ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 07 lut 2014, 22:46
przypomniała mi się komiczna sytuacja z alkoholem w roli głównej jak byłem w pracy na Pomorzu w sklepie

przez krista 07 lut 2014, 22:46
Muszę chyba wam wyjasnic cos
Elicea biorę od 27 wrzesnia, zaczęłam od 5 mg po miesiącu 7,5 a od połowy grudnia 10 mg i tak zostało czuję się dobrze nie mam lęków czasami jakis niepokój sen się ustabilizował

przez Gradrec 07 lut 2014, 22:46
lunatic napisał(a):przypomniała mi się komiczna sytuacja z alkoholem w roli głównej jak byłem w pracy na Pomorzu w sklepie

opowiadaj :)

zerknij prosze jeszcze na moj ostatni post, bo edytowalem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Katarzynka40 07 lut 2014, 22:49
Cześć,
O rany boskie, ile piszecie:) 1,5 dnia nie zaglądałam i tyle stron zaległości, że szok :lol:
Melduję, że moja dziwna bezsenność już minęłą, dzisiaj spałam z kolei jak zabita...

Ale.. wkurza mnie fakt, że biorąc esci ponad 9 tygodni mam dni z poczuciem niestabilności.
Cholerka, ja głupia myślałam, że jak już poprawa nastąpi to będzie tak 100% stabilna (tak miałam na efectinie), a na esci jednak są gwałtowne jednak sinusoidy:(
Samopoczucie dzisiaj ok, za wyjątkiem migrenowego bólu głowy, ale tak mam od czasu do czasu, więc to akurat mnie nie przeraża i esci za to nie obwiniam:)

Gargul - sorry, że po raz kolejny Cię męczę, ale nie sposób zapamiętać... Ty jesteś obecnie na 5 mg czy na 10 mg?
Cieszę się, że się tak super czujesz i energia jest:) bo mi się jednak wydaje, że esci mi sporu energii zabrało:(

pozdrowienia dla wszystkich :mrgreen: :mrgreen:
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez krista 07 lut 2014, 22:50
Ellora
hydro odstawiłam ponieważ go juz nie potrzebuje dobrze spię brak lęków więc nie biorę

przez lunatic 07 lut 2014, 22:55
no więc pracowałem w samoobsługowym sklepie spożywczym w Jastarni i pewnego razu trafiła mi się pierwszy raz obsługa stoiska alkoholowego, akurat ono nie było samoobsługowe, nie za bardzo mi to pasowało bo nie miałem kompletnie pojęcia o alkoholach, ich rodzajach itp. a tu trzeba było doradzać jak ktoś chciał coś dobrego, no ale nie było wyboru i musiałem w końcu iść, tłok tam był w tym sklepie bo to środek sezonu i jak się coś powiedziało to 20 osób wokół to słyszało, no i przychodzi jeden gościu i mówi krótko i konkretnie: poproszę krupnik, ja tak krótką chwile pomyślałem, podnoszę rękę, pokazuję jedno miejsce w sklepie i mówię: zupy są tam
No kurde, jak się ze mnie wszyscy nabijali do końca zmiany, a na wieczór szef mnie poczęstował tym krupnikiem zebym go juz więcej z zupą nie pomyliłObrazek

-- 07 lut 2014, 21:56 --

Gradrec, za chwile Ci odp na tamto

przez Ellora 07 lut 2014, 22:56
Cześć Katarzynka :P
Krista rozumiem..tak to ładnie brzmi.odstawiłam bo nie potrzebowałam.mam nadzieję że i ja się ustabilizuję..a w tej chwili jak się czujesz

przez Gradrec 07 lut 2014, 22:57
lunatic napisał(a):no więc pracowałem w samoobsługowym sklepie spożywczym w Jastarni i pewnego razu trafiła mi się pierwszy raz obsługa stoiska alkoholowego, akurat ono nie było samoobsługowe, nie za bardzo mi to pasowało bo nie miałem kompletnie pojęcia o alkoholach, ich rodzajach itp. a tu trzeba było doradzać jak ktoś chciał coś dobrego, no ale nie było wyboru i musiałem w końcu iść, tłok tam był w tym sklepie bo to środek sezonu i jak się coś powiedziało to 20 osób wokół to słyszało, no i przychodzi jeden gościu i mówi krótko i konkretnie: poproszę krupnik, ja tak krótką chwile pomyślałem, podnoszę rękę, pokazuję jedno miejsce w sklepie i mówię: zupy są tam
No kurde, jak się ze mnie wszyscy nabijali do końca zmiany, a na wieczór szef mnie poczęstował tym krupnikiem zebym go juz więcej z zupą nie pomyliłObrazek

-- 07 lut 2014, 21:56 --

Gradrec, za chwile Ci odp na tamto

Krupnik to vodka !! I przeciez nawet nie regionalna :(( !! No jak Ty mogles o krupniczku nie slyszec. To juz taki hejter innych spijalnych alkoholi, jak ja, slyszal o krupniczku, a Ty nie ?:(
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 22:58 przez Gradrec, łącznie edytowano 1 raz

przez Luki_Nerwusik 07 lut 2014, 22:58
Ja lubię alkohol w każdej postaci, wino, wódka, piwo, wszystko przyjmę.
Jutro wybieram się na bal karnawałowy. Zabawa całonocna, więc pewnie krówka pęknie. Jak mnie po tańcowaniu i popijawie nie zmorze sen, to już nie wiem.

Jaka vodka, polka wódka !
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 22:59 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 1 raz
Luki_Nerwusik

przez Ellora 07 lut 2014, 22:59
Lunatic rewelacja...oby wiecej takich szefów, mój gburas żadko odpowiada na ,dzień dobry,-a może mia same zle

przez lunatic 07 lut 2014, 23:00
Gradrec,
to było kilka lat temu, wtedy o tym nie słyszałem bo nie piłem zadnej wódki czy czego innego

przez Gradrec 07 lut 2014, 23:00
Luki_Nerwusik napisał(a):Ja lubię alkohol w każdej postaci, wino, wódka, piwo, wszystko przyjmę.
Jutro wybieram się na bal karnawałowy. Zabawa całonocna, więc pewnie krówka pęknie. Jak mnie po tańcowaniu i popijawie nie zmorze sen, to już nie wiem.

Uuuuu :> No moze nie zmognac, bo paroksetyna w zaden sposob nie wchodzi w konflikt z alkoholem. Zalezne to bedzie raczej od Twoich nerek i watroby :D Zycze powodzenia i ogromnej zabawy!

przez lunatic 07 lut 2014, 23:01
Ellora,
masz racje, tamten szef był po prostu rewelacja, nigdy się z czymś takim nie spotkałem, raz stłukłem whisky za 300 zł, nie potrącił mi tego nawet z pensji, nie krzyczał, po prostu powiedział zdarza się, nie przejmuj się, nie wiem czy jakbym tak co drugi dzień tłukł czy tez by był taki wyrozumiały ale to było na szczęście jednorazowe
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 23:03 przez lunatic, łącznie edytowano 1 raz

przez Ellora 07 lut 2014, 23:02
Bierzecie leki i pijecie, bez żadnych ubotków?ja mam obawy

Sortuj wg