ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez elmopl79 03 mar 2014, 22:20
Lunatic
I to pojawilo sie po jakims czasie brania leku,czy od początku to miales?
Kurcze,strasznie dziwna sytuacja...I po odstawieniu wszystko wrócili do normy?

-- 03 mar 2014, 21:24 --

Lunatic
wyslalam Ci wiadomość na pw.

Kurcze,to jest jakas masakra żeby po leku przeciwdepresyjnym wystapila cos takiego....
Czemu tak sie dzieje?

przez lunatic 03 mar 2014, 22:24
nie od razu, pojawiło sie po kilku miesiacach w których dzialanie było tak dobre ze bardzo szybko sie pozbierałem i wrocilem na przerwane studia, juz to pisalem kiedys, wtedy to był lek idealny ktory zadziałal na kazdy objaw optymalnie, ani za słabo ani za mocno i wlasnie ten moj lekarz z nim tak trafil bo wczesniej przepisywali inne które słabo działały, 1-2 tygodnie po odstawieniu wrociło do normy wszystko, zniknęła wysypka i wszystkie inne objawy

przez Tojaaa 03 mar 2014, 22:24
Cżesc z wieczora.Ale sie tu rozgadaliscie dzis :D Przeżyłam ten dzień jakoś. W robocie mnóstwo pracy, ogarnelam sie jakoś. Zawsze byle do południa, potem jest troszkę lepiej, choc trudno powiedzieć ze normalnie. Teraz mam coraz wiecej obowiązków, zastępuje jednego z dwóch szefów i kieruje praca kilkunastoosobowej grupy. Nie jest to łatwe, oj nie jest...
Wieczór na basenie, troche zrelaksowalam sie. Teraz siedze z kocurkiem na kolanach i mruczy mi cudnie :D
Eliora, luki, krista ,,xyz dzieki za wsparcie, ciepłe słowa i pamięć. Bardzo mi miło, ze o mnie pytacie. :D
Eliora bardzo mnie rozsmieszylas tym opisem nakopania do d..y kurwicy. Ty ją ża kudły, ja jej w d..e :mrgreen: :mrgreen:

Smutna, gdzie jesteś? Wszystko ok??
Ostatnio edytowano 03 mar 2014, 22:27 przez Tojaaa, łącznie edytowano 2 razy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 03 mar 2014, 22:26
elmopl79,
tak jak mówiłem wczesiej, wysypka i ogolna nadwrażliwośc na rózne inne alergeny która sie w tym czasie zaczęłą pojawiać świadczyła o powstaniu silnej reakcji alergicznej, bo leki przeciwalergiczne pomagały troche, nawet na to otumanienie

przez xyz90 03 mar 2014, 22:31
Tojaaa, gratuluje, jesteś bardzo silna, chciałabym być aż taka,silna jak ty ;)
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu
Czas i tak upłynie..

przez lunatic 03 mar 2014, 22:33
doszło do czegoś takiego ze nawet perfumy dziewczyny powodowały u mnie alergie, wiele produktów spozywczych dawało objawy nadwrażliwosci, byłem na diecie bezglutenowej bo było podejrzenie ze to od tego jak jeszcze nie było wiadomo ze to od leku

przez elmopl79 03 mar 2014, 22:34
Lunatic
No aż ciarki mnie przechodza....kurcze,czemu tak sie dzieje?!!Lek,który pomaga najbardziej.....eh,szkoda gadac,to jest jedna wielka niesprawiedliwość....

Tojaaa
Kobitko,wez Ty przejdź na samo paro....na chusteczkę Ci dwa leki o podobnej skuteczności.Wskocz na wuwksza dawke paro,a esci pozegnaj,bo tyle czasu,a ono nic nadzwyczajnego nie uczynili u Ciebie...
Myślę,ze to nie tylko moja rada.....

przez lunatic 03 mar 2014, 22:35
elmopl79 napisał(a):Lunatic
No aż ciarki mnie przechodza....kurcze,czemu tak sie dzieje?!!Lek,który pomaga najbardziej.....eh,szkoda gadac,to jest jedna wielka niesprawiedliwość....

pech i tyle

przez elmopl79 03 mar 2014, 22:36
Lunatic
Ale na perfumy to robila Ci sie wysypka,czy miewales duszności?

przez lunatic 03 mar 2014, 22:37
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, od tamtego czasu mam bardzo ograniczone zaufanie do lekarzy i po prostu wszystko sprawdzam jezeli juz mi ktos cos zapisze czy zleci jakies badanie, bo z tymi objawami musiałem zyc przez rok czasu bo zaden nie potrafil ich zdiagnozować, a leczyli mnie silnymi lekami na wiele innych chorób których w rzeczywistości nie było

-- 03 mar 2014, 21:40 --

wysypka nie bo wysypke mialem cały czas, dusznosci, łzawienie, przy dłuzszym kontakcie katar

przez magdalena25 03 mar 2014, 22:41
Ellora nie mam nerwicy;), lecze sie z depresji i fobii spol.,a na impreze pojechalam do brata na ur.i parapetowke kilkaset km dalej i raczej nie oplacaloby mi sie wracac nastepnego dnia...czy to znaczy,ze nie mam zadnych obowiazkow?... Zreszta staram sie zyc wsrod ludzi,a nie chowac po lozkiem. Pracuklje w domu,zajmuje sie domem i studiuje prawo, zaczynam pisac prace mgr.

przez elmopl79 03 mar 2014, 22:44
Lunatic
Rok z ta sennością,otumanienuem i goraczka?!

-- 03 mar 2014, 21:45 --

Czy rok z alergia i nadwrazliwoscia?

-- 03 mar 2014, 21:47 --

Ale jak to sie stali,ze taki lek wywolal alergie na wszystko....?!

-- 03 mar 2014, 21:49 --

GRADREC
Co u Ciebie?Jak samopoczucie?

przez lunatic 03 mar 2014, 22:50
elmopl79,
tak, o mały włos nie przerwałem znów studiów na które dopiero co wróciłem , miałem coś takiego jak praktyki terenowe przez kilka tygodni w wakacje i byłem tak potwornie słaby ze z dwóch wyjazdów musiałem zrezygnować, lekarz akurat sie przydał tylko do wypisania zwolnienia, a byłem u psychiatry,dermatologa, laryngologa, internisty, gastrologa, reumatologa,alergologa i nawet onkologa bo takie miałem skierowanie, dwa razy w szpitalu, raz na oddziale laryngologii a raz na internistycznym, nigdzie nie postawili prawidłowej diagnozy, kazdy leczył tylko objawowo w zakresie swojej specjalnosci, no a ze objawow było pełno z kazdego praktycznie układu to lekarzy tez było sporo i sporo diagnoz

-- 03 mar 2014, 21:53 --

elmopl79 napisał(a):Ale jak to sie stali,ze taki lek wywolal alergie na wszystko....?!

nie mam pojecia, zrobił jakis ogolnoukładowy stan zapalny i mase objawów ale jakim cudem

przez Tojaaa 03 mar 2014, 22:55
elmopl79, a jak Ty sie czujesz?

-- 03 mar 2014, 22:57 --

xyz90, przecież tez swietnie sobie radzisz w pracy :D

Sortuj wg