ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

Re: Lexapro.

przez Shadowmere 22 sie 2010, 12:05
Matt FX, do środy-piątku powinno zaskoczyc,a potem szybko w górę ;) 3mam mocno kciuki.
Shadowmere

przez Zenonek 22 sie 2010, 12:09
Matt FX,

A w tym tygodniu masz ta wizyte u lekarza Shadow ?

przez Matt FX 22 sie 2010, 12:10
Yeah kur^^* - coś pozytywnego :D dzięki Shadow za te słowa! W czwartek idę do twojego lekarza na konsultację. Może coś dołoży :P

[Dodane po edycji:]

Tak Zenonek w tym tygodniu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 22 sie 2010, 12:16
Matt FX,
.
No zobaczymy co zrobi, ja mysle, ze jak naprawde jest tak ciulowo na tym leku to powinien go zmienic i zapodac cos innego.
.
Ale sie zobaczy.

Napisz jak bylo u niego dokladnie

przez Matt FX 22 sie 2010, 14:35
Ale mnie grubo jeb**!!! Leże z zamkniętymi oczami i zastanawiam się po co ja żyję.
Oj boje się że nie zadziała nic. Ileż można się męczyć kuźwa!

przez Shadowmere 22 sie 2010, 14:37
wytrzymaj,wytrzymaj,wytrzymaj.
za klika dni bedzie można ocenic efekt i wierzę,że będzie dobrze.
a ja jestem zalamana.czytam amerykanskie artykuly o tym jak rzekomo ssri niszczą mózg i wyc mi się chce.
Shadowmere

przez Matt FX 22 sie 2010, 16:17
Z każdą godziną korba coraz większa - już zarzuciłem 2 x 1mg Lorafenu i póki co nic. /cenzura/ te myśli jebane - "śmierć jest fajna, odejście dla Ciebie będzie najlepszym sposobem" itd

przez Shadowmere 22 sie 2010, 16:18
Łączę się z Tobą w bólu.Wariuję.
Shadowmere

przez cytrynka84 22 sie 2010, 16:30
Shadowmere,wiem cos o tym,owczytywaniu sie w te amerykanskie banaly i zmyslone rewelacje,tez tak robilam i w efekcie odstawialam lek ,ktory nie zaczal jeszcze dzialac/czasem jeszcze tak robie,tylko nareszcie rrafilam na lek,ktory mi pomaga i juz sobie tak nie wkrecam ,nawet jak cos przeczytam. To samo znajdziesz o kazdym innym leku,o fluoxetynie,wenlafaxynie(efectin),paroxetynie,np na youtube,sorrki za kolejne banaly :(,na bank o tym wszystkim wiesz. Postaraj sie niczego nie czytac, lub choc ograniczyc studiowanue ulotek,doniesien z UK,choc wiem jak trudno sie powstrzymac i jaknajbardziej Cie rozumiem.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Shadowmere 22 sie 2010, 16:37
cytrynka84, Cytrynko,dziękuję Ci,że jestes i piszesz te slowa..niestety co i rusz pojawia sie ktos kto pisze na forum,o tym jak ssri i snri niszczą mózg,robią z Ciebie kiszonego ogóra itp.Mam osobowosc histrio=szalona sugestywnosc.Ktos napisze,że odpadla mu dupa i od razu czuję,że moja też odpada :lol:
To chore.A boję się,bo biorę te leki już dosc dlugo i jeszcze pewnie z rok będę musiala pobrac-nie chcę zostac bezmózgim krabem,ani skonczyc w kaftanie..:(
Shadowmere

przez cytrynka84 22 sie 2010, 16:52
SSRI,nie niszcza mozgu!,spokojnie,a Asertin stosuje sie nawet u dzieci od 6 roku zycia,na ZOK,,wg ulotki,takze jest bezpieczny,takie moje zdanie ,mozesz sie nie zgadzac rzecz jasna,niczego nie narzucam.
Matt FX i Shadow.tez mam czesto ostatnio dni kiedy mam wrazenie,ze oszaleje od tych stanow lekowych,nawet bedac na lekach
Trzymam kciuki Matt,byle do wizyty w czwartek,dasz rade.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Shadowmere 22 sie 2010, 17:03
cytrynka84, masz pw :)
Shadowmere

przez cytrynka84 22 sie 2010, 17:14
No wlasnie ta cholerna sugestywnosc jest najgorsza :( u mnie to hipochondria,nerwica lekowa,depra reaktywna,zaburzenia koncentracji,czyli taki mix. Jednoznacznej diagnozy u mnie nie ma,testu na typ osobowosci mi nie robiono.
Wiem,ze to co pisze to tylko slowa i jak sie czlowiek boi to nic nie pomaga i wszystko brzmi pewnie banalnie,ale w necie inaczej sie nie da:) ,a zawsze czlowiek wie,ze nie jest zupelnie sam z tym wszystkim.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Shadowmere 22 sie 2010, 17:20
cytrynka84, a odpiszesz mi na pw :roll: :smile: ?
Shadowmere

Sortuj wg