ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Ellora 07 lut 2014, 10:01
Gradec jak noc? Wyspałeś się za wszystkie czasy

-- 07 lut 2014, 09:14 --

Nova a jak u Ciebie?Odpoczęłaś, zawroty przeszły?

przez Lord Kapucyn 07 lut 2014, 10:44
Niestety nie mam takiej "mocy", aby zmieniać nicki. :P Trzeba z tym do pani admin- member38218.html
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Gradrec 07 lut 2014, 10:54
Ellora, no wlasnie psikus, bo im dluzej spie tym bardziej chce mi sie spac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellora 07 lut 2014, 12:16
:-) jedni mogą spać non stop a inni wręcz przeciwnie...powymeniajmy się to się jakoś utabilizuje..h ha :D

-- 07 lut 2014, 11:18 --

:-) jedni mogą spać non stop a inni wręcz przeciwnie...powymeniajmy się to się jakoś utabilizuje..h ha :D

-- 07 lut 2014, 11:20 --

Jak tu cichutko...luki zapracowany?
Gradrec a tą Twoją arorofobię starasz się przezwyciężyć czy jeszcze nie jesteś na siłach?

przez Tojaaa 07 lut 2014, 12:21
Cżesc z rana. Poranki jak zwykle kijowe, mega szybkie mozdzenie w pracy nie jest łatwe. Cieżko mi zebrać myśli. Dzieki Gargul, ze cieszysz sie moim szczęściem :mrgreen: jak Wy dziś czujecie sie? Elmopl, Eliora, krista, Gradrec i reszta co rano odwiedza forum. Tak sobie myśle o tym, co ktoś kiedyś pisał, ze nasze cudowne piguleczki z czasem przestają działać? Czy naprawde tak jest? Przecież ludzie leczą sie na przewlekle choroby np.nadcisnienie i wiele innych i te leki MUSZĄ działać bez względu jak długo sa przyjmowane.sama jestem alergiczka i gdyby przyjmowane od lat leki przestały na mnie działać, to chyba udusilabym sie. No więc dlaczego ssri przestają działać po pewnym czasie jak mam dobrze sie czuć, to mogę je zrec do końca swoich dni.
Luuuuuuukkkkkkkiiiiiiii cżesc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 12:24 przez Tojaaa, łącznie edytowano 1 raz

przez Ellora 07 lut 2014, 12:22
Coś mi się błędy wkradają :D

-- 07 lut 2014, 11:30 --

Tojkaaa czytając Cię wydaje się że u Ciebe wszystko podąża w dobrym kierunku :P super Przyznam że muszę wziąć z Was przykład-mam namyśli novąlukiego,dajcie siłę do walki

przez Luki_Nerwusik 07 lut 2014, 12:41
Tojaaa napisał(a):Luuuuuuukkkkkkkiiiiiiii cżesc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeju, tak krzyknęłaś, że aż podskoczyłem. Nieładnie tak nerwicowcowi krzyczeć do ucha :-)
Forum śledzę i czytam, co nowego się w nim pokazuję.
Super, że dajecie sobie radę. Że przełamujecie własne lęki.
Co do leków, sam nie wiem. Niektórzy biorą je latami i działają. Inni twierdzą, że po 1-2 latach straciły własną moc.
Nie mam zamiaru martwić się tym na zapas. Liczy się tylko dzisiejszy dzień. A dalej. Da Bóg dzień, da i radę.

Mam pewne problemy osobiste i przede mną tydzień niepewności. Nie będę Wam tu smęcił, bo ja tu mam etat pocieszacza :-)

Trzymajcie się ciepło.

A jeszcze coś. Tojaaa, dokładasz jutro do pieca paro?
Jeśli mnie pamięć nie myli, to w piątek miały się spotkać w Kielcach 2 osoby z tego forum. Spotkanie dojdzie do skutku?
Luki_Nerwusik

przez lunatic 07 lut 2014, 12:47
Tojaaa napisał(a): Tak sobie myśle o tym, co ktoś kiedyś pisał, ze nasze cudowne piguleczki z czasem przestają działać? Czy naprawde tak jest? No więc dlaczego ssri przestają działać po pewnym czasie jak mam dobrze sie czuć, to mogę je zrec do końca swoich dni.

Kiedyś lekarz powiedział mi coś co mi bardzo utkwiło i pozwoliło czasem zrozumieć reakcje na pewne leki
"Jeżeli organizmowi czegoś brakuje nie powinien źle reagować gdy to dostanie"
Można to odwrócić w drugą stronę i powiedzieć że kiedy organizmowi czegoś nie już brakuje a będzie to dostawał w nadmiarze to zareaguje w końcu źle

przez Gradrec 07 lut 2014, 13:00
Do sklepu sie jeszcze rusze, ale zeby do miasta pojechac zalatwic cos nie da rady.

przez nova_2013 07 lut 2014, 13:25
hejka wszystkim z rana :mrgreen:

dzieki Tojaaa, ze krzyknelas do Luki i tym samym mnie wybudzilas bo pewnie spalabym do 14.00 a mam tyle roboty dzis, ze "szok w trampkach" :D Niby wzielam sobie wolny dzien a odpoczne pioråc, sprzåtajåc i gotujåc na zapas. Normalka.... :P

Dark Passenger, niemozliwe ! Ty czegos nie mozesz na forum ??? To degradacja :why: Ale z drugiej strony rozumiem, jakby tak kazdy sobie zmienial nicki to ciezko byloby wszystkim sie odnalezc po czasie. Mam nadzieje, ze admin zrobi wyjåtek dla Wojtka a jesli nie bedzie takiej mozliwosci to zaproponuje zalozenie nowego konta. Jesli zas chodzi o lunatica to mysle, ze wraz z nowå decyzjå o odstawieniu lekow moglby zalozyc nowego nicka jako symbol porzucenia dawnego lunatica na rzecz nowego i zwycieskiego forumowicza. Co dawne minelo, a nowe powstalo. Tutaj faktycznie zmiana nicku i rozpoczecie "nowego zycia" na forum z nowym kontem ma gleboki i bardzo symboliczny sens.

Jak Wasze nastroje i humory Kochani ? Zycze wszystkim aby dziesiejsze notowania nastrojow poszly w gore. Jak wspolnie osiågniemy cel i wywindujemy naszå gielde to bedziemy mogli pomyslec o sprzedazy naszych akcji. Na naszym rynku bedzie mozna kupowac i sprzedawac takze obligacje typu : dobry humor, usmiech, radosc, euforia, bol glowy, zawroty, szumy w uszach, ataki paniki, trzesawke. Poki co najwyzsze notowania ma na razie nerwica choc zauwazylam systematycznå tendencje spadkowå. To chyba dlatego, ze rynek farmaceutyczny i dzialania psychoterapeutyczne wzmocnily swoje wplywy na terenach ogarnietych depresjå i apatiå.

Jaka u Was pogoda ludki ? W Stockholmie od 2 tygodni nie widzialam nawet promyka slonca, niebo zachmurzone, jeno cieplawo troszku jak na zime. Za to dluzsze dnie i przyplyw wewnetrznej energii zyciowej. Coraz blizej nadejscie wiosny :great: , ptaszki juz wesolo cwierkajå i zapowiadajå optymistyczny rok.
Mam jednå takå sikorke, z ktorå sie wyklocam ;) Przylatuje kazdego dnia i siada na drzewie vis a vis mojego balkonu i zaczyna swoje gwizdzåce serenady, no to ja tez jej odgwizduje :105:

A teraz Moi Drodzy Wielka Siostra idzie doprowadzic mieszkanko do porzådku. Trzymajcie sie nerwuski i pamietajcie : dzis jest zakaz martwienia sie czymkolwiek !!! Bo czym chcesz sie martwic dzisiaj, przeloz to na jutro a bedziesz mial dzis dzien wolny od zmartwien :mrgreen: Sciskam Was mocno i do uslyszenia :papa: :papa: :papa:
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Gradrec 07 lut 2014, 13:30
U nas calkiem calkiem slonce swieci. Dzisiaj nawet na plusie jest temperatura, wiec wspolczuje tym, ktorzy jutro beda musieli jechac do pracy, bo pewnie w nocy wszystko zostanie skute lodem.

przez nova_2013 07 lut 2014, 13:39
zapowiadajå tęgie mrozy w PL ?
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Luki_Nerwusik 07 lut 2014, 13:41
U mnie taki szary dzionek, bez słońca. Ze 3*C, jeśli mnie moje stare kości nie oszukują.

Wczoraj słyszałem, że po 20 lutego ma wrócić zima z mrozem i dużymi opadami śniegu. Oby się pomylili, bo w zeszłym roku, jak przyszła w lutym zima to trzymała do kwietnia.

Wiecie, ja też chciałbym zmienić nick, bo ten wydaje mi się zbyt infantylny, jak na 33 letniego chłopa :)
Tylko jeszcze nie mam pomysłu na nowy. Lucky Luki, zasugerowała kiedyś nova. Może pójdę w tym kierunku.
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 13:53 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 2 razy
Luki_Nerwusik

przez czarnydiabeł 07 lut 2014, 13:52
Witam wszystkich w ten piątkowy dzień :-)
Trochę próbuję nadążyć za tym co piszecie ale, gdzie tam, tempo macie jak Kubica nie przymierzając :-). Ale widzę że ogólnie w miarę Ok.
czarnydiabeł

Sortuj wg