więcej do punktu wyjścia z dodatkowymi gratisami. Po zakończeniu trialu pojawił się pisk w lewym uchu i lekkie bóle/kłucie w okolicach nerek i żołądka, które mam do dzisiaj. Podejrzewam, że to jednak nasilenie objawów zaburzeń nerwicowych niż skutek uboczny samego afobazolu. Tak jak pisałem wcześniej, zaczynam więc terapie ziołową: Ashwagandha + Rhodiola + Theanina (broniąc się nadal przed powrotem na SSRI i Alpra :twisted: )

przez _Pete_ 26 wrz 2010, 21:29
Minął właśnie tydzień czasu od odstawienia afobazolu. Póki co jest zwyczajnie ok. Napędu mam mniej, co odnotowałem i chyba tyle. Zobaczymy co dalej będzie...
_Pete_

przez _Pete_ 03 paź 2010, 21:55
2 tygodnie za mną. Jak narazie ok.
_Pete_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 03 paź 2010, 23:32
Pete
Czy Ty wszystkie leki odstawiłeś, czy tylko afo?
Moderator

przez _Pete_ 04 paź 2010, 07:59
Doraźnie biorę benzo 1-2 razy na tydzień, ale to bardziej na problemy z nastrojem. Zobaczymy co będzie dalej.
_Pete_

przez zryciuch 23 lis 2010, 18:44
Wiola173 to co napisalas majstero na pw moglabys tu napisac? Tez mnie ciekawi inne zrodlo Afobazolu. Czy po przerwaniu terapii Afobazolu leki nie powracaja? Obecnie jem Spamilan okolo 4 tygodnie i nie powiem, czuje chyba poprawe, choc leki czasem sie pojawiaja. Ma ktos do niego jakies porownanie? Chcialbym powoli zejsc z tego leku, zazywam 3x5mg. Jak mam stopniowo go rzucic? Czy leki nie powroca? Chcialbym przetestowac Afobazol(wszyscy go tak zachwalaja na lek, lepiej niz SSRI czy TLPD) a po Smamilanie nie odczuwam motywacji do dzialana, a tego mi brakuje.

przez *Wiola* 24 lis 2010, 16:34
zryciuch, Napisałam Ci pw, bo tu się nie nadaje:)
Moderator

przez kasia000 25 lis 2010, 09:32
bo spamilan to nie antydepresant-tylko lek anksjolityczne-czyli uspakajający-czyli przeciwlekowy!
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez jmac 23 gru 2010, 00:57
Na mnie ten ruski lek nie dzialal zbyt pozytywnie. Tylko ze dwa razy moze czulem sie po nim dobrze. Co prawda mozna by powiedziec ze mial dzialanie przeciwlekowe ale przewaznie glownie powodowal zmeczenie i rozdrazenienie, wrecz nerwowosc.
Zakupilem go na pharmacy1010 i zostaly mi ze trzy opakowania niepotrzebne.

przez bahomet 09 sty 2011, 00:46
Innym lekiem z Rosji jest Selank. Jest on też na zaburzenia lękowe, oraz poprawę koncentracji i pamięci.
Mogła by to być dobra alternatywa zamiast Afobazolu, lub benzodiazepin.
Ciekawi mnie czy jest gdzieś możliwość kupienia go?

przez *Wiola* 09 sty 2011, 13:23
Mnie czasem korci ,żeby wrócić do afobazolu. Tylko boję się go łączyć z anafranilem. Niestety sam na mnie nie działał przeciwlękowo zupełnie, ale dawał mi niesamowity napęd.
Moderator

przez bahomet 09 sty 2011, 17:23
Ja już pisałem o tym wcześniej, ale powtórze. Afobazol bardzo dobrze działał u mnie na poprawę pamięci, koncentracji, miałem też po nim większe chęci na wykonywanie różnych czynności. Jednak zrezygnowałem z niego gdyż zwiększał lęki napadowe i drżenie. Ale jako "depresant" spisywał się świetnie.
Dlatego interesuje mnie teraz Selank, gdyż też ma działanie notropowe, oraz ma niwelować leki i stres. Tylko nie wiem czy można go gdzieś kupić?
Drugi ciekawy lek to Picamilon (Pikamilon) też ma ciekawe spektrum działania bo działa na zasadzie zwiększenia GABA, a więc tak jak benzodiazepiny. A benzodiazepiny bardzo dobrze u mnie działają na lęki i napięcia. Picamolan według opisu ma działać notropowo (pamięć , koncentracja), przeciwdepresyjnie, przeciwlękowo, ma zmniejszać podatność na stres.
Jak jest wasza opinia na temat tych leków?

AFOBAZOL

przez savalis 11 kwi 2011, 17:42
na mnie afobazol nie dziala niewiem dlaczego

AFOBAZOL (Afobazol)

przez olekolecki 01 gru 2011, 20:08
Przede wszystkim chciałem się z Wami przywitać - jestem nowy na forum :papa: Bardzo zależy mi na tym aby wypróbować czy abofazol może mi pomóc (osobowość chwiejna emocjonalnie, natręctwa, fobia). Chciałbym go zażywać okazjonalnie, w sytuacjach dużego stresu, które niestety często mi się zdarzają. W jaki sposób można zdobyć ten lek? Po SSRI źle się czuję.

-- 02 gru 2011, 18:42 --

Może przynajmniej ktoś się orientuje czy afobazol można dostać w każdej aptece w Obwodzie Kaliningradzkim i czy nie ma problemu z celnikami przy jego przewożeniu. Ile paczek można przywieźć? Mógłbym zrobić sobie taką wycieczkę połączoną z zakupami, najlepiej pociągiem lub autobusem. Ma ktoś z Was doświadczenie bądź jakąś wiedzę w tym temacie?

Sortuj wg