AFOBAZOL (Afobazol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
100%

Nie
0
Brak głosów

Zaszkodził
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

AFOBAZOL (Afobazol)

przez beheaded 01 maja 2010, 11:16
Lek o ciekawym profilu działania dostepny jedynie w Rosji ,nie jest związany z jakikolwiek sposób z aggonizmem receptorów benzodiazepinowych,selektywnie oddziałuje na receptory GABA,
Wskazania:lęk ,niepokój,draźliwosc,labilnosc emocjonalna,pobudzenie,zespół lęku uogólnionego,neurastenia,choroby somatyczne jak-(astma,zespół jelita drażliwego,toczeń układowy rumieniowaty,zespół napiecia przedmiesiączkowego,choroba niedokrwienna serca,menopauza,zespół odstawienny alkoholu),zmniejsza takze głód nikotynowy podczas odstawiania tytoniu...
Afobazol ma działanie przeciwlękowe któremu nie towarzyszy sedacja i uspokojenie...nie ma negatywnego wpływu na motywacje i pamięć.
Maksymalny efekt leczenia uzyskuje sie po 4 tyg. nieprzerwanego stosowania dawek terapeutycznych,tj.10-30 mg na dobe.
Afobazol zalecany jest szczególnie u osób o astenicznych cechach osobowości w której dominuje brak poczucia bezpieczeństwa,podejrzliwosc,zwiększona labilnosc i wrazliwosc emocjonalna,wrazliwosc na reakcje emocjonalne stresu.

Re: Afobazol

przez linka 01 maja 2010, 11:25
Skoro jest dostępny jedynie w Rosji to po kiego się tu nad nim rozwodzić nie wiem... :roll:
Byłoby jaśniej jakbyś napisał jaki jest skład tego leku, substancja aktywna?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 01 maja 2010, 11:27
linka, no teraz połowa forum zacznie sprowadzać tabletki szczęścia z Rosji... :lol:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 01 maja 2010, 11:30
Pewnie i tak są na metanolu robione :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 01 maja 2010, 12:29
beheaded

A możesz podać źródło swoich informacji?
Moderator

przez magdalenabmw 01 maja 2010, 12:55
Kupię sobie na Allegro.ru całą paletę i będzie lux :mrgreen: :tel2: ;)
magdalenabmw

przez pete_27 03 maja 2010, 22:15
Przecież afobazol można załatwić przez neta. Żaden problem przy odrobinie samozaparcia.

P.S. Biorę go i jestem zadowolony. Wart polecenia.
pete_27

przez pete_27 16 maja 2010, 11:11
Mija 3 tydzień przyjmowania afobazolu w dawce 3-4 tabsy dziennie. Polecam ten lek, jako, że jestem u progu remisji. Naprawdę niezłe lekarstwo biorąc pod uwagę, że to OTC. :)
pete_27

przez Zenonek 16 maja 2010, 11:20
Na co bierzesz ? Jakies skutki uboczne ?

Ciekawe lekarstow.

przez pete_27 16 maja 2010, 11:27
Skutki uboczne są nieistotne, więc napiszę, że ich brak. A doskwiera mi lęk uogólniony (głównie). Z obserwacji widzę, że lek działa przeciwdepresyjnie,przeciwlękowo, dodaje też pewności siebie w kontaktach z ludźmi. Działa też bardzo fajnie na pamięć i koncentrację. Zajebisty lek jak dla mnie. Brałem z nim agomelatynę, ale ta wg mnie wymięka przy nim i już ją odstawiłem. Jedyny minus-trzeba go brać kilka razy dziennie.
pete_27

przez Zenonek 16 maja 2010, 11:32
Ago przy nim wymieka :P ? To chyba naprawde super lek jest hmmm a jak sie nazywa substancja czynna ?

I slyszales czemu go nie ma w EU ?

przez pete_27 16 maja 2010, 11:42
Nie mam zielonego pojęcia, co to za substancja, ale nie za specjalnie mnie to interesi:) Ciężko wyczuć-pewnie niewiele o nim wiadomo w EU. Zresztą to firma go produkująca musiałaby wyjść na rynki europejskie, żeby go sprzedawać, albo sprzedać patent. Po drugie do ruskich niewiele ma się zaufania. A to błąd! Ruscy obecnie produkują bardzo ciekawe leki. Jest np. selank, o którym też pewnie nikt z Was nie słyszał.
pete_27

przez Zenonek 16 maja 2010, 11:47
Co to ten Selank ? Jakis psychotrop ?

Rosujscy naukowcy sa genialni, wiec nie jest to dziwne, ze to od nich moga wyjsc jakies nowe leki.

przez pete_27 16 maja 2010, 11:54
pete_27

Sortuj wg