FENOBARBITAL, WINIAN ERGOTAMINY (Bellergot)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Re: Bellergot

przez Rani 17 sty 2009, 22:40
No bo właściwie nie ma o co :D . Przepraszam.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Re: Bellergot

przez geli 04 lut 2009, 20:33
Ja chciałabym się spytaę czy lerivon wogólę działa? Nie zauważyłam dużej różnicy , a juz mi się kończy. Tylko przytuylam, jestem przytlumiona i trudno mi się skoncentrować. na początku ciągle mdlałam. czy takie ma byc jego działanie? jakos się nie czuje lepiej, raczej gorzej. może za duzo oczekuje od tego leku

Bellergot

przez Zenonek 12 mar 2011, 17:20
Omg nie probowalem tego leku.

Ktos z obecnych Forumowiczow probowal tegoz ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Bellergot

przez Shadowmere 12 mar 2011, 17:27
barbiturany? :-| To moze od razu jakas heroinka?
Shadowmere

Bellergot

przez coma 12 mar 2011, 17:45
Z tego co pamiętam musiałam dość dużo tego brać żeby zasnąć ;)
coma

Bellergot

przez Zenonek 13 mar 2011, 10:19
Shadowmere napisał(a):barbiturany? :-| To moze od razu jakas heroinka?

:-| ten lek byl dawniej sprzedawany bez recepty ^^, wiec dawka tego Luminalu musi byc mikra.

Bellergot

przez Michuj 13 mar 2011, 15:33
Ja miałem luminal i bieda z nędzą ten lek. Po całym opakowaniu (chyba 10 tablet) nie mogłem zasnąć.
Michuj

Bellergot

przez err 11 maja 2011, 12:50
Prawdą jest to, że lek działa na pocenie się? Pocę się nadmiernie i gdzieś słyszałem, że to pomaga...
err

Bellergot

przez rilla 25 cze 2011, 02:19
Witam, niedawno dołączyłam oficjalnie do grona nerwicowców 8)
Lekarka stwierdziła nerwicę wegetatywną i zapisała Bellergot. Oczywiście zanim zaczęłam go brać, to naczytałam się w ulotce i w internecie o skutkach ubocznych, ograniczeniach itp., spanikowałam i nie odważyłam się - dopiero kilka dni później poszłam znów do lekarki z nią to omówić i teraz już biorę normalnie. Codziennie zachowawczo jedną tabletkę, w razie problemów - doraźnie, przed pójściem na imprezę już dzień wcześniej odstawiam.
Nie miałam jeszcze większej sytuacji stresowej, więc ciężko mi określić działanie w razie wypadku, ale na co dzień jest nieźle. Zauważyłam poprawę w kwestii nagłych zmian nastrojów, nadpobudliwości nerwowej. Co prawda też śpię jakby mi ktoś przywalił młotkiem w głowę… Nie jestem bardziej senna niż wcześniej, ale śpię dłużej. Zawsze lubiłam pospać, więc 10 godzin zdarzało mi się całkiem często, ale teraz zrobiło się z tego nawet 12. Jeśli nastawię budzik, czy ktoś mnie obudzi, to jest ok - nie czuję niewyspania, ale po prostu sam cykl snu mi się wydłużył. Inna sprawa, że śpi mi się jednak spokojniej i chyba też bardziej "kolorowo" - więcej mi się śni i nie są to ciężkie koszmary jak do tej pory, tylko normalne sny.
Nawet jeśli to miałby się okazać tylko efekt placebo, to mnie cieszy.
Pozdrawiam :)

Bellergot

przez Angst 25 cze 2011, 17:28
rilla napisał(a):Nawet jeśli to miałby się okazać tylko efekt placebo, to mnie cieszy.

Dobrze ze taki pozytywny efekt u Ciebie. Ale na pewno to nie jest efekt placebo bo te lekarstwo zawiera jednak bardzo potentne skladniki, jak n.p. Fenobarbital (Luminal) o mocnym dzialaniu nasennym i uspokajacym.

przez mady808 04 lip 2011, 18:46
Chciałabym się dowiedzieć, czy bellergot wpływa na miesiączkowanie? Może powodować opóźnienie okresu?

przez betii 14 wrz 2012, 15:33
czy bellergot może działać-interakcje z neuroleptykami?
Biorę go na nadmierą potliwosć... jestem po neuroleptykach bardzo senna i nie wiem czy bellergot nie dodaje mi tego zmęczenia.
Biorę 1tab 2x dz.

przez Ferdynand k 14 wrz 2012, 16:39
Feno z winiane eregotaminy i atropiną (na ból głowy i osłonowy przy ergotaminie)
brałem krótko i pomogło mi na sen.
betii z czym mieszasz bellergot?
Naczelny Użyszkodnik

przez betii 14 wrz 2012, 21:03
z kwatepiną i chlorprotiksenem i propranololem..
ponoc belergot zwieksza tętno a ja juz mam wysokie-mialam go nie brac( bellergotu) ale z propranolem uzupelniaja się i tak do 90 mam tętno nieraz wieksze.

Sortuj wg