AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

Re: Afobazol

przez Zenonek 16 maja 2010, 12:00
Wynikaloby z tego, ze to znacznie lepsze leki od benzo.

Dodatkowo Afobazol dziala antydepresyjnie lepiej niz wiekszosc antydepresantow.

LOL czym my sie leczymy w Polsce :P

Rusca gora ;d

przez pete_27 16 maja 2010, 12:11
Bo to są znacznie lepsze leki od benzo. Z badań (co prawda nielicznych) wynika, że afo siłą jest porównywalny z diazepamem, ale gdzie tu porównanie skutków ubocznych. :) U nas to wiadomo-eseseraje królują. Ja miałem już ich dość, dlatego poświęciłem sporo czasu na szukanie nowoczesnego leku, który dawałby wiele za niewiele i afo jest taką substancją.
pete_27

przez pete_27 24 maja 2010, 22:47
Dziś mija jakieś półtora, może 2 tygodnie od odstawienia agomelatyny. I niestety jest gorzej. Zauważyłem, że już nie ma aż takiej energii i "spida" jak jeszcze niedawny czas temu. Agomelatyna pod tym względem jest naprawdę niezła i afobazol słabiej tu działa. Działanie przeciwlękowe bez zmian.
pete_27

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 25 maja 2010, 00:57
pete
To mnie trochę zmartwiłeś , ale może to tylko chwilowe pogorszenie nastroju.
Moderator

przez pete_27 25 maja 2010, 18:22
Wczoraj rano czułem się po prostu źle i bez benzo ciężko było mi cokolwiek załatwić. Nawet nie tyle z lęku, co z jakiejś deprechy. Dziś już czuję się lepiej. Zobaczymy co będzie dalej, poczekam jeszcze kilka dni i włączę selegilinę.
pete_27

przez bahomet 27 maja 2010, 08:27
Chciałbym zamówić ten Afobazol ze wschodu mam pytanie czy aby go kupić to muszę mieć jedną z wymienionych kart płatniczych na stronie http://www.pharmacy1010.com/product_page.asp?id=1677. Jeżeli tak czy potem jak np. załatwię sobię np.kartę VISA nie będzie problemu z zakupem wyżej wymienionego towaru. Jak wy zamawiacie proszę o odpowiedź, gdyż wcześniej tego nie robiłem i mam małe doświadczenie w takiej płatności przez internet.

przez pete_27 29 maja 2010, 11:56
VISA jest ok, ja płacę za afo korzystając z karty kredytowej.
pete_27

przez bahomet 29 maja 2010, 13:10
Dzięki za podpowiedź. Załatwię sobię taką kartę VISA.

[Dodane po edycji:]

Pete a jak czujesz sie po AFOBAZOLU. Czy nadal podtrzymujesz że dobrze niweluje lęki, napięcia. Czy zmniejsza też jak piszą o nim emocjonalność i stres. Jak byś mógł coś jeszcze napisać o działaniu tego leku na ciebie. Ciekawi mnie również czy to prawda że nie powoduje senności.

przez Shadowmere 29 maja 2010, 13:17
pete_27, od czego się zaczęła Twoja depresja?w sensie coś się wydarzyło konkretnie?
Shadowmere

przez bahomet 29 maja 2010, 14:21
To znaczy nie mam depresji bardziej obniżenie nastroju. Jednak bardziej doskwiera mi częsty nie uzasadniony lęk, poczucie zagrożenia , napięcia. Jestem również bardzo podatny na stres, co wyszło na badaniach psychologicznych. Jestem również dość emocjonalny. Doskwiera mi również brak pewności siebie ale myślę że wynika to w/w objawów.
Kiedy to się zaczęło trudno powiedzieć, wiem natomiast że towarzyszy mi to od wielu lat. Byłem u psychiatry jednak często przepisywał mi leki typowo przeciwdepresyjne z serii:
velafax, fluoxetyna - dawały dobre samopoczucie ale jeszcze większą nerwowość i lęki.
Inne leki to :amisulpiryd podobnie działał jak przeciwdepresant,
sulpiryd słabe działanie
lamtryin za dużo skutków ubocznych
pramolan za duża sedacja prowadząca do ospałości, nic poza tym
lerivon zupełne zamulenie
coaxil dobre samopoczucie lecz podnosił newowość
Najlepiej na mnie działają benzodiazepiny. Zmniejszają w/w objawy.

przez pete_27 29 maja 2010, 15:05
bahomet napisał(a):Dzięki za podpowiedź. Załatwię sobię taką kartę VISA.

Pete a jak czujesz sie po AFOBAZOLU. Czy nadal podtrzymujesz że dobrze niweluje lęki, napięcia. Czy zmniejsza też jak piszą o nim emocjonalność i stres. Jak byś mógł coś jeszcze napisać o działaniu tego leku na ciebie. Ciekawi mnie również czy to prawda że nie powoduje senności.

Dobrze niweluje lęki i napięcia. Nie jest to paroksetyna, ale działa jednak nieźle. Generalnie afo podnosi nastrój, obniża lęk i dodaje pewności siebie. Ma też działanie uspokajające ale to nie takie działanie benzodiazepinowe, tylko nieco inne. Nie wywołuje senności, choć co człowiek to reakcja - czytałem, że u niektórych wywoływał np. bezsenność. Rozjaśnia umysł i poprawia koncentrację. Jest tylko jedno ale-trzeba go brać 2-3 x dziennie. To jest w nim denerwujące - np. wstaję rano i czuję dołek - biorę tabsy i dopiero po pól h-2h czuje się lepiej. Z drugiej strony... Można przed wyjściem na imprezę wrzucić dodatkowo 2 tabsy naraz i w lepszym nastroju spędzasz czas:) Wiesz, u mnie sprawa jest dość niejednoznaczna jeśli idzie o działanie bo choruję na pewną chorobę, która rzutuje na poranne samopoczucie, więc u innych będzie dobrze pewno. Życzę powodzenia.

Shadowmere napisał(a):pete_27, od czego się zaczęła Twoja depresja?w sensie coś się wydarzyło konkretnie?

Bardziej lęk niż deprecha, choć wszystkiego mam po trochu. Mi się wydaje, że od dzieciństwa mam "jakieśtam" problemy.
pete_27

przez bahomet 29 maja 2010, 15:59
Pete dzięki za odpowiedź. Spróbuje tego specyfiku jak go dostanę i dam znać jak działa.

przez pete_27 30 maja 2010, 15:51
Zamów od razu 2 opakowania. Jak zamówisz 1 to coś tam się rozkręci, ale za wcześnie będzie mówić o dobrych rezultatach. Idealnie byłoby brać 5-6 tabletek dziennie. Dawka 3 tabsów to minimum.
pete_27

przez bahomet 31 maja 2010, 14:43
Czy ktoś próbował kupić ten lek z tej strony: http://www.wer.ru . Tam AFOBAZOL kosztuje tylko 207 rubli, tj.ok. 25zł.

Sortuj wg