ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez xyz90 03 mar 2014, 12:30
Luki_Nerwusik, zgadzam się w 100%, też miałam parę fajnych dni i teraz znowu jest gorzej, czekam teraz na lepsze dni. Zazulka, przetrwaj, a w końcu się wszystko unormuje.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu
Czas i tak upłynie..

przez Zazulka 03 mar 2014, 13:11
Zabawne. Właśnie tak samo określiłam swoje samopoczucie podczas wizyty u lekarza: sinusoida
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez magdalena25 03 mar 2014, 15:10
Hej,ja wlasnie wracam z imprezy. Troche popilam w sobote,ale wczesnie sie zmylam i dlugo spalam,a tak to caly czas ze znajomymi,usmialam sie niezle. Teraz psychicznie ok, ale za to sie przeziebilam i jestem zla:(. Nie chce byc chora wrrr

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellora 03 mar 2014, 17:53
magdalena25 napisał(a):Hej,ja wlasnie wracam z imprezy. Troche popilam w sobote,ale wczesnie sie zmylam i dlugo spalam,a tak to caly czas ze znajomymi,usmialam sie niezle. Teraz psychicznie ok, ale za to sie przeziebilam i jestem zla:(. Nie chce byc chora wrrr

Dobra esteś:-) wyszła w sobote a wróciła w poniedziałek...ty na pewno masz nerwicę?ah te dawne czasy bez masy obowiązków na głowie

-- 03 mar 2014, 16:58 --

Tojaaa napisał(a):Cżesc. Rano w aucie jak jechałem do pracy prawie atak paniki, prawie płacz. Jakoś opanowalam sie. Potem musiałam zebrać sie do kupy i poprowadzić poranne zebranie. Ku..a tylko ja wiem ile mnie to kosztuje. W robocie mega mega dużo roboty. Kibelek juz zaliczylam. Wczoraj wieczorem modlilam sie. Pisze haslowo, bo muszę zaraz zapitalac do obowiązków. Ciekawe czy dzis w ogóle coś zjem.
Bądźcie ze mną, proszę Was, luki, eliora, xyz, smutna siostrunio...
Naprawde Wasze wsparcie dużo mi daje

Tojkaaa ja nie moge byc przez cały dzień:-( prowadziłas zebranie?brawo!dajeesz radę..nie martw się dajesz radę!!

przez krista 03 mar 2014, 18:10
Czesc
Dzisiaj jestem mega nie wyspana po pracy, no i odczuwam jakis niepokój, trudno mi tez złapać głęboki oddech w pracy też tak miałam, może to stres bo wczoraj się wkur.....łam i tak mnie trzyma.

przez xyz90 03 mar 2014, 18:19
Witajcie ;) u mnie w domu trochę lepiej niż w pracy, ale i tak odczuwam niepokój podobnie jak krista, oby przyszły lepsze dni.. przyjda, muszą!
Czas i tak upłynie..

przez Ellora 03 mar 2014, 18:25
Ku....!!dlaczego, niektórzy, faceci na każdym kroku musza udowadniać że są nieomylni niemal idealni...a tu zdzbło w czyimś oku zobaczy ale belki w swoim nie :x właśnie odbyłam mega kłutnię i konsekwencją będą ciche dni....

-- 03 mar 2014, 17:28 --

xyz90 napisał(a):Witajcie ;) u mnie w domu trochę lepiej niż w pracy, ale i tak odczuwam niepokój podobnie jak krista, oby przyszły lepsze dni.. przyjda, muszą!

Ja do pracy przestałam podchodzić emocjonalnie-jeśli chodzi o to co trzeba zrobić, wisi mi wszystko zwłaszcza w tym momencie...staram sie a im bardziej sie staram tym większe bombki zbieram, a pier...to wszystko

przez xyz90 03 mar 2014, 18:34
Ellora, spokojnie, nie denerwuj się, bo to tylko pogarsza stan. Postaraj się olać sprawę, wim że czasem ciężko, ale nie ma innego wyjścia.
Czas i tak upłynie..

Po jakim czasie działa Escitalopram Activis?

przez despero00 03 mar 2014, 18:36
Witam wszystkich. Od piątku biorę Escitalopram Activis. Lekarz powiedział mi, że moge brać 15 bądź 10 mg. W piątek wziałem 15 mg, a później już tylko 10 mg bo bardzo źle się czułem. Dzisiaj jest poniedziałek i nadal czuje się źle, lęki, nerwy itp. Chciałem się dowiedzieć jak długo może to potrfać i czy przy fazie nasycenia bede sie czuł tak samo aż do działania leku czy może z dnia na dzień będzie troche lepiej ? Bo właściwie to najgorzej czułem się w pt/sb teraz juz troche lepiej, ale i tak jest źle. 3 lata temu brałem Mozarin 10mg i aż tak nie było, zaczął działać rowno po 2 tyg. A przy tym to ciężko mi normalnie funkcjonować. Mam lekką depresję. Prosze o odpowiedzi :)
Czytasz jakąś książkę po raz pierwszy, poznajesz nowego przyjaciela; czytasz ją po raz drugi, spotykasz starego.

przez krista 03 mar 2014, 18:37
Ellora co do niektórych facetów to masz rację, to mąż mnie wczoraj wku..ił.
Ale i tak to on ma rację.

przez lunatic 03 mar 2014, 18:41
Ellora napisał(a):Dobra esteś:-) wyszła w sobote a wróciła w poniedziałek...ty na pewno masz nerwicę?ah te dawne czasy bez masy obowiązków na głowie

Ellora,ja w epizodzie najsilniejszych napadow lekowych konczylem dwie szkoly,mialem mase egzaminow koncowych i jakos musialem dac rade,nie zawsze jest tak ze nawet silne objawy dezorganizuja cale zycie,inni na pewno tez by sie dziwili ze ja niby taki chory a robie to samo co zdrowi a nawet wiecej,roznica byla taka ze musialem we wszystko wlozyc wiecej wysilku niz jakbym byl zdrowy

przez Ellora 03 mar 2014, 18:42
krista napisał(a):Ellora co do niektórych facetów to masz rację, to mąż mnie wczoraj wku..ił.
Ale i tak to on ma rację.

Mój mnie dzsiaj....bogowie k....wa, a ne wiedza na której półce trzyma siee ręczniki...

-- 03 mar 2014, 17:44 --

lunatic napisał(a):
Ellora napisał(a):Dobra esteś:-) wyszła w sobote a wróciła w poniedziałek...ty na pewno masz nerwicę?ah te dawne czasy bez masy obowiązków na głowie

Ellora,ja w epizodzie najsilniejszych napadow lekowych konczylem dwie szkoly,mialem mase egzaminow koncowych i jakos musialem dac rade,nie zawsze jest tak ze nawet silne objawy dezorganizuja cale zycie,inni na pewno tez by sie dziwili ze ja niby taki chory a robie to samo co zdrowi a nawet wiecej,roznica byla taka ze musialem we wszystko wlozyc wiecej wysilku niz jakbym byl zdrowy

Mnie jak dopadlo to tylko ciemny kąt

-- 03 mar 2014, 17:48 --

xyz90 napisał(a):Ellora, spokojnie, nie denerwuj się, bo to tylko pogarsza stan. Postaraj się olać sprawę, wim że czasem ciężko, ale nie ma innego wyjścia.

Emocjonalnie tak w srodku nicnie czuję...może delikatna dezaprobate.wcześniej to już bym wyła i trzesła się ze złosci..dobre te tabsy wydrzeć sie, zapoiec i miec wzysko wdu...pce :-)

przez krista 03 mar 2014, 18:54
Wczoraj tez nic nie czułam, ale dzisiaj puscilo i tak jakos niepokój mnie ogarnął

przez Ellora 03 mar 2014, 19:23
Krista...mam nadziee że nie będzie tak zle....Tojaaaprzeżłaś dzisiejszy dzień w pracy?

Sortuj wg