ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Gradrec 17 lut 2014, 21:18
lunatic, Jak bedziesz w Gdyni, to... Odezwij sie na priv, podam Ci numer telefonu.

przez Ellora 17 lut 2014, 21:19
Wydaje mi sie ze gradrec o tym pisał...lka dni temu...mi swojego czsu pulsowało w jednym uchu i przeszło:-)

przez Gradrec 17 lut 2014, 21:19
krista napisał(a):Czesc
Mam pytanko czy od naszych cukierków mozna dostac anemii, bo ostatnio jestem blada juz kilka osób mi to powiedziało, wiem ze muszę zrobic badania ale jakos nie mam czasu

Anemia to raczej nie bycie bladym. Idz ze kobieto zrobic badania krwii z biegu. Rano idziesz do lekarza i tego samego dnia oddasz krew do badania z NFZ.

-- 17 lut 2014, 20:20 --

krista napisał(a):Wydaje się ze odzywiam się wzorowo witaminki, warzywka moze mniej ale zawsze cos moze to tak na przedwiosniu jestem blada

Jakie witaminki i jakie warzywka?

-- 17 lut 2014, 20:21 --

Ellora napisał(a):A może powinnaś sie wiecej ruszać:-) ja też zawsze blada niepewna bez sił wiecznie zimne dłonie i stopy,a zaczełam jezdzić rowerem i cwiczę pilates, jogę i teraz każdy sie dziwi że chodze w krotkim rękawku.Brak ziych stóp i rak:-) i czuje sie silniejsza iate siłe, wiecej energii i brak skurczów

Bo zimne rece i stopy to problemy z krazeniem, ktore pewnie sie pojawily z zasiedzenia zwiazanego z depresja. Rozruszalas sie i minelo ;-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellora 17 lut 2014, 21:22
Gradrec jak u Ciebie?

przez Gradrec 17 lut 2014, 21:22
Ellora napisał(a):
krista napisał(a):Ellora ja co drugą noc pracuje jestem na nogach 9 h więc ruchu mam dosyc, a nogi i ręce zawsze mam zimne wystarczy ze posiedzę chwile moze mam słabe krązenie, bo cisnienie mam niskie chociaż mąz często mi go podnosi

I ja w swojej pracy ciagle na nogach...ale to inny ruch polecam jogę, a z cisnieniemteż mam niskie 100/68 puls max65 ale musze przyznac że po elicea ciśnienie wzorowe 120/ 75 i puls 75 :-) jak nigdy:-) uwierz mi że rower4km dziennie pilates lub joga 30 min i spacer 30 min dzienie i krążenie jak ta lala:-) umnie się sprawdziło

A, to przepraszam.

przez Ellora 17 lut 2014, 21:24
M racje co do tego ruszania się..to miałam na myśli tylko Ty jak zawsze dobitnie to napiałeś:-)

przez lunatic 17 lut 2014, 21:24
Gradrec,
ale bede dopiero w lecie jezeli dozyje do tego czasu, bedziesz wtedy jeszcze na forum?

przez Gradrec 17 lut 2014, 21:25
Ellora napisał(a):Gradrec jak u Ciebie?

Raz pod wozem, a raz nad. Zachwalam lek, ale po woli zaczynam twierdzic, ze chyba czegos jednak brak. Natomiast pozostane przy swojej decyzji, ktora napisalem pare postwoe wczesniej i poczekam jeszcze z miesiac. Dlaczego? Dlatego, ze tragedii nie ma, wrecz jest lepiej, ale na pewno nie jest lepiej, niz zanim zaczalem brac "tabletki szczescia" w ogole.
No trace po woli (a to juz prawie trzy miesiace) cierpliwosc i zaczyna mnie irytowac brak poprawy i jednoczesnie samo pogorszenie mojego stanu (aczkolwiek, jest na paro o wiele lepiej niz jak na esci i paro sprawia jakas tam poprawe).

przez Ellora 17 lut 2014, 21:26
lunatic napisał(a):Gradrec,
ale bede dopiero w lecie jezeli dozyje do tego czasu, bedziesz wtedy jeszcze na forum?

Co za podejście:-)

przez Gradrec 17 lut 2014, 21:27
lunatic napisał(a):Gradrec,

Przestan pan pierd*lic. Dozyjesz na pewno.

Na forum tez bede raczej. A jesli nie bede, to posylam numer telefonu teraz, ktorego nie zmienie na pewno. No chyba, ze nie dozyje <odbija pileczke> !

przez Ellora 17 lut 2014, 21:29
Gradrec napisał(a):
Ellora napisał(a):Gradrec jak u Ciebie?

Raz pod wozem, a raz nad. Zachwalam lek, ale po woli zaczynam twierdzic, ze chyba czegos jednak brak. Natomiast pozostane przy swojej decyzji, ktora napisalem pare postwoe wczesniej i poczekam jeszcze z miesiac. Dlaczego? Dlatego, ze tragedii nie ma, wrecz jest lepiej, ale na pewno nie jest lepiej, niz zanim zaczalem brac "tabletki szczescia" w ogole.
No trace po woli (a to juz prawie trzy miesiace) cierpliwosc i zaczyna mnie irytowac brak poprawy i jednoczesnie samo pogorszenie mojego stanu (aczkolwiek, jest na paro o wiele lepiej niz jak na esci i paro sprawia jakas tam poprawe).

Jakie to h..jowe jednym pomagają maksymalnie a innym wręcz przeciwnie...

przez krista 17 lut 2014, 21:29
Jakis czas temu sporo przed kurwicą tez byłam blada, zrobiłam wyniki i były bardzo dobre, ale dla swiętego spokoju chyba zrobię, najgorzej to się wybrac mimo ze mam naprawdę blisko do ZOZ

przez Ellora 17 lut 2014, 21:30
A co dla Ciebie znaczy pod wozem?

przez Gradrec 17 lut 2014, 21:30
Czemu najgorzej sie wybrac?

-- 17 lut 2014, 20:31 --

Ellora napisał(a):A co dla Ciebie znaczy pod wozem?

Powiesic sie jest ochota.

Tzn, ja jestem madrzejszy od tego i nie wieszalbym sie, tylko zastosowal inna, skuteczniejsza, technike samobojstwa ;p

Sortuj wg