ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Ellora 13 lut 2014, 22:24
Zauważyłam że więcej rzeczy mam w du...cos co mnie kiedyś denerwowało stało się obojętne..to jest ok:-) zostały wroty głowy i takie odrealnienie jakbym była gdzies obok.I przygnębienie, znajomi mówią że lepiej wyglądam ale jakaś smutna jestem, potrafie sie uśmiechnąć do kogos na korytarzu i posmiać sie w rozmowie ale to jeszcze nie jest ta taka radość wewnętrzna, ze tak to nazwę.wiem ze sa gorsze dni..a ja tak wyczekuję tych lepszych, spokojnych bez metliku w głowie

przez lunatic 13 lut 2014, 22:27
a mi wróciło w miare stabilne samopoczucie po odstawieniu paroksetyny, 3 tygodnie to trwało zanim przeszły skutki odstawienne

przez Ellora 13 lut 2014, 22:31
Uuu Lunatic..:-) i juz wszystko ok, Ty byc już szczęśliwy człowiek?

-- 13 lut 2014, 21:36 --

Co jeszcze zauwazyłam to o 18 robie się senna a o 19 biorę elic.i juz mi się spać odechciewa kiedy sie kladę po 21...odrobie sobie na weekend

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 13 lut 2014, 22:36
Ellora,
szczesliwy z jakiego powodu? ze lekow nie biore czy ze objawy uboczne przeszły?

przez Tojaaa 13 lut 2014, 22:41
Cżesc. Widzę, ze prawie wszyscy ozdrowieli i pouciekali do "normalnego" swiata :mrgreen: no więc u mnie zdecydowana poprawa. Opłacało sie cierpliwie czekać tak długo, jest momentami normalnie, ogólnie dużo lepiej. Normalnie całodobowo jeszcze nie, ale zaczekam, na pewno wkrótce polepszy sie. W robocie wytrzymuje to tempo, nie spinam sie tak jak wcześniej. Teraz to mogę żyć. A jak u Was, widzę, ze Nova tez odżyła, lunatic zmierza ku lepszemu, krista i eliora tez nienajgorzej sobie radzą :D katarzynka pewnie zarobiona po pachy. Luki, jak u Ciebie? Mi nie przeszkadza bywanie na forum pomimo chęci wyzdrowienia i lepszego samopoczucia. A moze pogodzilam sie z tym, ze kurwica będzie ze mną do końca moich dni, z tym, ze albo w uśpieniu albo któregoś pięknego dnia znów wbije mi sie w tetnice. :( taki los nas nerwicowcow :?

przez Ellora 13 lut 2014, 22:50
lunatic napisał(a):Ellora,
szczesliwy z jakiego powodu? ze lekow nie biore czy ze objawy uboczne przeszły?

Pytam o obie rzeczy

-- 13 lut 2014, 21:52 --

Tojaaa napisał(a):Cżesc. Widzę, ze prawie wszyscy ozdrowieli i pouciekali do "normalnego" swiata :mrgreen: no więc u mnie zdecydowana poprawa. Opłacało sie cierpliwie czekać tak długo, jest momentami normalnie, ogólnie dużo lepiej. Normalnie całodobowo jeszcze nie, ale zaczekam, na pewno wkrótce polepszy sie. W robocie wytrzymuje to tempo, nie spinam sie tak jak wcześniej. Teraz to mogę żyć. A jak u Was, widzę, ze Nova tez odżyła, lunatic zmierza ku lepszemu, krista i eliora tez nienajgorzej sobie radzą :D katarzynka pewnie zarobiona po pachy. Luki, jak u Ciebie? Mi nie przeszkadza bywanie na forum pomimo chęci wyzdrowienia i lepszego samopoczucia. A moze pogodzilam sie z tym, ze kurwica będzie ze mną do końca moich dni, z tym, ze albo w uśpieniu albo któregoś pięknego dnia znów wbije mi sie w tetnice. :( taki los nas nerwicowcow :?

Super ze jest lepiej.a jak dlugo leczysz się?

przez lunatic 13 lut 2014, 22:55
Ellora,
no ciesze sie ze minęły objawy odstawienne ale nie jestem z tego powodu jakos specjalnie szczęśliwy bo to było wiadome ze w koncu muszą minąć, na chwilę obecną wszystko jest w takim stanie neutralnym, jak bede miał jakis naprawde powod zeby czuc sie szczesliwym to pewnie tak bedzie, bo zniknęło w koncu to nadmierne zobojętnienie

przez Luki_Nerwusik 13 lut 2014, 23:11
U mnie też jest nieźle.
Dziś zaliczyłem wizytę u doktorki i przez kolejne 2 m-ce zostaje na tych samych cukierkach co teraz.
Miałem pewną nadzieję na powolne odstawianie leków, ale do wiosny mam nic nie zmieniać. 2 miesiące szybko miną, a ja liczę na stałą tendencję poprawy zdrowia.
U mnie też są dni lepsze i gorsze, a moje samopoczucie w dzień zależy głównie od tego jak prześpię noc. To jest moja główna bolączka. Jak nie mogę spać to później cały dzień jestem podminowany.
Sprawy osobiste idą ku lepszemu. Dziś było widać już bijące serce dzidzi na usg mojej żonki. Tydzień temu nie było jeszcze widać zarodka, choć teoretycznie już powinien być i był nerwowy tydzień czekania. Teraz wrócił spokój w rodzinie.
Co do bytności na forum. Mój problem jest taki, że za bardzo się we wszystko angażuję. Jak siedzę na forum to 10 h na dobę. To samo z grami. Jak gram to non stop. I uciekam od normalnego życia, mojej rodziny, bo głowę mam zaprzątniętą forumowymi sprawami. Takie popadanie w skrajności, czy nawet nałogi to niestety moja domena.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Dużo zdrowia.
Luki_Nerwusik

przez Woj.tek 14 lut 2014, 01:18
Ellora napisał(a):Zauważyłam że więcej rzeczy mam w du...cos co mnie kiedyś denerwowało stało się obojętne..to jest ok:-) zostały wroty głowy i takie odrealnienie jakbym była gdzies obok.I przygnębienie, znajomi mówią że lepiej wyglądam ale jakaś smutna jestem, potrafie sie uśmiechnąć do kogos na korytarzu i posmiać sie w rozmowie ale to jeszcze nie jest ta taka radość wewnętrzna, ze tak to nazwę.wiem ze sa gorsze dni..a ja tak wyczekuję tych lepszych, spokojnych bez metliku w głowie

Idealnie opisałaś to co ja odczuwam w 5 tyg brania leków. Jest troche lepiej, ciężej się poddać tym myślom głupim i łatwiej uwierzyć, że są one rzeczywiśćie głupie. Potrafie się śmiać, ale szczęśliwy jeszcze w środku nie jestem, bo na szczęście nie składa się tylko brak lęku ale jeszcze inne składaniki. :)
Żyję w półamoku
Nie wiem drżę przed jutrem, czy to te dłonie na dual shoku

przez Katarzynka40 14 lut 2014, 02:05
Woj.tek,
Witajcie
I ja tak miałam w 5 tygodniu.... są lepsze i gorsze dni, ale zaczęłam 10 tydzień brania i powiem Wam, że teraz to dopiero jest super samopoczucie:) myślałam, że bardzo duża poprawa była po 5 tygodniu, ale to co było miedzy 6-9 tygodniem to była poprawa taka na 80%, teraz widzę od kilku dni, że jest cudnie:)
Powtórzę więc tez za Tojaa - warto było czekać...
I oby to był astabilny stan, bez większych sinusoid...

pozdrawiam cieplutko walczących

PS. Tojaa, tak jestem zarobiona po pachy to fakt:):):)
lecę spać :papa: :papa: :papa: :papa:
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez czarnydiabeł 14 lut 2014, 08:05
Katarzynka40 napisał(a): że teraz to dopiero jest super samopoczucie:)
Powtórzę więc tez za Tojaa - warto było czekać...

Cześć, świetny news z rana. Bardzo się cieszę, ze wytrwałaś i że w końcu jest dobrze. Brawo. :great:

ps. zagłosowałaś w ankiecie na Esci? :-)
czarnydiabeł

przez elmopl79 14 lut 2014, 09:45
Ellora
Dokladnie mam to samo z tym smutkiem...mam nadzieje,ze będzie tak,jak pisze Katarzynka:),ze takimi etapami dojdziemy i do takiego samopoczucia:)

przez czarnydiabeł 14 lut 2014, 09:57
elmopl79 napisał(a):Ellora
Dokladnie mam to samo z tym smutkiem...mam nadzieje,ze będzie tak,jak pisze Katarzynka:),ze takimi etapami dojdziemy i do takiego samopoczucia:)

Hejo,
elmopl79, jestem o tym przekonany, dacie rade. Poczytajcie wpisy Katrzynki40 jak się męczyła, już była prawie u lekarza żeby ten lek zmienić. Dacie radę. :D
czarnydiabeł

przez Peter88 14 lut 2014, 10:59
Woj.tek jakim cudem zmieniłeś nick?, a może to moje uboki.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Sortuj wg