ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

Re: Lexapro.

przez zaqzax 20 sie 2010, 16:42
Matt FX napisał(a):Najlepsze jest to że dziś nie brałem Lexapro bo do wczoraj mi się opakowanie skończyło. I wiecie co? Jest jakby lepiej troszeczkę także nie wiem od czego to zależy.... :roll:

efekt placebo, troche przypadek, lexapro dlugo jest w ogranizmie, wiec nie sadze bys cos poczul z tym ze nie wziales.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Matt FX 20 sie 2010, 17:42
Zwiększyła mi dawkę do 15mg :o zobaczymy może zaskoooczy

[Dodane po edycji:]

Pogadaliśmy długo naprawdę ok 50 min. Po prostu mam teraz ciężki okres i to niekoniecznie wina leku, ale podniosła dawkę bo skoro się tłukę z tymi myślami 24h to długo nie musiałem jej przekonywać do tego :)

przez Shadowmere 20 sie 2010, 17:50
:hide:
ciekawa jestem...jaak to będzie na 15 mg.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Matt FX 20 sie 2010, 17:56
Shadow... coś sugerujesz złego? Nie strasz mnie :roll:

przez Shadowmere 20 sie 2010, 17:58
Matt FX, nie,no co Ty :smile:
Życzę Ci jak najlepiej i mam nadzieję,że ta dawka Ci pomoże.
Shadowmere

przez cytrynka84 20 sie 2010, 18:00
Matt FX ale idziesz na ta konsultacje do lekarza Shadowmere ? Mam nadzieje i zycze ,zeby esci. zaskoczyl,ale szczerze mowiac,sorrki,ze to pisze,ale jest mala szansa,zeby zadzialal( to tylko moja opinia),nie chce Cie dolowac,przepraszam.
Myslalam,ze zwiekszyles juz wczesniej do 15,jak radzil Zenonek,no ale problem bylby w tym skad mialbys wziac wtedy recepty,chyba,ze od rodzinnego,ale to juz niewazne,oby lexapro sie rozkrecilo.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Matt FX 20 sie 2010, 18:02
Też mam taką nadzieję - poza tym moja koleżanka dopiero się dobrze poczuła po 20mg tego leku... Nie chce się tu nikim sugerować ale wiecie może zaskoczyć. Rzeczywiście mam teraz i miałem kilka stresujących dni ale mam nadzieję jak to minie wszystko przejdzie.

przez cytrynka84 20 sie 2010, 18:08
To dobrze,ze lekarka z Toba porozmawiala,to duzo daje,wiem cos o tym,mozna sie wygadac.
Byles w ramach nfz?
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Zenonek 20 sie 2010, 18:35
Matt FX,

A czemu nie bierzesz Pernazyny - to kluczowy lek na takie stany jakie masz wlasnie Ty.

W moim przypadku 75-100 mg Pernazyny zdzialalo cuda- wyciszenie, ukojenie, zanik negatywnych mysli i teraz jest git nawet jak nie biore juz z 3 tygodnie...

Ps Lekarz Hani jest naprawde kompetentny , wedlug mnie musisz z nim dokladnie pogadac, ze przez ponad 3 miechy Lexapro gowno Ci pomogl - wedlug mnie ten lek pogorszyl Twoj stan - tak jest czasami i powinienes brac cos innego raczej + na pewno cos wycisszajacego jak Pernazyna.

przez Matt FX 20 sie 2010, 23:44
Pernazinum też bym chciał jako dodatek do esci dałby radę pewnie :(

[Dodane po edycji:]

Dziś drugi dzień na 15mg. Jakieś lęki i kurka natręctwa jakby się zwiększyły (to pieprzone patrzenie na szczegóły świata). Albo to już sobie wkręcam bo większa dawka leku i boję się że mnie pokręci bardziej....

przez Shadowmere 21 sie 2010, 13:27
pasożyt, to samo mi przyszlo mi do glowy...ale wbrew pozorom Mat ma chyba dobrych psychiatrów.Też nie mogę rozkminic o co im chodzi.
Shadowmere

przez Shadowmere 21 sie 2010, 13:38
Czasem jest tak,że z niewiadomych przyczyn lekarze są przekonani o omnipotencji jakiejs substancji.Tak bylo u mojego szpitalnego psychiatry,ktory upieral sie,że citalopram pomaga wszystkim i zawsze,że jest idealny dla mnie i co najwyżej możemy zwiększac dawkę.Kiedy usilowalam mu wytlumaczyc,że nic a nic mi nie pomaga slyszalam,że zmyslam albo,że za dużo oczekuje.i tak zmarnowalam na tym leku chyba 2 czy 3 miesiące.brr.
Shadowmere

przez izaiza111 22 sie 2010, 11:10
Witam wszystkich serdecznie :smile: Mam do was pytanie.Jak powinna następować poprawa przy lekach?Chodzi mi o to czy czujecie się od razu lepiej,czy poprawa następuje stopniowo?Kilka dni do kitu i kilka dobrych?Nie mam pojęcia jak to powinno być.U mnie pare dni było dobrze ale dzisiaj niestety do kitu.Ja juz nie wiem jak to ma być.Tabletki biore niecałe 2 miesiące.Pozdrawiam wszystkich :smile:

przez Matt FX 22 sie 2010, 12:03
U mnie dziś trochę korba. Natręty że wszystko przeszkadza i myśli.... wiecie już jakie ;) Może dlatego że wczoraj spotkałem się z byłą (tata jej zmarł), cholera wie, jutro ona wraca z powrotem za granicę.

Na 15tce od piątku.

Sortuj wg