ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 16 lut 2014, 22:31
Ellora napisał(a):
lunatic napisał(a):Herezja?to pradwa ze ludzie i ich opinie sa takie...hmmm zamknięte w pewnych ramach a coś co poza nimi to dla nich nie do zrozumienia i nie do zaakceptowania.Szkoda mi takich ludzi zamknietych w pewnych normach.Popieram Twoje działania życzę skuteczności:-) i spadam bo mam dziś troszke roboty, a spałam 11 godzn, za cały tydzień i muszę się ogarnaać:-)

dzięki Ellora, jak tam z wysypką, przeszła?

przez Ellora 16 lut 2014, 22:51
Tak przszła zw piątek było ok wziełam alertc dni:-)

-- 16 lut 2014, 21:52 --

Alertec dwa dni:-)

przez Luki_Nerwusik 16 lut 2014, 22:56
Tojaaa napisał(a):Luki :papa: :papa: dostałeś ode mnie walentynkowego buziaka?? :mrgreen: :mrgreen:
Jak zwykle usmiechnelam sie czytając Ciebie. Dobrze wygadac sie i otworzyć przed obca osoba, która nie oceni tego, nigdy nie wykorzysta przeciwko. Kiedyś pisałam ze moje związki regularnie rozpada
Y sie. Najpierw rozwód, potem 5 letni zwiazek, ktory zakończyłam, bo nie znioslam kolejnego skoku w bok, teraz kolejny 5 letni zwiazek mega trudny, zaliczylismy juz jedno rozstanie, potem powrót, potem wielomiesieczne przepychanki czyje ma byc na wierzchu itp.
Co do paro, to pewnie dorzuce do esci, jak poleciła moja doktorka, nie chce byc mądrzejsza od niej :mrgreen: , czekam na dłuższy weekend, zeby w razie czego moc zdychac w bezpiecznych własnych pieleszach, a nie za biurkiem trzesac sie i blagajac niebiosa o koniec dnia i w ogóle najlepiej końiec swiata

Cóż, nie jestem fachowcem od związków. Moja pierwsza i jedyna kobieta jest od 6 lat moją żoną. Szczęśliwie większe kryzysy nas omijają i dogadujemy się, chociaż mamy kompletnie różne charaktery.
Takie burzliwe związki znam tylko z telenowel, więc nie będę się tu wymądrzał.
Długi weekend mówisz, to chyba dopiero w maju, cierpliwa z Ciebie babka :)
Buziak oczywiście do mnie dotarł. Dzięki, słodki był ;-)
Luki_Nerwusik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Katarzynka40 17 lut 2014, 00:57
Cześć wszystkim:)
Tojaaa, jestem, czytam, zaglądam - choć przyznaję już nie tak często jak kiedyś...
Faktycznie od kilku dni czuję się jeszcze lepiej niż wcześniej, więc śmiem twierdzić, że esci jest potwornie wolno działającym lekiem i poprawa następuje malutkimi kroczkami....

Co jeszcze - esci jak dla mnie bywa podstępne i bardzo niestabilne...
Tojaaa - narzekałaś kilka postów wcześniej na niestabilność... faktycznie, potwierdzam, musi chyba upłynąć magiczne trzy miesiące by samopoczucie na esci było w pełni stabilne... wcześniej też zaliczałam lekkie sinusoidy samopoczucia... ostatni tydzień był jednak znakomity:) Poczułam się wreszcie tak zupełnie normalnie:) tak nawet na 100%

mimo wszystko miewam obawy o stabilność leku, ale widzę, że z tygodnia na tydzień jest jednak lepiej i stabilizacja jest większa:)

A doktorzy powinni zweryfikować tezę, że esci jest szybko działającym lekiem... co prawda pierwsze sygnały poprawy sa i może dość wcześniej ale na stabilizacją w większości przypadków trzeba jednak odczekać 2-3 miesiące....

pozdrawiam wszystkim ciepło:):) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez cherry86 17 lut 2014, 11:35
Katarzynka40, fajnie ze napisalas bo dobrze jest przeczytac takie slowa, ze jednak esci dziala, nawet jesli trwa to 3 miesiace, warto wiec uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac, mam nadzieje ze za 3 miesiace ja i nie tylko ja bedzie mogli tez napisac takie slowa. no i wiosna a potem lato wiec fajnie by bylo juz normalnie funkcjonowac, wychodzic, bawic sie. ja mam nadzieje ze u mnie zaskoczy, dolegliwosci i stany mina na tyle, ze bede mogl wsiasc w pociag i pojechac na koncert, o ile bilety beda bo ciagle wzlekam z kupnem.
ps. a wlasnie, ktos moze z was wybiera sie do warszawy na Metallice w lipcu?

przez Radol 17 lut 2014, 12:15
witajcie po przerwie....

nie było mnie troche - miałem wypadek samochodowy - ale wszystko juz ok - wróciłem z dalekiej podróży i na razie się zbieram do kupy - a co u Was - wszyscy są czy ktoś już cudownie ozdrowiał???
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez lunatic 17 lut 2014, 12:21
Radol,
Hellooooo :D
Właśnie o Tobie ostatnio myślałem co u Ciebie bo sobie przypominałem jak mi pomogłes przetrwać wieczór wigilijny
wypadek? cos powaznego? jak w ogole esci u Ciebie w koncu działa? rozkręcił sie?

przez Radol 17 lut 2014, 12:35
lunatic,

witaj, wjechałem autem w rów i miałem dachowanie - wypadłem z auta (na szczęście) i połamałem dwa żebra i mały wstrząs mózgu - poza tym zbieram sie do kupy - dopiero teraz wszystko mnie zaczyna boleć, jestem obity jak grucha... szczęści w nieszczęściu , że miałem niezapięte pasdy i wypadłem z auta bo inaczej byłby już klops...

Esci biore dalej - myślę że jest stabilizacja , nie mam już dołów - choc ostatnio trauma wypadkowa - ale myślę że sie rozkręciło nieco więc teraz tylko pozostaje korzystać - muszę wrócić najpierw do kondycji fizycznej jako takiej...
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez lunatic 17 lut 2014, 13:17
Chociaz tyle dobrze ze lek zaczal dzialac jak nalezy

przez czarnydiabeł 17 lut 2014, 13:33
Siema wszystkim,
mam takie pytanie, czym grozi pominięcie dawki leku? Zapomiałem rano łyknąć happy pilsa :why:
czarnydiabeł

przez lunatic 17 lut 2014, 13:42
Niczym nie grozi,nie odczujesz tego

przez czarnydiabeł 17 lut 2014, 13:44
lunatic napisał(a):Niczym nie grozi,nie odczujesz tego

No to ok, bo już miałem myśli samobójcze ;)
Dzięki.
czarnydiabeł

przez lunatic 17 lut 2014, 14:02
Skutki odstawienne poczulbys najwczesniej jutro

przez Gradrec 17 lut 2014, 16:17
Lunatic jak bez lekow?

Sortuj wg