ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Ellora 07 lut 2014, 13:58
U mnie słońce i +6 w cieniu, wiosnę czuć tylko śniegu sporo.W godzie na najbliższe dni plusowa temp , mam nadzieję że nae samopoczucie także na plus..wczorajszy wypad daj mi kopa i ruszyłam sie

przez Gradrec 07 lut 2014, 14:03
nova_2013 napisał(a):zapowiadajå tęgie mrozy w PL ?

Tak, do -20. Dzisiaj przyszedl rachunek za centralne 650zl. W lutym wyjdzie mniej, bo jest cieplo, ale jak jebna mrozy -20, to pewnie podobny rachunek przyjdzie, pomimo zimna w domu i koniecznosci siedzenia w dwoch bluzach i najlepiej pod kocem.

Jeszcze dzisiaj otworzylem list z urzedu miasta i po 6 latach sobie o mnie komisja wojskowa przypomniala, bo moja rodzinka jak mialem 14 lat i sie wyprowazilem za granice nie wpadla na to, zeby mnie na stale wymeldowac. Boze, gdybym byl te 10 lat mlodszy ale o 10 lat madrzejszy... Ciagle odnosze wrazenie, ze musze myslic za wszystkich do okola. Nawet na drodze jadac samochodem -.- I jak tu KUR*A wyjsc z depresji i wyleczyc sie z nerwicy, jak wszystko do okola sie pierdo*i w kazdy mozliwy sposob.

Moge isc i naklamac, ze mam tylko polskie obywatelstwo, do czego jesli dojda ze to klamstwo, to grozi mi wiezienie, albo powiedziec, ze mam obywatelstwo innego kraju i mieszkalem w nim prawie 10 lat, a wlascicielowi domu dopierdola kolosalna kare pieniezna za niedopilnowanie papierologii w urzedzie w zakresie meldunkow.

przez Tojaaa 07 lut 2014, 14:48
Eliora
Cieszę sie ze bierzesz z nas przykład. :D i dajemy nadzieje. Ja staram sie bardzo, ale nie zawsze wychodzi, wszystko zależy od aktualnego samopoczucia. Ja lepiej siemczukesz, żawsze świat widzisz w choć odrobine różowych barwach, a jak do dupy, to czysty pesymizm i czarne chmury nad głowa. Ja wciąż czuje napięcie, ale jakby coraz słabsze tfu tfu. Brakuje mi tej cholernej pewności siebie i najbardziej stresuje sie w robocie, jak muszę wydawać polecenia itp. Twarda na razie jestem :D
Luki, trzymam mocno kciuki, zeby poukładaly sie Twoje osobiste sprawy. Daj znać jak będzie po bólu. Musi byc dobrze :D :D
Lunatic :papa: będę trzymać sie tego, co napisałeś, ze przestaje pigułka działać jak jej organizm nie potrzebuje, choć ludzie pisali, ze lek musieli zmieniać, bo dalej złe sie czuli :(
A tak w ogóle to pogoda nie wpływa na moje samopoczucie. Mogę mieć super nastrój jesienna pora i dola w piękne lato

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gradrec 07 lut 2014, 14:58
Tojaaa,
Mogę mieć super nastrój jesienna pora i dola w piękne lato

hehe, to samo mam ;) kompletnie mnie ponura pogoda nie rusza i ma sie nijak do mojego nastroju.

przez Peter88 07 lut 2014, 15:01
biorę pharmasswis od 3 dni i już mam małe jazdy.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Ellora 07 lut 2014, 15:03
Naprawdę?zazdroszczę...u mnie więc przeciwnie spada ciśnienie to ja po ścianach chodzę i zawroty głowy...hmmm ale teraz zastanawiam się na ile to pogoda a na ile choroba, bo nie zawsze tak reagowałam...to się teraz okaże

-- 07 lut 2014, 14:06 --

Peter88 napisał(a):biorę pharmasswis od 3 dni i już mam małe jazdy.

Yyy...znamy to :-) da się przeżyć..trochę to jeszcze potrwa

przez Gradrec 07 lut 2014, 15:09
Co to jest "pharmasswis"? Znalazlem tylko firme lekow, jakas czeska z tego co google mowi. Ale co bierzesz od pharmasswis? Czegos nie rozumiem?:p

przez Peter88 07 lut 2014, 15:17
Gradrec napisał(a):Co to jest "pharmasswis"? Znalazlem tylko firme lekow, jakas czeska z tego co google mowi. Ale co bierzesz od pharmasswis? Czegos nie rozumiem?:p

Ale zabawne, escitalopram produkcji pharmasswis, pasi?
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 15:18 przez Peter88, łącznie edytowano 1 raz

przez Gradrec 07 lut 2014, 15:17
Ale zabawne

No, bardzo. Usmialem sie po pachy zadajac pytanie.
Powaznie pytam.

W sumie, skoro Ciebie smieszy to pytanie, to poprosze o odpowiedz kolezanke wyzej, ktora najwyrazniej wie co to jest i potrafi sprecyzowac, albo lunatica, czy innego wszystko wiedzacego Dark Passengera.

-- 07 lut 2014, 14:21 --

Peter88 napisał(a):
Gradrec napisał(a):Co to jest "pharmasswis"? Znalazlem tylko firme lekow, jakas czeska z tego co google mowi. Ale co bierzesz od pharmasswis? Czegos nie rozumiem?:p

Ale zabawne, escitalopram produkcji pharmasswis, pasi?

Pasi. Dziekuje. Wybacz, ze nie znam nazw producentow. Rozumiem natomiast teraz Twoj tok myslenia, w koncu jest to forum o esci. Ja patrzylem przez pryzmat tych, ktorzy sie tutaj aktywnie wypowiadaja i nie biora esci, tylko zupelnie cos innego.

Dziekuje za tresciwa odpowiedz.
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 15:22 przez Gradrec, łącznie edytowano 1 raz

przez asclub 07 lut 2014, 15:21
ja biore symescital ,"ew.zamiennik aciprex"to chyba z rodziny escitalopram " i jakoś zjazdów nie czuje ,niewiem czy po tym leku wogóle można coś czuć jak czekanie jak zadziała ,biore już 4 tydzień ,może miałem ów zjazdy jak sie odtrówałem od estazolamu ,dawniej od relanium jeszcze dawniej od clonozepanu ..o to kiedyś napisze otym na forum o tym -nie życze nawet tego najgorszemu wrogowi...przez nagłe odrzucenie estazolamu w 2004 złapał mnie paraliż prawostronny ,ale to temat do wycia... nie wiem czy wogóle ten lek działa na dziśiejszy dzień jestem bardzo otępiały jak biore ten lek i mus musi być tabletka dodatkowa na sen ..pozdrawiam niezanudzam

:blabla:
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 15:29 przez asclub, łącznie edytowano 2 razy
symestital 20 mg , zawiesiłem
hydrokcyzyna 25 mg,
imovane 7.5 mg ,zawiesiłem w razie ogromnego W

przez Peter88 07 lut 2014, 15:22
Gradrec-http://lekinfo24.pl/Lekarz/files/nazwa/postac/escitalopram-pharmaswiss-9620.html

przez Luki_Nerwusik 07 lut 2014, 15:31
Tojaaa
Dzięki. Jasne, że będzie dobrze. Innego rozwiązania w ogóle do siebie nie dopuszczam. Tylko to czekanie tydzień czasu jest wkurzające.
Miło czytać, że jesteś taką twardzielką i się nie dajesz. Widać u Ciebie każdego dnia postęp. Ślicznie.
Nie odpowiedziałaś mi, czy weźmiesz jutro paroksetynę, czy zostajesz na samej esci.

Peter88
Firma naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko substancja czynna, choć niektórzy czują się lepiej, wiedząc że łykają oryginał.
Luki_Nerwusik

przez Ellora 07 lut 2014, 15:42
Czuję się zielona jak zaczynacie pisać o lekach itp...

przez Peter88 07 lut 2014, 15:44
Ellora napisał(a):Czuję się zielona jak zaczynacie pisać o lekach itp...

a ja zaczynam czuć się ćpunem

Sortuj wg