ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez smutna82 21 lut 2014, 15:06
Ło matko tojaaa,moja siostro!!!
mam identycznie...
kropka w kropkę!
meczy mnie to strasznie,bo myslę o sobie w pewnych momentach,ze juz chrzanie jakieś glupoty,ze juz jestem wariatka:)
citalopram 40 mg---> 9 styczen

przez Luki_Nerwusik 21 lut 2014, 15:19
Cześć Tojaaa.
Uwielbiam piątek. Dla mnie to najlepszy dzień w tygodniu. Siedzę w pracy, ale perspektywa dwóch dni laby dodaje mi skrzydeł i czekam na 15-tą żeby stąd wyfrunąć na wolność.
Większych dolegliwości nerwicowych już długo nie miałem, jest stabilizacja bez większych dołów.
Wyczekuję wiosny i pierwszych bocianów, bo jeden z nich ma przecież mieć moją dzidzię :)

Pozdrowienia.
Luki_Nerwusik

przez lunatic 21 lut 2014, 18:17
Ktos tu kiedys pisal ze mial bole stawow po esci,przeszly?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellora 21 lut 2014, 18:34
Ktoś pisał ale nie pamiętam...ja miałam takie bóle grypodobne przez 3 dni i temp podwyższoną...ale samo przeszło to było w pierwszym tygodniu

przez smutna82 21 lut 2014, 18:35
Ja mialam po citalopramie.
przeszly...bolalo z tydzień
citalopram 40 mg---> 9 styczen

przez lunatic 21 lut 2014, 18:38
Ellora, smutna82,
Dziekuje Wam za informacje

przez Ellora 21 lut 2014, 18:38
Ale dziś wtopę zaliczyłam:-(

-- 21 lut 2014, 17:39 --

lunatic napisał(a):Ellora, smutna82,
Dziekuje Wam za informacje

No problem:-)

-- 21 lut 2014, 17:41 --

Jak dzis u Was?

przez Tojaaa 21 lut 2014, 18:42
Smutna
Super ze mam siostrę :mrgreen: cieszę sie że tak sie rozumiemy i możemy wspierać. Ja od samego rana zaczynam procesy analizowania siebie,swojego zachowania, tego, co mówię, juz o tym pisałam. Czasem mam takie głupie myśli, ze np.na zebraniu wstane i zacznę krzyczeć albo ostatnio w sklepie ze kopne kogoś w d..e i takie inne ciekawe tematy :( no przecież idzie zwariować, bo te myśli wpedzaja mnie w przekonanie że nie halo ze mną, napinac sie jeszcze bardziej i końca nie widać.
Poczytaj sobie o historii nerwicy na stronie szaffer.pl, tam opisany jest mechanizm natrectw, jak z tym walczyć. Świetna strona,mam tez jego książkę, trochę wiecej informacji niż a stronie

Luki
Korzystaj z każdej chwili, która daje radość. Zazdroszczę tej stabilności, bo we mnie wciąż drzemie ten potwór i nie daje żyć. Niech oczekiwanie na dzidzie daje Ci duuuuzo siły i pozytywnego myslenia :D

przez lunatic 21 lut 2014, 18:47
Ellora,
Co zrobilas?

przez Ellora 21 lut 2014, 18:56
Oj kuuu...musiałam zastapic koleżanke na pewnym wysciu i kurwica we mnie wstapiła..zdenwowalam się ze muszę ja zastepywać a mam mnustwo innych zajęć, potem zapytała łaskawie czy daje sobie radę, odpowiedziałam z zacisnietymi zębami ze nie dała mi wyjscia, wyboru...a tak fizycznie to zawroty głowy i mimo że jestem zmęczona i nie mam energii, brak mi dzis humoru, smutek niesamowity to ta kurwica od razu to wyczuła i momentalnie ponerwowałam sie jakis niepokój, białe plamki przed oczami i znowu wkurw na widok flesza aparatu...jestem dzis zla ma na siebie i na wszystko w kolo:-( :

-- 21 lut 2014, 18:00 --

Najbardziej wkurwia mnie to ze zapierdalam za dwie osoby i nie wiem czy ten stan nie potrwa dluzej niz do konca mies jak było mówione na poczatku, obawiam sie że tego nie przetrwam bo juz po tych dwoch tyg czuje zajebiste zmęczenie...a obawiam sie prosic o pomoc lub podwyzszke za dodatkowe obowiazki...i nie wiem jak to rozgryść

przez krista 21 lut 2014, 19:02
Tojaaa nie jestes z tymi popieprzonymi myslami sama, własnie tez miałam cos takiego, ze mogę cos zrobic, wbrew sobie, cos mnie do tego popycha ja z tymi myslami walczę i łapie mnie lęk, ale w tej chwili jakby trochę mniej tych głupich mysli i jakby się ode mnie oddalali, moze lek bardziej zaczął działac

przez Ellora 21 lut 2014, 19:17
Myslicie ze ludzie nie mający nerwicy nie maja mysli o ktorych pisze Tojaaa?Ciekawe...u mnie jutro mija miesiac i co dalej...lepiej czy dalej bedą mnie meczyły dzikie ataki?a dzisiaj jeszcze dopadł mnie ból w klatce czego dawno nie miałam:-(

-- 21 lut 2014, 18:40 --

Kobitki mam do Was pytanie: jesli spodziewacie sie miesiaczki to macie złosci z byle powodu, napiecie,bole glowy i wiele innych?bo u mnie to tragedia a pierwszego dnia bez tabletki nie funkcjonuje, wyczytałam ze napiecie przed miesiaczkowe leczy sie SSRI....słyszeliscie o tym?jesli byłaby to prawda byłabym w niebo wzieta:-)

przez krista 21 lut 2014, 20:15
u mnie tydzień przed to tragedia bóle pleców, nerwy,bóle piersi ale nic nie biorę żadnych tabletek jestem wytrzymała na ból i jeszcze apetyt wszystko wpierdzielam ogórek kiszony i zagryzam czyms słodkim to dopiero uboki

przez Ellora 21 lut 2014, 20:27
krista napisał(a):u mnie tydzień przed to tragedia bóle pleców, nerwy,bóle piersi ale nic nie biorę żadnych tabletek jestem wytrzymała na ból i jeszcze apetyt wszystko wpierdzielam ogórek kiszony i zagryzam czyms słodkim to dopiero uboki

No właśnie tez to mam właśnie teraz...i mnie ponosi dziś...a co sadzisz o tym ze leczeniePMS przez ssri jest dobre czujesz że to działa?

Sortuj wg