FENOBARBITAL, WINIAN ERGOTAMINY (Bellergot)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez slad 07 lut 2007, 02:29
brałem wg. przepisu lekarza 2 tab. dziennie :arrow: zero reakcji

przez Nevada 05 cze 2007, 17:35
bellergot to placebo w czystej postaci. nie warto.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez Jovita 23 wrz 2007, 21:09
ja tez bralam ale jako wspopmagacz na sen , obecnie nie biore bo byl slaby!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Leider 28 wrz 2007, 20:26
U mnie jedna tabletka tego spowodowala ogromna sennosc, ale tez poczucie rozbicia. Dobrze sie dzieki niemu zasypia, ale nastepnego dnia powoduje znaczne oslabienie pracy serca - ja dostalem palpitacji i problemow z oddychaniem, choc ostatnio jestem piekielnie nerwowy, ciezko mi usiedziec w jednym miejscu, mam problemy z koncentracja i pamiecia. Nie moge przespac calej nocy. Ciezko tez mi sie zasypia. Mam od kilkunastu dni goraczke. Odczuwam bole w kolanach. Czy nerwica moze miec takie objawy ?

przez potargana 13 lis 2007, 21:48
Witam
Wg mnie Bellergot nie jest niewinnym lekiem jak juz ktoś zauważył wcześniej. Może i jest na bazie ziół ale i ma silniejsze dodatki. Mi pomagał przy nagłych atakach, roztrzęsieniu, łomotaniu serca . Pomagał -bo juz go nie biorę, choć w apteczce trzymam zapobiegawczo :) Odstawiłam, kiedy ataki ustały a na same lęki nie pomaga zbytnio. Na drobne podminowanie i uczucie niepokoju jest zbyt silny...albo inaczej...jego dodatkowe działanie powoduje w takich sytuacjach skutki uboczne. Pamiętajmy o tym, że obniza ciśnienie krwi i spowalnia pracę serca. Przy ataku to wskazane, ale przy niepokoju szczególnie spowolnienie pracy serca (ktora jest w normie) prowadzi do ospałosci a przy większej dawce do trudnosci z oddychaniem. To oczywiscie tylko moje zdanie i tak tabletki działają na mnie...a pamiętajmy,m że na każdego inaczej
Pozdrawiam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:55 pm ]
Zapokmniałam odpowiedzieć Leider'owi :)
Tak, objawy o których piszesz wskazują na nerwicę, ale żeby mieć pewnosć musisz wykonać kilka podstawowych badań wykluczajacych inne choroby.
Nie wiem co mam napisać o gorączce bo z tego co wiem nie ma zwiazku z nerwicą a raczej jest sygnałem, ze w organizmie jest jakis stan zapalny czy infekcja ( a mamy jesień i kiepska pogodę wiec o to nie trudno). Również ból kolan jest dla mnie przynajmniej objawem nie zwiazanym z nerwicą, ale tylko dlatego, że ja akurat go nie miałam...Moze reumatyzm..a moze po prostu grypa , która również wywołuje m.in. bóle stawów.
Pozdrawiam

przez ulala 23 sty 2008, 20:29
ja dzis wzielam pierwsyz raz
poszlam do lekarza z objawami : dusznosci, bole w klatce piersiowej, brak tchu, arytmia serca
bylam pewna ze dostane skierowanie na EKG
ale babka dala mi ten lek wzielam i poczulam ulge jest lepiej choc nadal odczuwam pewna ciezkosc w klatce piersiowej ale jest o wiele lepij niz po xanaksie on mnie uspokajał wrecz otepial ale problemz z dusznoscia pozotal> Najgorszr to ze boje sie ze mam jakas wade serca czy cus a nie nerwice pojde w pon jeszcze do lekarza i poprosze o skieriwanie na EKG przynajmniej bede miec pewnosc ze to nerwica
:-|
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez jaaa 23 sty 2008, 21:06
ulala a jaka dawke xanaxu bralas ze tak Cie otepial?

mozna brac bellergot przy antydepresancie? mam na mysli doraznie ...

przez ulala 24 sty 2008, 00:11
mialm cale opakowanie xanaxu ale balam sie barc bo uzalenia
bylo zle wiec wzialm na wieczor polowke tabletki :roll: to malo wiem
ale na kazde leki dzialaja inaczej
dla mi i bellegrot jest silny
bo w tym momencie mam zawroty glowy choc wole miec ten zawroty niz dusznosci ...
zobaczymy jak przespie noc

nie wiem czy to normalne przy lekach tego typu ale u mnie wystepuje duzo dzialań niepozadanych :(
zawroty głowy, suchosc w ustach, biegunka

przez Jovita 25 sty 2008, 18:14
ulala napisał(a):nie wiem czy to normalne przy lekach tego typu ale u mnie wystepuje duzo dzialań niepozadanych
zawroty głowy, suchosc w ustach, biegunka

a ten lek przepisal ci lekarz? mowisz mu o skutkach ubocznych?
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez ulala 25 sty 2008, 19:31
ten lek przepisał mi lekarz ogolny po moich klopotach z sercem i dusznoscia
do psychiatry ide dopiero we wtorek
chiałam sie skontaktowac dzis z lekarzem ale nie bylo juz numerkow
wiec najblizszy termin to poniedziałek :roll:

przez Kejti 02 maja 2008, 22:57
brałam bellergot pastylki :arrow: kilka razy zaspalam na zajecia, innych rezultatow z tytulu brania tego leku nie pamietam :D
Be the Master Not His Tool

przez ARTmen 04 maja 2008, 22:33
Bellergot zupełnie na mnie nie działał.Zero reakcji,jak bym nic nie brał.
Z DNIA NA DZIEŃ...

Re: Bellergot

przez Rani 17 sty 2009, 21:55
Bellergot z pewnością nigdy nie był bez recepty, bo oprócz alkaloidów pokrzyku i sporyszu zawiera też luminal.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Re: Bellergot

przez Rani 17 sty 2009, 22:06
Ja już nie takie leki kupowałam bez recepty, co nie znaczy, że tak były zarejestrowane. Wszystko zależy od farmaceuty.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Sortuj wg